forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul Ralucai (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-ralucai-2895.html)

anqutz 05 iul 2010 18:32:06

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 241596)
Da da ala:D
Eu sunt tare multumita de o penseta luata acum vreo 2 ani. Se vede diferenta intre una profesionala si una comuna.

Da, sunt multe de luat de la ei. Eu am lucrat in 2 ani consecutivi pt o firma de la targ si in pauze ma tot plimbam sa imi mai iau cate ceva. :)) Nu mai zic ca un cartus de ceara e 3 lei si tine pt epilat lung si pe maini si mai si ramane. Pomana, nu alta. :))

OitaVesela 05 iul 2010 18:34:02

Re: Jurnalul Ralucai
 
Bine ca mi-ai zis ca la ceara nu ma gandeam sa imi iau.
Anul asta vreau set profesional de pensule pentru machiaj. Si bineinteles ce se mai nimereste:))
Dar setul de pensule e pe primul loc.

anqutz 05 iul 2010 18:37:50

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 241606)
Bine ca mi-ai zis ca la ceara nu ma gandeam sa imi iau.
Anul asta vreau set profesional de pensule pentru machiaj. Si bineinteles ce se mai nimereste:))
Dar setul de pensule e pe primul loc.

Uite, ce idee buna mi-ai dat. :)) Aveam si eu nevoie de pensule bune pt machiaj. Mai ales ca astea trebuie schimbate din cand in cand. Si abtipilduri pt unghii de la Peggy Sage vreau sa imi mai iau. Si o oja in nuanta mea preferata, un rosu dar nu ala cel mai cel. :P Sau poate una rosie, rosie.

Cine stie, poate ne intalnim toate 3 si mergem pe acolo.

OitaVesela 05 iul 2010 18:40:17

Re: Jurnalul Ralucai
 
Pai stam pana ne dau aia afara :))

anqutz 05 iul 2010 18:42:10

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 241615)
Pai stam pana ne dau aia afara :))

:)) Eu nu am cu cine sa merg, prietenele mele nu pun mare pret pe calitatea cosmeticelor. Daca mai sunt si cu cineva ca mine chiar ca ma dau aia afara cu farasul. Nu mai zic ca deja am invatat ce sa iau si de unde, la preturi mai ok, am mai fost de 3 ori pana acum. :P

Vorba aia, cand iei 15 cartusuri de ceara simti diferenta intre 3 lei cartusul si 5-6 lei. :)) Si sunt facute de accesi firma, numai ca distribuite de alta.

sunshine 05 iul 2010 18:43:36

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 241532)
Am cautat rapid pe net, si ce crezi este un targ de cosmetice, in perioada 23 - 26 septembrie exact de ziua mea :)) (26 ) la fix zi de mers acolo si spart bani :))

esti fecioara:D si eu :P

OitaVesela 05 iul 2010 18:44:46

Re: Jurnalul Ralucai
 
Acum ai cu cine sa mergi :D
Ma apuc de acum sa pun bani deoparte :))

anqutz 05 iul 2010 18:47:29

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 241627)
Acum ai cu cine sa mergi :D
Ma apuc de acum sa pun bani deoparte :))

Ok. :D Si eu pun ceva de-o parte. :x

sunshine 05 iul 2010 18:47:51

Re: Jurnalul Ralucai
 
eu am pus deja :D

OitaVesela 05 iul 2010 19:00:19

Re: Jurnalul Ralucai
 
Perfect:))
Fetele eu am iesit la plimbarica. V-am pupat >:D< :-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:07:14.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO