forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul Ralucai (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-ralucai-2895.html)

OitaVesela 04 mar 2010 10:23:59

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de Suzume (Post 105998)


Cu programul tau ai pierde maxim 7 kg pe luna dar stii ca asta depinde si de organism. Oricum, decat nimic, e bine si asa. Ai stagnat pana acum?

Pai sunt de abia la inceput. Dieta de vreo luna, sport de 9 zile. Si nu prea ma iau dupa cantar. Ma cantaresc asa de curiozitate. Pe mine cm ma omoara :D

bebelusha 04 mar 2010 10:39:28

Re: Jurnalul Ralucai
 
pup scumpo

OitaVesela 04 mar 2010 10:41:49

Re: Jurnalul Ralucai
 
:-* bebelusha.
De fiecare data cand vad pisiceii aia de la tine de la semnatura imi vine sa ii iau asa in brate :))

Suzume 04 mar 2010 10:43:59

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 106005)
Pai sunt de abia la inceput. Dieta de vreo luna, sport de 9 zile. Si nu prea ma iau dupa cantar. Ma cantaresc asa de curiozitate. Pe mine cm ma omoara :D

Cred ca si eu cand o sa am greutatea ta o sa fie aceeasi problema si la mine. Dar daca faci sport zilnic, macar si 30 de minute, cred ca scapi si de centimetrii aia nesimtiti.

bebelusha 04 mar 2010 10:45:03

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 106065)
:-* bebelusha.
De fiecare data cand vad pisiceii aia de la tine de la semnatura imi vine sa ii iau asa in brate :))

pai de aia i-am si pus...ca si la mine au acelasi efect..mie imi place pisica ta de la semnatura..ma uita la ea si zambesc..imi vine sa o mangai :))

OitaVesela 04 mar 2010 10:46:01

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de Suzume (Post 106074)


Cred ca si eu cand o sa am greutatea ta o sa fie aceeasi problema si la mine. Dar daca faci sport zilnic, macar si 30 de minute, cred ca scapi si de centimetrii aia nesimtiti.

Mai nou fac 2 ore sper sa rezolv ceva:( Mai ales de la talie in jos.

bebelusha 04 mar 2010 10:46:08

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de Suzume (Post 106074)

Cred ca si eu cand o sa am greutatea ta o sa fie aceeasi problema si la mine. Dar daca faci sport zilnic, macar si 30 de minute, cred ca scapi si de centimetrii aia nesimtiti.

hello[*8*]
[*56*]

Suzume 04 mar 2010 10:48:26

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 106081)
Mai nou fac 2 ore sper sa rezolv ceva:( Mai ales de la talie in jos.

Daca o sa faci constant o sa ai rezultate, fi sigura de asta. In 2 sapt ai talie de viespe si 2 mere in loc de fund.

mvthebest 04 mar 2010 10:50:46

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 106081)
Mai nou fac 2 ore sper sa rezolv ceva:( Mai ales de la talie in jos.

Ralu,sigur ve-i scapa. Pentru ca am vazut ca tu faci mult bicicleta :x:x:x

mvthebest 04 mar 2010 10:52:24

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 106065)
:-* bebelusha.
De fiecare data cand vad pisiceii aia de la tine de la semnatura imi vine sa ii iau asa in brate :))

Citat:

Anterior postat de bebelusha (Post 106078)

pai de aia i-am si pus...ca si la mine au acelasi efect..mie imi place pisica ta de la semnatura..ma uita la ea si zambesc..imi vine sa o mangai :))

Si eu ador pisicutele. :x:x:x Eu as umple casa de ei. Dar bunamea nu ma lasa..
Cand aveam pisica erau numa certuri,ca nu o lasam in pace si ca nu o lasam afara,sa-si face nevoile. :))


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:49:50.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO