forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul unei foste obeze - Ionely (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-unei-foste-obeze-ionely-10121.html)

azra 28 sep 2011 16:29:36

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 804269)
Pai dupa sport si daca esti si obosita asa sa faci >:D< Eu mai bag un picut mai tarziu si-o repriza de abdomene. Sunt curioasa cate sunt in stare sa fac :))

da da astept sa vii sa zici cate ai putut face:D

bebi 28 sep 2011 16:51:12

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 804242)
Hello agaim >:D<
Am venit sa bifez si 30 minute de tae bo basic :)

[*76*][*76*][*76*]Pentru sport :-*>:D<


Citat:

Anterior postat de lonely (Post 804269)
Pai dupa sport si daca esti si obosita asa sa faci >:D< Eu mai bag un picut mai tarziu si-o repriza de abdomene. Sunt curioasa cate sunt in stare sa fac :))

Hopa mai e in program si niste abdomene:xSuperEu nu am facut nimic
:)

lonely 28 sep 2011 17:52:51

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Hahaha... cik am facut abdomene :))) 30 bucati :))) Pai sunt o piftie la capitolul asta :))) Ma impiedica burtosanul :)) Dar o sa crestem cu 5 in fiecare zi..... Asa pe la sfarsitul vietii ajung si eu la 4-500 :)))

lonely 28 sep 2011 21:02:28

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Buna searaaaaa :)
Azi am fost un copil exemplar ;)) Sunt mandra de mine ce cuminte am fost. Am facut in sfarsit si putina miscare. Am papat sanatos si asta sper sa se vada la cantarul de luni.
Practic azi fac luna de cand m-am apucat de slabit. Cum n-am avut stare dimineata m-am cantarit asa.......... in fuga :)) Cantarul meu arata 85.5 dar nu-l cred....... cred ca e 86 mai degraba. Deci intr-o luna am reusit sa slabesc pe tiker 5.5 kg si in realitate cam 6 kg. Am ajuns sa ma uit in toate oglinzile si geamurile care-mi ies in cale :))) devin o narcisista :)) Ma simt mult mai usoara, parca nici burta nu mai e asa exagerata..... Am inceput sa ma misc si asta e foarte important pentru mine. Multumesc fetelor care s-au tinut de capul meu sa m-apuc de miscare si de jena carora am inceput timid sa fac cate ceva :)) Tragand linie si adunand pot spune ca prima luna a fost grozava ( de-ar fi asa pana la sfarsiiiiiiiit).
Dar unul din cele mai grozave lucruri este ca v-am cunoscut pe voi slabutelor >:D< care-mi oferiti zilnic imbolduri pentru a merge mai departe. :-* >:D<

azra 29 sep 2011 06:34:21

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
neata
o zi frumoasa

Alynuta 29 sep 2011 07:10:50

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 804546)
Buna searaaaaa :)
Azi am fost un copil exemplar ;)) Sunt mandra de mine ce cuminte am fost. Am facut in sfarsit si putina miscare. Am papat sanatos si asta sper sa se vada la cantarul de luni.
Practic azi fac luna de cand m-am apucat de slabit. Cum n-am avut stare dimineata m-am cantarit asa.......... in fuga :)) Cantarul meu arata 85.5 dar nu-l cred....... cred ca e 86 mai degraba. Deci intr-o luna am reusit sa slabesc pe tiker 5.5 kg si in realitate cam 6 kg. Am ajuns sa ma uit in toate oglinzile si geamurile care-mi ies in cale :))) devin o narcisista :)) Ma simt mult mai usoara, parca nici burta nu mai e asa exagerata..... Am inceput sa ma misc si asta e foarte important pentru mine. Multumesc fetelor care s-au tinut de capul meu sa m-apuc de miscare si de jena carora am inceput timid sa fac cate ceva :)) Tragand linie si adunand pot spune ca prima luna a fost grozava ( de-ar fi asa pana la sfarsiiiiiiiit).
Dar unul din cele mai grozave lucruri este ca v-am cunoscut pe voi slabutelor >:D< care-mi oferiti zilnic imbolduri pentru a merge mai departe. :-* >:D<

Asta e o veste buna:-*
Este ca e un sentiment minunat? cand incepe sa-ti placa ce vezi in oglinda?:> Ai dat dovada de vointa ,ambitie, ai fost constincioasa si cantarul te-a rasplatit pe masura. Felicitari!!!!!

lonely 29 sep 2011 07:18:04

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 804699)
neata
o zi frumoasa

'Neata >:D<
Si tie o zi minunata :) Slabim si azi, da?

lonely 29 sep 2011 07:19:09

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 804723)
Asta e o veste buna:-*
Este ca e un sentiment minunat? cand incepe sa-ti placa ce vezi in oglinda?:> Ai dat dovada de vointa ,ambitie, ai fost constincioasa si cantarul te-a rasplatit pe masura. Felicitari!!!!!

Buna dimineata >:D<
Cea mai buna rasplata. Sper sa fie asa tot drumul ;))

lacra81 29 sep 2011 07:22:26

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 804546)
Buna searaaaaa :)
Azi am fost un copil exemplar ;)) Sunt mandra de mine ce cuminte am fost. Am facut in sfarsit si putina miscare. Am papat sanatos si asta sper sa se vada la cantarul de luni.
Practic azi fac luna de cand m-am apucat de slabit. Cum n-am avut stare dimineata m-am cantarit asa.......... in fuga :)) Cantarul meu arata 85.5 dar nu-l cred....... cred ca e 86 mai degraba. Deci intr-o luna am reusit sa slabesc pe tiker 5.5 kg si in realitate cam 6 kg. Am ajuns sa ma uit in toate oglinzile si geamurile care-mi ies in cale :))) devin o narcisista :)) Ma simt mult mai usoara, parca nici burta nu mai e asa exagerata..... Am inceput sa ma misc si asta e foarte important pentru mine. Multumesc fetelor care s-au tinut de capul meu sa m-apuc de miscare si de jena carora am inceput timid sa fac cate ceva :)) Tragand linie si adunand pot spune ca prima luna a fost grozava ( de-ar fi asa pana la sfarsiiiiiiiit).
Dar unul din cele mai grozave lucruri este ca v-am cunoscut pe voi slabutelor >:D< care-mi oferiti zilnic imbolduri pentru a merge mai departe. :-* >:D<

bravoooo[*2*][*2*][*2*]
6 kg intr-o luna e super;)
o zi frumoasa si cat mai putine kg in minus>:D<>:D<>:D<

lacra81 29 sep 2011 07:28:05

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...krOLlXLXF2d9E2


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:44:41.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO