forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul unei foste obeze - Ionely (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-unei-foste-obeze-ionely-10121.html)

lonely 02 dec 2011 07:58:27

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de ilemara (Post 864705)
Buna seara!>:D<

Ce liniste si prin casuta ta !toate fetele se odihnesc sau sarbatoresc 1 Dec:)

Raportez zi de dieta asa si asa ..cu caloriile sunt in grafic(asta daca medicamentele nu au si ele calorii) dar am mancat 2 bucati de placinta cu mere :-s...sport 0 ca abia ma "tarai" prin casa :)...sper ca maine sa fiu mai bine :)

O seara placuta!>:D<:-*

Hello >:D< :-*
N-am mai intrat aseara ...... am fost la shopping :))
Of, sper azi sa ai o zi mai buna, si tu si bebica ta :) Stiu ce naspa e cand nu te simti bine. Si tu ai facut mai mult ca mine..... ai sarit deja in pneumonie......
O supita pentru slabuta, un ceai fierbinte si pastile. Poate te simti dupa aia mai bine >:D< :-*
O zi frumoasa iti doresc >:D<

lonely 02 dec 2011 08:00:40

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Buna dimineata >:D< :-*
Raportez cantarul meu : 81 kg. Am scazut fata de luni si chiar fata de saptamana trecuta. Of, o sa mai trec eu oare de 81? In jos ma refer. Sunt bucuroasa ca am revenit la 81 dar vreau si eu cu 7 in fata :((
O zi minunata tuturor si rezultate bune la cantar. >:D< :-*

azra 02 dec 2011 08:39:38

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 865017)
Buna dimineata >:D< :-*
Raportez cantarul meu : 81 kg. Am scazut fata de luni si chiar fata de saptamana trecuta. Of, o sa mai trec eu oare de 81? In jos ma refer. Sunt bucuroasa ca am revenit la 81 dar vreau si eu cu 7 in fata :((
O zi minunata tuturor si rezultate bune la cantar. >:D< :-*

neata
bravo pt cantar
o sa vezi ca imediat o sa scapi de 8 si o sa vezi 7,asta numai daca vei fi cumintica,dar la cum te stiu eu pe tine sigur o sa fii:)
o zi frumoasa si un weekend relaxant>:D<>:D<

ilemara 02 dec 2011 08:45:40

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 865017)
Buna dimineata >:D< :-*
Raportez cantarul meu : 81 kg. Am scazut fata de luni si chiar fata de saptamana trecuta. Of, o sa mai trec eu oare de 81? In jos ma refer. Sunt bucuroasa ca am revenit la 81 dar vreau si eu cu 7 in fata :((
O zi minunata tuturor si rezultate bune la cantar. >:D< :-*

Heiii!Felicitari pt minus !>:D<..lasa ca ajungi tu in curand si la acel 7 in fata ..incet... incet ca asa e mai sanatos:)

Raportez si eu azi 65.2 deci 800 grame in minus fata de sapt trecuta ..uraaaa!:) sunt foarte mandra de mine :D..ca imi era teama ca nu mai scad..

Hai o zi buna sa ai draga mea !>:D<:-*

lonely 02 dec 2011 08:56:11

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de ilemara (Post 865070)
Heiii!Felicitari pt minus !>:D<..lasa ca ajungi tu in curand si la acel 7 in fata ..incet... incet ca asa e mai sanatos:)

Raportez si eu azi 65.2 deci 800 grame in minus fata de sapt trecuta ..uraaaa!:) sunt foarte mandra de mine :D..ca imi era teama ca nu mai scad..

Hai o zi buna sa ai draga mea !>:D<:-*

BRAVOOOOOOOOOO!!! Felicitari >:D<
Ei cum sa nu scazi? Nici nu ma gandeam sa nu ai un rezultat bun :-*
Felicitari inca o data >:D<

lonely 02 dec 2011 08:57:29

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 865062)

neata
bravo pt cantar
o sa vezi ca imediat o sa scapi de 8 si o sa vezi 7,asta numai daca vei fi cumintica,dar la cum te stiu eu pe tine sigur o sa fii:)
o zi frumoasa si un weekend relaxant>:D<>:D<

Hello >:D<
Sa-ti fie gura aurita :)
Si tie un weekend placut si luni un rezultat super >:D<

Animis23 02 dec 2011 11:08:21

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Neata, felicitari pentru scaderi, fetelor!

Raportez 79.1 :)) iar am scazut mult, nu stiu ce sa mai inteleg, dar nu ma plang. Oricum e posibil ca luni sa am deja rusii pe cap, deci s-ar putea sa ma bucur doar de aceasta cantarire. Oricum, sunt multumita, inseamna ca fac bine ce fac :))

O zi buna cu dieta si sport!

lonely 02 dec 2011 11:20:09

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 865197)
Neata, felicitari pentru scaderi, fetelor!

Raportez 79.1 :)) iar am scazut mult, nu stiu ce sa mai inteleg, dar nu ma plang. Oricum e posibil ca luni sa am deja rusii pe cap, deci s-ar putea sa ma bucur doar de aceasta cantarire. Oricum, sunt multumita, inseamna ca fac bine ce fac :))

O zi buna cu dieta si sport!

Buna dimineata >:D<
FELICITARI!!!! Bravoooooooo!!! Am notat toate scaderile :) Faci bine ce faci. Poate de data asta o tii tot la vale ;))
Si tie o zi buna >:D<

sandural 02 dec 2011 12:11:01

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 865010)
:) Imi imaginez fericirea voastra, dar si a lui ca face un lucru nou. Cat are bebele tau? Fata mea la 5 luni am pus-o in premergator. Stiu, se zice ca nu e bine dar....... Si copila mea din cauza de premergator a mers repede si mai mult........ nu stia sa mearga de-a busilea :)) Daca o puneam pe burta acolo ramanea placinta ca nu stia ce sa faca :)))

al meu are 8 luni jumate :)) dar abia daca reusesc sa il imbrac se invarteeee mi-e si frica sa nu ii rup piciorusele...are frate o energie in el...m-a speriat! si premergator nu i-am luat...am tot zis ca ii luam si pana ii luam noi, nu o sa ii mai trebuiasca :))

Citat:

Anterior postat de lonely (Post 865017)
Buna dimineata >:D< :-*
Raportez cantarul meu : 81 kg. Am scazut fata de luni si chiar fata de saptamana trecuta. Of, o sa mai trec eu oare de 81? In jos ma refer. Sunt bucuroasa ca am revenit la 81 dar vreau si eu cu 7 in fata :((
O zi minunata tuturor si rezultate bune la cantar. >:D< :-*


sa ne luam de mana :P nici eu nu mai vreau optul ala,m-am saturat de el,am facut aseara portie dubla de pop pilates incepator b-)hihiii

sandural 02 dec 2011 12:12:52

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
da care e faza cu rusii???toate sunteti ocupate cu niste rusi...ce cauta?! sunt in vacanta sau ce?iarna?


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:35:56.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO