forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-vamedeea-dieta-dr-man-7706.html)

VAmedeea 05 sep 2011 21:06:59

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Citat:

Anterior postat de LoLy (Post 780765)
Ciao Ame! :) Ce faci? Nu ti-au facut-o inca?! :-/
N-ai nevoie de mine...ai tradus f.bine...si oricum cu subintelesirile lb.italiene cred ca voi avea de furca TOATA VIATA :D.Eros imi place la nebunie si si eu il ascult cu placere de vreo 20 de ani pt ca el canta despre viata si tot asa si Laura (Pausini)
:x
p.s. nu esti singura ratacita!!! :((...nu mai gasesc nici o motivatie :(

Hai si tu pe la oite. Ca acolo s-au strans fetele ca noi, care se lupta, vb. ta, cu morile de vant.

Nu mi-au facut-o. Trebuiau sa ma transfere maine ca pana acum nu au avut camera. Dar maine cica o sa sterilizeze camera pt mine si abia miercuri ma transfera. Apoi, pana ma pregatesc, banuiesc ca imi fac inainte un ekg, vreo radiografie, ceva, cel mai sigur joi mi-o fac. Poate...
Nu imi place sa astept, dupa mine si maine la prima ora sunt gata.
Nici ore de net nu prea mai am, tare e aiurea.
sper macar ca si acolo sa fiu singura in camera. Daca tot o sterilizeaza, am si eu sperante.
Ca doar stii cum e pe aici, numai batrani prin spitale, mai rar persoane ca noi. :(
Pupici Loly si multumesc de vizita!>:D<>:D<>:D<

LoLy 05 sep 2011 21:26:14

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Citat:

Anterior postat de VAmedeea (Post 780999)


Hai si tu pe la oite. Ca acolo s-au strans fetele ca noi, care se lupta, vb. ta, cu morile de vant.

Nu mi-au facut-o. Trebuiau sa ma transfere maine ca pana acum nu au avut camera. Dar maine cica o sa sterilizeze camera pt mine si abia miercuri ma transfera. Apoi, pana ma pregatesc, banuiesc ca imi fac inainte un ekg, vreo radiografie, ceva, cel mai sigur joi mi-o fac. Poate...
Nu imi place sa astept, dupa mine si maine la prima ora sunt gata.
Nici ore de net nu prea mai am, tare e aiurea.
sper macar ca si acolo sa fiu singura in camera. Daca tot o sterilizeaza, am si eu sperante.
Ca doar stii cum e pe aici, numai batrani prin spitale, mai rar persoane ca noi. :(
Pupici Loly si multumesc de vizita!>:D<>:D<>:D<

Asta e...n-ai de ales,decat sa stai si sa astepti pana-ti vine randul ..Stiu cat de rau e sa astepti...si eu am asteptat 7 luni pt operatie x-(si inca si-n sala operatoare m-au dus la 12 x-(
Mie mi-au luat sange,m-au pus sa fac raze la plamani si m-au trimis la cardiolog si la anestezist si m-au cantarit cu o seara inante ca sa stie dozajul anesteziei...si cand ma gandesc ca acum 2 luni si ceva aveam 89kg inainte de operatie :((...

Iti doresc sa scapi cat mai repede! Noapte buna! :-*

VAmedeea 05 sep 2011 21:53:43

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Probabil ca la mine nu va fi nevoie de atat de multe investigatii. Ca vor face o anestezie locala, nu prea cred ca au ce calcula.
Dar mai vedem, cine stie?

Pupici!>:D<>:D<>:D<

nicoleta100 05 sep 2011 21:56:58

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Citat:

Anterior postat de VAmedeea (Post 780999)


Hai si tu pe la oite. Ca acolo s-au strans fetele ca noi, care se lupta, vb. ta, cu morile de vant.

Nu mi-au facut-o. Trebuiau sa ma transfere maine ca pana acum nu au avut camera. Dar maine cica o sa sterilizeze camera pt mine si abia miercuri ma transfera. Apoi, pana ma pregatesc, banuiesc ca imi fac inainte un ekg, vreo radiografie, ceva, cel mai sigur joi mi-o fac. Poate...
Nu imi place sa astept, dupa mine si maine la prima ora sunt gata.
Nici ore de net nu prea mai am, tare e aiurea.
sper macar ca si acolo sa fiu singura in camera. Daca tot o sterilizeaza, am si eu sperante.
Ca doar stii cum e pe aici, numai batrani prin spitale, mai rar persoane ca noi. :(
Pupici Loly si multumesc de vizita!>:D<>:D<>:D<

Pot sa vin si eu,ca si eu ma cam lupt cu morile de vant!:D:">pot?:-/

VAmedeea 05 sep 2011 22:06:00

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 781065)

Pot sa vin si eu,ca si eu ma cam lupt cu morile de vant!:D:">pot?:-/

Da, de ce sa nu poti?
Acolo nu se tine o dieta anume, a numai de motivare, mai vb una alta, ne mai destindem.>:D<>:D<>:D<

nicoleta100 05 sep 2011 22:08:34

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Citat:

Anterior postat de VAmedeea (Post 781075)


Da, de ce sa nu poti?
Acolo nu se tine o dieta anume, a numai de motivare, mai vb una alta, ne mai destindem.>:D<>:D<>:D<

ok,multumesc!!!
acum merg sa caut ,sa va caut!!!:D

LoLy 07 sep 2011 13:45:20

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Ciao Ame!:) Vad ca nu esti...asta inseamna ca ti-au facut biopsia?! :-/ Eu sper ca da...:-*>:D<

http://s12.images.www.tvn.hu/2011/06...52c3fae2bd.jpg

Alynuta 08 sep 2011 07:14:55

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Si eu sper Ame ,ca ai scapat de biopsie, te asteptam cu vesti. Te pupam:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

erica51 08 sep 2011 15:17:13

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Ame! Doamne ajuta !

LoLy 08 sep 2011 15:29:14

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Hello Ame! ...am venit sa vedem ce faci,dar tot nu esti....:( Te asteptam cu nerabdare sa vii sa ne spui ca e totul ok >:D<>:D<

http://s12.images.www.tvn.hu/2011/08...c9550b3f1c.gif


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:39:02.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO