forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul unei foste obeze - Ionely (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-unei-foste-obeze-ionely-10121.html)

SOFICA 30 sep 2011 10:59:42

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 805982)
Auzi mamico? De ce nu-ti iei si tu role? Ar fi grozav sa mergeti toate trei cu rolele si te ajuta si pe tine la slabit. Incearca... sigur ai mers cu rolele si tu cand erai mica. Nu s-a schimbat nimic de-atunci :)

Credema ca am incercat si mor eu de ras de mine daramite alti, antitalent sunt la role si bicicleta:)):)):)):)), nici macar echilibrul nu mi-l pot tine daramite sa mai si merg, iti dai seama ce ar rade fetele de mine:)):)):)) asa ca mai bine pe jos, asta imi place cel mai mult mersul pe jos si dansul:">:">:">:">

lonely 30 sep 2011 11:05:06

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de SOFICA (Post 805991)
Credema ca am incercat si mor eu de ras de mine daramite alti, antitalent sunt la role si bicicleta:)):)):)):)), nici macar echilibrul nu mi-l pot tine daramite sa mai si merg, iti dai seama ce ar rade fetele de mine:)):)):)) asa ca mai bine pe jos, asta imi place cel mai mult mersul pe jos si dansul:">:">:">:">

Atunci zumba e de tine :)) Ca e pe baza de dans.....Mie mersul pe jos nu-mi place...... nu mai spun de alergat :))

happygirldiana 30 sep 2011 11:08:53

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 805978)
Sincer pe mine nu ma iubeste aparatul foto :))
Am sa caut in pc poze din urma cand aratam si eu mai omeneste :)) Am facut cu telefonul si 2 poze cand am inceput dieta dar vreau sa le postez cand ajung la 80. Sa se vada diferenta. Imi plac la nebunie pozele "before" si "after" :))
Promit sa pun :)) sa vezi cu cine discuti :))

Pai asa sa faci,slabaturo,se poate?:P:)):-*>:D<

lonely 30 sep 2011 20:30:30

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Buna seara micutule jurnal :) si buna seara fetelor care imi trec pragul >:D<

Am fost relativ cuminte :"> Mai exact am furat 3 patratele de ciocolata shogetten, le-am pus in calcul si am baut 3 guri de tymbark ca mi-era sete si n-aveam apa la mine . Cumplit gustul sucului dar minunat gustul ciocolatei :))) Nu-mi pare rau mai ales de ciocolata :)) Mai problematic e ca uite........ saptamana asta am calcat alaturi de 2 ori..... pai in stilul asta ajung la 3, 4 si apoi cu saptamana si s-a dus naibii dieta mea :( Trebuie sa ma cumintesc! x-(Dupa ce ca nu fac nici sport..... mai si calc stramb.... o sa-mi arate mie cantarul ciuciu :"> luni. Sa zic merci daca nu-mi face semne obscene cand m-oi urca pe el :=))

sandural 30 sep 2011 23:41:14

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
buna seara lonely,mi-ai urat tu spor la sport,insa nici bine nu am inceput tae bo-ul meu si a si inceput bebe sa urle,fiimea sa vrea afara...am dat si eu cu grebla frunzele,am sarit p trambulina,...in fine ce am mai facut p-acolo...la meniu imi arata ca slabesc 0.2kg p luna:-/ dar sunt optimista,daca nu tineam nimic,poate ca erau +5kg p luna,nu? deci...oau,o sa dureze ceva...

sandural 30 sep 2011 23:44:26

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
[*motanei*][*cal*][*aligator*][*iepure*][*panda*][*girafa*][*leu*][*purcel*][*elefant*][*vaca*][*fluturas*][*pasarica*][*soricel*][*sarpe*]
imi plac iconitele astea de mor....

sandural 30 sep 2011 23:58:38

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
singura...suparata...obosita...nu-i nimeni p forum sa imi omor timpul...:-schiar nu am c face,sport nu pot ca aude asta de sub mine...ooof...

vio ce doreste sa slabeasca 01 oct 2011 07:25:49

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Buna dimineata !Azi te invit eu la o cafeluta,ai grija sa nu o lasi sa se raceasca!
Iti doresc un W/e frumos dar si o luna bogata in realizari mai ales pe plan...fizic...
http://inlinethumb41.webshots.com/42...600x600Q85.jpg

Animis23 01 oct 2011 08:00:31

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Buna dimineata!!!

Ce faci? Ce ai in plan week-endul asta? Mult spor la slabit, la mine inca nu merge ca pe roate, dar sper sa il pun in miscare cat de curand.Nu fac promisiuni, am nevoie de un pic de ambitionare.:-*>:D<

lonely 01 oct 2011 10:49:05

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de sandural (Post 806595)
buna seara lonely,mi-ai urat tu spor la sport,insa nici bine nu am inceput tae bo-ul meu si a si inceput bebe sa urle,fiimea sa vrea afara...am dat si eu cu grebla frunzele,am sarit p trambulina,...in fine ce am mai facut p-acolo...la meniu imi arata ca slabesc 0.2kg p luna:-/ dar sunt optimista,daca nu tineam nimic,poate ca erau +5kg p luna,nu? deci...oau,o sa dureze ceva...

Buna dimineata >:D< :-*
Ai dreptate....... daca nu faci nimic sigur apar plusuri. Adevarat nu se potriveste socoteala de dimineata cu ce se intampla in cursul zilei ......dar trebuie sa continui cu ambitie..... sa faci sa se poata :)) Parca tu crezi ca ca la mine se poate mereu? :)) Trag uneori de mine sa fac ce trebuie.... nu-mi reuseste de fiecare data dar insist :)) Perseverarae diabolicum, nu? :))


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:02:27.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO