forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul unei foste obeze - Ionely (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-unei-foste-obeze-ionely-10121.html)

Animis23 02 oct 2011 08:16:53

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Mai, eu sunt sigura ca ai fost mai cuminte decat mine, deci nu mi-as mai face probleme asa mari. Sper sa ma cantaresc maine si sa nu mai am un surplus asa de mare fata de frumoasa cantarire de schimbare de prefix.

Colegul de apartament vrea si el sa intre la cura :)) deci il cantaresc si pe el maine. >:)

vio ce doreste sa slabeasca 02 oct 2011 08:22:36

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Te salut si eu in jurnalul tau ,iti doresc cantar usor pe maine ,eu nu mai pot sa ma misc de spate,dintr-o data am fos prinsa de durere ieri cam la rinichiul stang,acum ori e rinichiul ori ceva cu spatele de la multele kg ce nu mai reusesc sa le port,la dooctoor maine ,paaaa!

Animis23 02 oct 2011 08:24:07

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca (Post 807065)
Te salut si eu in jurnalul tau ,iti doresc cantar usor pe maine ,eu nu mai pot sa ma misc de spate,dintr-o data am fos prinsa de durere ieri cam la rinichiul stang,acum ori e rinichiul ori ceva cu spatele de la multele kg ce nu mai reusesc sa le port,la dooctoor maine ,paaaa!

Vio, du-te la doctorsisanespui ce a fost. Nu e de gluma cu treburile astea. Iti tinem pumnii! >:D<

lonely 02 oct 2011 08:32:38

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca (Post 807065)
Te salut si eu in jurnalul tau ,iti doresc cantar usor pe maine ,eu nu mai pot sa ma misc de spate,dintr-o data am fos prinsa de durere ieri cam la rinichiul stang,acum ori e rinichiul ori ceva cu spatele de la multele kg ce nu mai reusesc sa le port,la dooctoor maine ,paaaa!

Hello >:D<
Are dreptate Simina, nu astepta, fugi la medic si sa ne spui cum si ce....... n-astepta ca-ti trece...... sa nu se agraveze. Si eu maine am zi de medic.... sa-mi iau trimitere la fizioterapie cu mana mea. Sper sa nu ajung la semipareza cum scria pe net..... si am stat 7 luni pana am ajuns la medic :( Toanta de mine....

Animis23 02 oct 2011 08:35:09

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 807069)
Hello >:D<
Are dreptate Simina, nu astepta, fugi la medic si sa ne spui cum si ce....... n-astepta ca-ti trece...... sa nu se agraveze. Si eu maine am zi de medic.... sa-mi iau trimitere la fizioterapie cu mana mea. Sper sa nu ajung la semipareza cum scria pe net..... si am stat 7 luni pana am ajuns la medic :( Toanta de mine....

Nu ajungi la semipareza pentru ca esti fata desteapta si te pui pe treaba. Mai bine mai tarziu decat niciodata, nu?

Sa ne spui si tu cum merge la medic. Si eu o sa incep medicamentele noi de saptamana viitoare :(

lonely 02 oct 2011 08:46:35

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 807071)
Nu ajungi la semipareza pentru ca esti fata desteapta si te pui pe treaba. Mai bine mai tarziu decat niciodata, nu?

Sa ne spui si tu cum merge la medic. Si eu o sa incep medicamentele noi de saptamana viitoare :(

Iti dai seama la ce frica imi e ca ma tin de treaba :)))
Offffff bolile astea...... lasa ca nici tu n-ai sa mai iei mult medicamente..... te-asteapta un an bun, am promis doar, nu? :)
Am observat in schimb ca miscarea imi face bine la mana :)) sau sunt eu cu capul..... dar cand nu fac miscare parca ma doare mai rau...... cum spuneai.... sportul rezolva orice :))
Ai vazut aseara X Factor? Era o tipa de 32 ani care facea fitness..... deci vreau sa-ti spun c-am ramas masca ce corp avea si ce bine arata...... mult mai bine decat fete de 19 ani care au urmat in concurs.... Deci sport scrie pe mine :))

Animis23 02 oct 2011 08:50:18

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 807077)
Iti dai seama la ce frica imi e ca ma tin de treaba :)))
Offffff bolile astea...... lasa ca nici tu n-ai sa mai iei mult medicamente..... te-asteapta un an bun, am promis doar, nu? :)
Am observat in schimb ca miscarea imi face bine la mana :)) sau sunt eu cu capul..... dar cand nu fac miscare parca ma doare mai rau...... cum spuneai.... sportul rezolva orice :))
Ai vazut aseara X Factor? Era o tipa de 32 ani care facea fitness..... deci vreau sa-ti spun c-am ramas masca ce corp avea si ce bine arata...... mult mai bine decat fete de 19 ani care au urmat in concurs.... Deci sport scrie pe mine :))

Nu m-am uitat la X factor, dar sunt convinsa ca sportul face bine.:D Am mai discutat noi despre asta:))

lonely 02 oct 2011 08:53:01

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
A, si-am mai prins intr-o dimineata reluarea de la Top model sau cum ii spune ca nu ma pasioneaza emisiunea....... Si-l aud pe Bote :)) "Are 95 pe solduri, e inadmisibil"...... imi venea sa sparg tv-ul :))) dar era pacat de banii mei :))))

happygirldiana 02 oct 2011 15:55:44

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Hello,scumpa mea!CE faci?mai esti pe aici?

Animis23 02 oct 2011 16:05:56

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 807081)
A, si-am mai prins intr-o dimineata reluarea de la Top model sau cum ii spune ca nu ma pasioneaza emisiunea....... Si-l aud pe Bote :)) "Are 95 pe solduri, e inadmisibil"...... imi venea sa sparg tv-ul :))) dar era pacat de banii mei :))))

Si eu am 95 pe burta. Inadmisibil, stiu :))

Ce mai faci?


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:14:21.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO