forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul Ralucai (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-ralucai-2895.html)

justbelieve 15 iul 2010 10:14:58

Re: Jurnalul Ralucai
 
Buna dimineata Raluca>:D<
Am citit pe aici sa nu esti multumita de job-ul pe care il ai.Imi pare rau.Cred ca mai greu iti vine cu mancarea si sportul.
Spor la..munca si sa ai o zi frumoasa>:D<

ali_lumi 19 iul 2010 16:46:30

Re: Jurnalul Ralucai
 
Hey Ralucuta[*56*]
Ce mai faci tu fata draga ? Cum merge job-ul ? Din cate am citit nu prea bine :(
Sper ca esti OK, si sunt sigura ca iti faci tu timp si pt sport[*55*]

OitaVesela 19 iul 2010 17:42:55

Re: Jurnalul Ralucai
 
Buna seara slabute.
La job e stress mare, am asa multe de facut. Cu mancarea e ok in mare parte,sport doar de vreo 3 ori pe saptamana pot sa fac si atunci pedalez ca simt ca nu am pic de energie pentru fitness:(
Nu stiu, cred ca o sa o tin asa pana in octombrie cand incepe scoala. Dar imi e ca atunci nu or sa vrea astia sa ma lase sa plec:))

ali_lumi 19 iul 2010 17:48:21

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 260278)
Buna seara slabute.
La job e stress mare, am asa multe de facut. Cu mancarea e ok in mare parte,sport doar de vreo 3 ori pe saptamana pot sa fac si atunci pedalez ca simt ca nu am pic de energie pentru fitness:(
Nu stiu, cred ca o sa o tin asa pana in octombrie cand incepe scoala. Dar imi e ca atunci nu or sa vrea astia sa ma lase sa plec:))

Hey :)

Pai inseamna ca te pricepi in ceea ce faci :D si ar trebuii sa ti dea si un bonus :P

OitaVesela 19 iul 2010 18:12:14

Re: Jurnalul Ralucai
 
Da pai se pare ca am invatat in 3 zile ce au invatat altele in 2 luni:))
De unde atata bonus, mai fac si munca inca unei persoane care e in concediu8-|

andra_aly 19 iul 2010 21:43:23

Re: Jurnalul Ralucai
 
Buna seara ralu:-*
ei, se vede ca esti ocupata, se simte lipsa ta pe aici:(
lasa ca o sa reusesti tu sa le impaci pe toate>:D<
mult succes! te-am pupat:-*

bebelusha 27 iul 2010 09:15:43

Re: Jurnalul Ralucai
 
ce faci fetita sexi ce esti?
nu am mai vb de mult..iti simt lipsa sa stii :(

Suzume 27 iul 2010 09:38:11

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 260287)
Da pai se pare ca am invatat in 3 zile ce au invatat altele in 2 luni:))
De unde atata bonus, mai fac si munca inca unei persoane care e in concediu8-|

Furnicuta harnicuta :)), lasa ca mai arzi calorii :D

Un Pai Roz 27 iul 2010 11:54:33

Re: Jurnalul Ralucai
 
Ralu vin si te fur de la munca... x-(
pai asa nu se mai poate, ti se simte lipsa pe aici >:D< :-*
sper macar ca a ajuns sa iti placa la munca! >:D< :-*

OitaVesela 29 iul 2010 07:02:59

Re: Jurnalul Ralucai
 
Buna dimineata slabute dragi>:D<
Si mie mi-a fost foarte dor de voi, m-am intors acum. Mi-am dat demisia marti. Ieri am stat si m-am ocupat de mine si de casa, am mancat de am spart cam tot ce am poftit. Am sarit de 2000 de calorii. Si de azi imi reiau programul de sport si de papica.
Nu se mai merita sa raman acolo, mult prea mult de munca pentru o singura persoana si nu imi ridica nimeni statuie pentru ca veneam cu o ora mai devreme si plecam cu 2 ore mai tarziu. Iar marti a fost apogeul. Mi-a fost foarte rau, am avut o cadere de calciu, abia mai stateam in picioare si vedeam negru in fata ochilor. Nu interesa pe nimeni, nimeni nu avea nicio pastila de calciu nimic si bineinteles nimeni nu era sa se deranjeze de la birou sa imi ia si mie ceva de la farmacie. Numai ca aveau pretentii sa muncesc si tot imi umpleau biroul cu hartii. Si cand am vrut sa ma duc in bucatarie sa mananc si eu ceva, erau 4 directori "care muncesc mult" pe acolo si mi-au zis sa astept 2 minute. Ok, ies afara...stau, stau si trec si mama lor de 2 minute. Au vazut bine ca eram galbena toata si abia stateam in picioare dar ei aveau probleme importante de discutat in bucatarie. L-am sunat pe tata sa vina sa ma ia, mi-am strans lucrurile si am plecat.
Motivatia lor: aveau ceva important de discutat si vita aia incaltata care m-a dat afara "vai, imi cer scuze nu stiam cine esti". De parca ar fi contat ca eram fata unui director sau eram femeie de servici.
Mi s-a spus ca exagerez daca pentru asta vreau sa plec.
Trist...pentru ei. S-au facut singuri de cacao.


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:54:14.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO