forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul covrigaresei :) (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-covrigaresei-12581.html)

Mihaela1006 04 sep 2014 06:22:11

Re: Jurnalul covrigaresei :)
 
Cu siguranta vei gasi ceva, Clujul e un oras mare, iar cine are chef de munca isi gaseste. Fii forte si cauta acum, cat inca mai lucrezi, pentru ca iti gasesti mai usor.

Multa bafta!

Animis23 04 sep 2014 07:56:54

Re: Jurnalul covrigaresei :)
 
Nu te da batuta asa usor!

Incepe sa cauti! O persoana asa de pasionata ca tine, careia ii place sa munceasca, nu are cum sa nu aiba un avantaj asupra altor trantori care isi cauta pentru ca trebuie, nu pentru ca vor!

Tu esti un om pozitiv, capul sus si treci in cautari! Te pup, iti urez o zi buna si iti tin pumnii!

shadowdinasty 04 sep 2014 09:59:52

Re: Jurnalul covrigaresei :)
 
Multumesc foarte frumos!
Incerc sa imi recapat optimismul ca ma macin tot timpul...

happygirldiana 05 sep 2014 08:30:20

Re: Jurnalul covrigaresei :)
 
Neata buna, Noemi!
Astept vesti de la tine! Vreau sa te vad mai bine dispusa azi, mai increzatoare si mai curajoasa! Te-astept aici!

Kclaudyia 05 sep 2014 11:20:49

Re: Jurnalul covrigaresei :)
 
Buna :)

Din ce am citit eu la tine esti din Cluj si tocmai ti-ai pierdut job-ul.. Imi pare rau sa aud asta..
Zi-mi putin ce experienta ai? Se intampla sa stiu ceva de un job in Cluj la o pizzerie.. Trimite-mi un mesaj pe privat te rog :)

shadowdinasty 05 sep 2014 11:32:55

Re: Jurnalul covrigaresei :)
 
Neata!! Claudia, multumesc foarte frumos, insa eu inca nu pot trimite mesaje private... pai 2 ani experienta in covrigarie si 4 ani si jumatate experienta la petshop... din petshop saptamana viitoare aflu: da ori ba.
Diana draga, m-am mai adunat un pic si azi derulez in forta dieta, ieri si alaltaieri am pacatuit..... dar mi-a prins asa de bine la suflet!
Azi am avut foarte mult de lucru, ar fi culmea sa explodeze vanzarile pe ultima suta de metri :))
Azi iar la sala, o sa avem exercitii cu o minde mica, dar grea de 2 kg. Am mai avut o data si mi-a placut foarte mult!
Pap branza fagaras, mi-a fost pofta si pe urma imi fac cafeua de dimineata :)
Multumesc foarte fetelor, ca m-ati incurajat.. eu zic ca usa asta inchisa o sa imi deschida multe alte usi...

Kclaudyia 05 sep 2014 12:35:24

Re: Jurnalul covrigaresei :)
 
Ideea e ca acolo la pizzerie se cauta bucatar sau ospatar.
Te-ar interesa?

shadowdinasty 05 sep 2014 13:40:11

Re: Jurnalul covrigaresei :)
 
Ca si bucatar mi-ar placea la nebunie, insa nu am nici scoala de bucatari si nici vechime :((

Kclaudyia 05 sep 2014 14:13:53

Re: Jurnalul covrigaresei :)
 
Citat:

Anterior postat de shadowdinasty (Post 1360335)
Ca si bucatar mi-ar placea la nebunie, insa nu am nici scoala de bucatari si nici vechime :((

Hai ca sun si ma interesez exact. Dar de ospatar ce zici? Nu presupune experienta neaparat, Trebuie doar sa iti placa munca, sa fii rapida, draguta cu clientii si corecta :)

shadowdinasty 05 sep 2014 14:52:26

Re: Jurnalul covrigaresei :)
 
Nu m-am gandit la acel post ca din cate stiam trebuie sa fii 90-60-90, bomba sexy... si eu... pai nu prea sunt :(


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:53:52.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO