forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul Ralucai (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-ralucai-2895.html)

OitaVesela 05 iul 2010 17:26:59

Re: Jurnalul Ralucai
 
Eu acum ies la plimbarica de seara cu al meu, poate reusesc sa il tarasc putin pana in Gima ca e in drum si de acolo mi-am luat ojele :))

OitaVesela 05 iul 2010 17:30:09

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de sunshine (Post 241501)


eu din gama asta am una mov, da nu mi-a placut deloc. sare de pe unghii

eu cele pe care le am , le am din gama asta wear maxx
http://i0.data.viva.ro/4E7EBE20006D5...D643/nail2.jpg

Aia mov ( nu stiu daca vorbim despre aceeasi) am folosit-o numai la maini si s-a mai luat ce-i drept dar am si spalat o gramada de vase si haine de mana.
Cu una bleu sunt facuta acum la picioare si am mers destul in sandale si a tinut exemplar.
Mie imi convine o oja daca tine bine vreo 4 zile ca oricum o mai schimb. Dar daca ma fac dimineata si pana seara e ciobita..

Dintre astea mai cu mot asa imi plac cele de la OPI. Dar au prea multe culori, nu stiu niciodata ce sa aleg:))

ali_lumi 05 iul 2010 17:36:04

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 241509)
Aia mov ( nu stiu daca vorbim despre aceeasi) am folosit-o numai la maini si s-a mai luat ce-i drept dar am si spalat o gramada de vase si haine de mana.
Cu una bleu sunt facuta acum la picioare si am mers destul in sandale si a tinut exemplar.
Mie imi convine o oja daca tine bine vreo 4 zile ca oricum o mai schimb. Dar daca ma fac dimineata si pana seara e ciobita..

Dintre astea mai cu mot asa imi plac cele de la OPI. Dar au prea multe culori, nu stiu niciodata ce sa aleg:))

Da dar aoleu de la OPI sunt foarte scumpe. 40 ron o oja, si nu as da atata pe una :))

ali_lumi 05 iul 2010 17:36:29

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 241505)
Eu acum ies la plimbarica de seara cu al meu, poate reusesc sa il tarasc putin pana in Gima ca e in drum si de acolo mi-am luat ojele :))

Plimbarica placuta ... Mi ai dat idee sa ies si eu cu al meu , ca sa sa stam degeaba ;))

OitaVesela 05 iul 2010 17:41:30

Re: Jurnalul Ralucai
 
Multumim. Mai dureaza pana ma aranjez eu oricum si mai ales el:))
Pai tocmai de aia imi e greu sa aleg de la OPI, ca sunt scumpe si nu pot sa imi iau cate 5 deodata :))
Mama mi-a adus odata una rosie de la salonul unde se tunde ea, a dat vreo 30 de lei pe ea:-?
Si mai sunt cand e targul de cosmetice la Romexpo mai ieftine :D

ali_lumi 05 iul 2010 17:43:19

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 241523)
Multumim. Mai dureaza pana ma aranjez eu oricum si mai ales el:))
Pai tocmai de aia imi e greu sa aleg de la OPI, ca sunt scumpe si nu pot sa imi iau cate 5 deodata :))
Mama mi-a adus odata una rosie de la salonul unde se tunde ea, a dat vreo 30 de lei pe ea:-?
Si mai sunt cand e targul de cosmetice la Romexpo mai ieftine :D

Am auzit si eu de targul asta odata , si nu stiu de ce nu m-am dus ~X(
Ai idee cand se petrece urmatorul ?:D:D:D:

ali_lumi 05 iul 2010 17:45:53

Re: Jurnalul Ralucai
 
Am cautat rapid pe net, si ce crezi este un targ de cosmetice, in perioada 23 - 26 septembrie exact de ziua mea :)) (26 ) la fix zi de mers acolo si spart bani :))

OitaVesela 05 iul 2010 18:26:16

Re: Jurnalul Ralucai
 
:D
Nu stiam cand e, multumesc ca mi-ai zis. Tocmai bine si pentru mine, cu o luna inainte de ziua mea. :))
Eu ma machiez si mai trag un ochi pe aici. Am mai mancat si niste pate care nu era in program pentru azi, asta e il dau jos la plimbare. Dar tare lene imi era sa pregatesc ceva pentru cina.

anqutz 05 iul 2010 18:29:10

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 241532)
Am cautat rapid pe net, si ce crezi este un targ de cosmetice, in perioada 23 - 26 septembrie exact de ziua mea :)) (26 ) la fix zi de mers acolo si spart bani :))

Cosmetics Beauty Hair? :D E fenomenal, bani sa ai. :x Eu imi umplu tolba de fiecare data cu ceara, oja, abtipilduri pt unghii si prodise de par de acolo. Sunt tot felul de reduceri, pt ca le iei direct de la firma distribuitoare.

Mai ales OPI si Peggy Sage.

OitaVesela 05 iul 2010 18:30:08

Re: Jurnalul Ralucai
 
Da da ala:D
Eu sunt tare multumita de o penseta luata acum vreo 2 ani. Se vede diferenta intre una profesionala si una comuna.


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:00:56.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO