forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-vamedeea-dieta-dr-man-7706.html)

LoLy 27 sep 2011 22:29:04

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Ame,draga de tine,imi pare rau ca nu esti bine! :( Iti doresc multa sanatate si relaxeaza-te ca sa fii ``fresh`` pe cand incepe cursul! ;)>:D<
Bafta la curs si felicitari pt bicicleta! :-*:-*:-*

Alynuta 28 sep 2011 07:05:39

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Citat:

Anterior postat de VAmedeea (Post 803075)
Dragele mele, mai am cateva zile si incep cursul.
simt nevoia sa stau deoparte zilele astea, sa ma relaxez psihic.

Azi spre ex m-am trezit cu dureri de oase, chestie pe care nu am mai avut-o de pe la inceputul bolii.
Oricum tot timpul sunt o semi leguma, dorm, citesc si ma uit la seriale.
Cam atat fac.
Revin in cateva zile, dara acum vreu sa stau un pic singurica, sa-mi pun ordine in idei in primul rand.
Si sa stiti ca eu ma gandesc mereu la voi, chiar si cand nu intru pe aici.

Va pup!>:D<>:D<>:D<

Ai schimbat tratamentul,poate si efectul medicamentelor iti creaza starea asta,pana se invata corpul cu ele.
Te pup Ame , sper sa intri cat mai repede,noi suntem alaturi de tine:-*si te-asteptam cu mare drag.>:D<

nicoleta100 28 sep 2011 13:13:30

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
http://www.trulygraphics.com/wp-cont...-nice-day2.jpg

LoLy 02 oct 2011 10:52:44

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Iti doresc o duminica linistita! :) Sper ca esti mai bine si maine poti incepe cursul fara probleme >:D<>:D<>:D<

http://s12.images.www.tvn.hu/2011/09...2ec291d981.jpg

Alynuta 05 oct 2011 08:25:27

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Cum mai esti Ame, vad ca nu ai mai intrat.Ai inceput cursul?
Te astept cu vesti:-*
Te pupic.:-*

kika9 12 oct 2011 09:46:00

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Ciao Ame drag >:D<>:D<>:D<>:D<>:D<
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...Wwd040YYkKGRaK

Stiu ca iti lipseste un chem din asta si poate te vor face sa zambesti un picutz. Mai stiu ca ai zile si zile. Sper sa fie una buna asta din toate punctele de vedere. Nu am apucat sa te citesc din urma :">:"> inca, insa ma grabesc sa o fac. Inca nu stiu prin ce ai trecut, dar stiu ca nu ai fost bine :(. Imi amintesc cum spuneai ca in momentele astea tre sa astepti sa isi faca damblaua, nu ar trebui sa fie totusi asa ..... Citesc ca ai nevoie de timp singurica, sper sa te ajute, nu stiu daca ai inceput cursurile de care esti ffff incantata, poate vor ajuta si ele.
E inutil sa pun niste intrebari acum, as vrea sa aflu despre tine atatea, trebe sa am rabdare sa te citesc :) ....
Cununia noastra a fost scurta, fara tam-tam, dupa 15 minute eram casatoriti, apoi am mers si am pranzat pe faleza, la un restaurant din asta pe apa, apoi la parinti sa inchinam un pahar de sampanie inpreuna, ei nu au participat, e o poveste lunga ..... iti voi spune ......
El a plecat apoi in a doua saptamana iar eu ramas singura cuc, cu momentele mele de glorie, care au fost in cateva episoade.
Treptat am luat in greutate 2 kg, dar care sunt ffff vizibile (ma asteptam sa fie mai mult). Nu am mancat nimic cum ar fi trebuit, seara cel putin ma consolam cu ceva bun si pufos ... in fine... stii tu... Sport doar in vreo 5 randuri dar asa sa nu ma rup :P, nici o tragere de inima.
Am fost pe la controale sa vad in ce stadiu sunt, e ok dupa spusele de acolo, daca nu mergi la particular practic in Judetean te mananca infectiile, au fost pe acolo niste cazuri, iar intrata am inlemnit ce am vazut. Oricum, saracii oameni care se imbolnavesc si nu au posibilitati eu nu stiu ce fac. Trecand peste astea, poze la cununie a facut un nene de acolo, trebuiesc scanate apoi le voi pune aici, m-am agitat atat inainte si in final, nici coafat nu a fost nici cine stie ce machiat, doar costumatia a fost cum am zis. Parca am fost in transa, am facut mecanic parca totul, pana sa iesim pe usa niste tremurat de maini si in stomac, apoi insa calm. Cu casa bine, planurile bineinteles ca s-au schimbat ajunsi acolo, iti voi povesti.....
Cam atat, ajunsi aici sanatosi, iubi cu munca, eu fara ptr ca era normal sa nu ma astepte lumea, vedem la cea care a zis ca vom vorbi dupa ce ajung .... daca nu asta e.
Sper ca esti bine mai Ame, astept vesti pozitive, da? :-*:-*:-*:-*:-*
Mai vorbim. O zi buna iti doresc >:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

Alynuta 12 oct 2011 14:19:13

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Hai Ame, uite a venit si Kika, ne e dor de tine>:D<

VAmedeea 12 oct 2011 21:55:33

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Fetelor, am inceput cursul, dar ma omoara drumul ana acolo si depresia de dimi cand vad ca nu am cu ce ma imbraca...
In rest e ok, imi place, am fost la 2 lectii pana acum, nimic spectacular... dar e abia inceputul. Financiar, sunt rau in pom si asta nu afce decat sa agraveze lucrurile.
Efectele medicamenetlor au ramas aceleasi, tot speram sa ma obisnuiesc cu ele, dar nimic, la fel de obosita si fara vlaga sunt.
Cam asta e!
Mai scriu zilele astea, trebuie sa reiau vechile obiceiuri, rutina... ca nici daca stau departe nu rezolv nimic.
Inca citesc din urma si am mult... de aceea stau tacuta si nu zic nimic.

Va pup scumpele mele!>:D<>:D<>:D<

azra 13 oct 2011 06:18:54

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Citat:

Anterior postat de VAmedeea (Post 815962)
Fetelor, am inceput cursul, dar ma omoara drumul ana acolo si depresia de dimi cand vad ca nu am cu ce ma imbraca...
In rest e ok, imi place, am fost la 2 lectii pana acum, nimic spectacular... dar e abia inceputul. Financiar, sunt rau in pom si asta nu afce decat sa agraveze lucrurile.
Efectele medicamenetlor au ramas aceleasi, tot speram sa ma obisnuiesc cu ele, dar nimic, la fel de obosita si fara vlaga sunt.
Cam asta e!
Mai scriu zilele astea, trebuie sa reiau vechile obiceiuri, rutina... ca nici daca stau departe nu rezolv nimic.
Inca citesc din urma si am mult... de aceea stau tacuta si nu zic nimic.

Va pup scumpele mele!>:D<>:D<>:D<

ce ma bucur ca ai revenit Ame,
imi pare rau ca nu s-a schimbat nimic cu medicamentele,sper din inima sa se rezolve odata cu toate si sa ff iar acea Ame optimista si plina de ea:D
http://alextamasciuc.files.wordpress...4/good-day.jpg

Alynuta 13 oct 2011 07:20:30

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Citat:

Anterior postat de VAmedeea (Post 815962)
Fetelor, am inceput cursul, dar ma omoara drumul ana acolo si depresia de dimi cand vad ca nu am cu ce ma imbraca...
In rest e ok, imi place, am fost la 2 lectii pana acum, nimic spectacular... dar e abia inceputul. Financiar, sunt rau in pom si asta nu afce decat sa agraveze lucrurile.
Efectele medicamenetlor au ramas aceleasi, tot speram sa ma obisnuiesc cu ele, dar nimic, la fel de obosita si fara vlaga sunt.
Cam asta e!
Mai scriu zilele astea, trebuie sa reiau vechile obiceiuri, rutina... ca nici daca stau departe nu rezolv nimic.
Inca citesc din urma si am mult... de aceea stau tacuta si nu zic nimic.

Va pup scumpele mele!>:D<>:D<>:D<

Ame ai dreptate ,chiar daca stai departe de noi nu rezolvi nimic. Si eu am avut momente de suparare cand ma razbunam stand departe de forum si totodata de fetele dragi,apoi mi-am dat seama ca nu fac decat sa ma razbun pe mine. Intra cu noi ,descarca-te,noi te vrem intre noi indiferent cum esti.>:D<
Si eu am o perioada asa de rea, tot la rau ma gandesc,cred ca paste menopauza(cam prematur)am deja calduri,dereglari de ciclu,nu stiu cum sa fac s-o mai lungesc, fara tratamente hormonale.
Cu serviciul e nasol de tot,nu mai avem contracte,e tot mai rau , sefa zicea ca anul asta mai rezistam , (anul mai are 2 luni),si asa salariile sunt mici ,dar si fara ele nu stiu ce ne facem.Problema mare e ca si eu si al meu lucram la aceeasi intreprindere.Locuim intr-un oras mic ,unde s-au inchis o gramada de intreprinderi,nu sunt nicio fire bataioasa , infigareata,sa bat pe la usi cersind un post.Incerc sa nu disper inca(desi tot acolo ma gandesc),sper sa se gaseasca o solutie intr-un final.
Te pup si te astept cu drag.:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:56:15.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO