forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-vamedeea-dieta-dr-man-7706.html)

kika9 27 iun 2011 15:37:36

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Iaca am revenit :-*
Am vazut ce vei purta si ziua si seara. In primul rand cerceii asa cum ai spus merg cu rochita aleasa, acum ai zis sa spun sincer parerea: personal nu sunt de fel cu fustele, rochiile, insa cand nevoia o cere, prefer pe cele un pic mai scurtute, aparte ca sunt de inaltimea piticului :(, insa ma pierd in metrii de material :P, nu ma simt in largul meu.
Acum, cea de seara este superba, ai noroc ca esti inalta Ame drag :x, poti purta minunatii din astea, cea de zi poate eu as fi preferat mai scurtuta, insa imi plac modelele ambelor, sunt vii, elegante si vaporoase de vara, eu zic ca a meritat banutii sa nu iti para rau :-*:-*
Apoi cred ca le-ai ales dupa cum iti plac tie si sa te avantajeze cat mai bine.
Vei fi o nasica mumoasa sa nu iti faci griji in privinta asta.
Eu am gasit si de incaltat intr-un sfarsit ieri, imi pierdusem speranta, insa acum lipsesc doar accesoriile cu care sa asortez rochita si sandalutele de culoarea nude :-/ un crem, cafea cu lapte, oricum ceva neutru, inca nu stiu cu ce anume sa nu fiu nici asa banala, ma tot invart pe net sa vad ce sfatuiesc inteleptii :P
Ma gandeam la o bratara florala de culoare roz sau lila poate orhidee si la gat tot asa, aparte ca rochita are decolteu pronuntat, nu stiu inca cum voi face, ma mai gandesc ... of-of ... femeile astea care nu sunt decise deloc :))
Te pupicesc, spor la trebsoare scumpa mea :-*:-*:-*:-*

LoLy 28 iun 2011 13:48:53

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Ame,asa ma bucur pt tine parca as fi primit eu pachetul in locul tau!!! :D;):-*

http://s10.images.www.tvn.hu/2010/03...2c5fe2170c.gif

kika9 29 iun 2011 15:29:56

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* Baci per rugina :D:D
Ce faci Ame dragutel >:D<>:D<>:D<
Eu prin calduri si arsita :)):)), azi la munca numai la munca nu vroiam sa fiu ... curgeau apele ... izvoare minerale :P, in sfarsit am ajuns acasa si m-am aruncat in baia de caldura din casa, o minunatie, nu-ti spun :D, sa plezniti voi de ciuda ca tre sa platiti la sauna :)):)), eeeee... eu gratis... x-(
Moaammaaaa .... iar maine merg de dupa-amiaza, iar vineri si de dimi si de dupa-amiaza .... eeeeeeeeee... [*arsita*]
Sper sa se tina meteorologul de cuvant si sa fulgere in seara asta precum au zis
Trebuie sa iti multumesc ptr increderea pe care mi-o arati tu Ame :x:x, poate mai mult de ambitie este incapatanare la mine, sau macar o dorinta inconstienta care nu ma lasa sa cad iar in capcana greutatii corporale, iar cand cad in ispita dulcelui si a mancatului cand ceva nu merge bine, imi este ciuda rau pe mine, stiu ca pot, insa placerea poftei castiga si stiu ca nu ar trebui :">:">, apoi imi este rusine ca sunt fete cu 20-30 si mai mult de kg de dat jos care reusesc... in fine, asa cum este vorba fiecare cu piticii lui :P:))
Tu ziceai cata esti... pai cat? Uite, si ti va, cand te intorci din vacanta ai accepta sa incepi incet incet sa faci miscare? Fara scuze. Si cand iti vine sa dai iama in ceva ce nu e voie, deschide pc-ul si scrie-mi ;;), orice, un cantec, o poveste :)) oricum ceva care sa te faca sa stai lontana de mancare. Ce zici? ;;)
Poop nasica :x:x

kika9 30 iun 2011 07:19:05

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Neata Ame :-*:x
Am vazut pozica cu machiaj >:D<>:D<>:D< cred ca se potriveste mult cu ce aveam in minte, dar pe arcada sa aplic argintiu ca la ea sau sa continui cum am zis noi cu beige?
Insa nu este deloc strident cum este facut, plus ca la gat nu ma incanta sa pun nimic, asa rujul si machiajul, o bratarica si cercei mai lunguti si buchetelul sa fie pata de culoare lila.
Mie peste noapte mi-au sosit rusii :(, nu avem curent cred ca din cauza fulgerelor de aseara sau poate de la suprasolicitarea electrica de la aerele conditionate, nu stiu, insa imi pare rau ca nu pot face sport, cand sunt si eu acasa de dimineata in cursul saptamanii.... =((, de acum pe saptamana viitoare, asta e.
Cred ca am sa ma pun sa fac de mancare ceva, mai racoare este, cu pc stau cat mai are bateria, apoi poate totusi apare si lumina .... sau poate este o cadere de curent in masa :D si asa ma suna sa nu merg ca nu au nici ei curent :P:))
Te pupicesc :-*:-*, multumesc mult ptr pozica si o zi placuta sa ai draguta >:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

aussie_girl 30 iun 2011 18:14:00

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
hi Ame..te pup iubita si iti doresc o seara placuta!!

kika9 02 iul 2011 07:48:11

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Goooooddddd morning my friend >:D<>:D<>:D<>:D<
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...uLn35ni5qVPNVQ

Incerc sa imi deschid ochii la o cafea sa ma pun in moto :D, greu tare in dimineata asta :P:))
Pupicei si un week-end relaxant .... pe ultima suta de metri ;) :-*:-*:-*:-*:-*:-*

VAmedeea 02 iul 2011 08:34:00

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Fetele, raspund aici ca nu mai am timp sa aj in jurnale!
Kika, multumesc mult de tot, mai am 3 zile si plec. Am ramas un pic si in urma cu facutul curateniei ca de, 2 zile nu am avut chef.
Iar azi mi-e un somn de mor. Dar parca s-a mai racorit afara un pic. A dat o ploaie zdravana si la noi ieri!:)

Cami, multumesc de vizita. te pup scumpo si bafta in concurs!>:D<>:D<>:D<

LoLy 02 iul 2011 14:53:03

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Ame,draga mea,vad ca zilele acestea nu prea esti impacata cu tine insati,dar pe de alta parte am simtit bucuria in cuv tale cand ai scris ca ai avut o alta paleta si acum ai tot de ce ai nevoie...Iti doresc sa reusesti sa-ti termini curatenia,sa-ti faci bagajele si sa pleci la drum mai senina decat esti acum!...>:D<>:D<>:D<

kika9 03 iul 2011 08:26:11

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Citat:

Anterior postat de VAmedeea (Post 708031)
Fetele, raspund aici ca nu mai am timp sa aj in jurnale!
Kika, multumesc mult de tot, mai am 3 zile si plec. Am ramas un pic si in urma cu facutul curateniei ca de, 2 zile nu am avut chef.
Iar azi mi-e un somn de mor. Dar parca s-a mai racorit afara un pic. A dat o ploaie zdravana si la noi ieri!:)

Cami, multumesc de vizita. te pup scumpo si bafta in concurs!>:D<>:D<>:D<

Neata Ame >:D<>:D<>:D<
Doar 3 zile :x:x:x .... si gata... apoi ne mai vorbim... prin august-septembrie :(, ai sa-mi lipsesti mult Ame drag =((, insa probabil frenezia pregatirilor poate va face sa treaca timpul mai repede si va ajuta sa nu gandim prea mult ... stii tu... oricum sa iesim basma curata cu toate, mai relaxate si pline de noi avanturi :)
Te pupicesc, vacanta placuta si sa fii o nasica relaxata :-*:-*:-*:-*:-*:-*
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...yFIM0NwpFuZKZS :)):)):)):))

VAmedeea 03 iul 2011 09:15:41

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Citat:

Anterior postat de LoLy (Post 708343)
Ame,draga mea,vad ca zilele acestea nu prea esti impacata cu tine insati,dar pe de alta parte am simtit bucuria in cuv tale cand ai scris ca ai avut o alta paleta si acum ai tot de ce ai nevoie...Iti doresc sa reusesti sa-ti termini curatenia,sa-ti faci bagajele si sa pleci la drum mai senina decat esti acum!...>:D<>:D<>:D<

Sa speram Loly, dar uite ca bucuria mea tine din pacate si de persoanele din jurul meu si pot zice ca in ultima perioada am fost constant dezamagita. Si de multe ori chiar nu m-as fi asteptat.
In sfarsit, sunt anumite decizii pe care in cel mai scurt timp va trebui sa le iau, pt linistea mea.
A plouat ieri alaltaieri si pe aici, dar acum din nou cald si zapuseala, parca mai putina, dar tot e!
Da, ma bucur ca am primit culorile, au cam ramas singura mea bucurie, ele si forumul. In rest, nu stiu ce sa spun, ma scald in tristete!:(
Citat:

Anterior postat de kika9 (Post 708863)
Neata Ame >:D<>:D<>:D<
Doar 3 zile :x:x:x .... si gata... apoi ne mai vorbim... prin august-septembrie :(, ai sa-mi lipsesti mult Ame drag =((, insa probabil frenezia pregatirilor poate va face sa treaca timpul mai repede si va ajuta sa nu gandim prea mult ... stii tu... oricum sa iesim basma curata cu toate, mai relaxate si pline de noi avanturi :)
Te pupicesc, vacanta placuta si sa fii o nasica relaxata :-*:-*:-*:-*:-*:-*
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...yFIM0NwpFuZKZS :)):)):)):))

Of mai kikule, ce ma fac eu fara voi (tu si Loly) toata luna lui august?
Cine imi mai asculta mie lamentarile?
Ia zi-mi!
Faina imagine, iti aduc cu cea mai mare placere, dar sa-mi zici ce!
Si sa nu ma falimentze mai mult decat sunt deja!:D
Te pup!>:D<>:D<>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:33:02.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO