forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul unei foste sedentare - Diviana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-unei-foste-sedentare-diviana-6291.html)

Diviana 21 sep 2010 03:14:37

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
nu tin o dieta anume, ci nu mai beau cola, nu mananc paine deloc, fainoase, fastfood, dulciuri...beau mult ceai, multa apa, mananc gratare, salata verde, ardei copti, musli cu lapte, iaurt (mai rar), macar un fruct pe zi, branzica, etc. :)
important este ca m-am lasat de fumat si ca fac in fiecare zi miscare in aer liber (cat o sa mai imi permita vremea). :D
planuiesc ca in octombrie sa ma duc la sala sa fac pilates. nu reusesc sa fac singura acasa. :">
mi-am dorit o schimbare de viata, vreau sa slabesc, dar in primul rand ma intereseaza sa fiu mult mai sanatoasa, dinamica si sa fiu a fit person- cu un corp tonifiat.
ti-am vazut jurnalul, abia astept sa vad si eu pozele noi cu tine;;)
puuuup

Diviana 21 sep 2010 23:17:19

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
observ ca m-a parasit toata lumea :P :))))
o sa continui sa scriu ca sa tin eu o evidenta.
azi am fost plecata toata ziua. am mancat dimineata cascaval pane cu o rosie, o cana de cafea in cursul zilei, iar mai devreme putin un ardei copt, o bucatica de carne de porc si o felie de zacusca pe paine.

nu am iesit cu rolele si nu am facut nici o miscare pentru ca e ff tarziu. o sa fac maine mai mult.

Slabuta 21 sep 2010 23:18:46

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
Citat:

Anterior postat de Diviana (Post 337514)
observ ca m-a parasit toata lumea :P :))))
o sa continui sa scriu ca sa tin eu o evidenta.
azi am fost plecata toata ziua. am mancat dimineata cascaval pane cu o rosie, o cana de cafea in cursul zilei, iar mai devreme putin un ardei copt, o bucatica de carne de porc si o felie de zacusca pe paine.

nu am iesit cu rolele si nu am facut nici o miscare pentru ca e ff tarziu. o sa fac maine mai mult.

Cine te-a parasit Div?!>:D<

Vrei sa primesti bataita? :D
Ce-i cu meniul de azi?

E foarte putin, nu crezi? :)

Diviana 21 sep 2010 23:34:00

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
Slabute!! ce ma bucur sa te 'vad' virtual :P

am fost plecata, de abia am venit de o ora si chiar nu am avut timp. :)))
ce dieta tii acum?

pupici

Diviana 21 sep 2010 23:35:45

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
scuze, abia acum am vazut ca tot la south beach te-ai intors.
are rezultate? tu ai mai tinut-o si la inceputul verii daca nu ma insel...

amy0404 22 sep 2010 15:09:58

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
Citat:

Anterior postat de Diviana (Post 336029)
nu tin o dieta anume, ci nu mai beau cola, nu mananc paine deloc, fainoase, fastfood, dulciuri...beau mult ceai, multa apa, mananc gratare, salata verde, ardei copti, musli cu lapte, iaurt (mai rar), macar un fruct pe zi, branzica, etc. :)
important este ca m-am lasat de fumat si ca fac in fiecare zi miscare in aer liber (cat o sa mai imi permita vremea). :D
planuiesc ca in octombrie sa ma duc la sala sa fac pilates. nu reusesc sa fac singura acasa. :">
mi-am dorit o schimbare de viata, vreau sa slabesc, dar in primul rand ma intereseaza sa fiu mult mai sanatoasa, dinamica si sa fiu a fit person- cu un corp tonifiat.
ti-am vazut jurnalul, abia astept sa vad si eu pozele noi cu tine;;)
puuuup

Citat:

Anterior postat de Diviana (Post 337514)
observ ca m-a parasit toata lumea :P :))))
o sa continui sa scriu ca sa tin eu o evidenta.
azi am fost plecata toata ziua. am mancat dimineata cascaval pane cu o rosie, o cana de cafea in cursul zilei, iar mai devreme putin un ardei copt, o bucatica de carne de porc si o felie de zacusca pe paine.

nu am iesit cu rolele si nu am facut nici o miscare pentru ca e ff tarziu. o sa fac maine mai mult.

Hi Div! >:D<
Scuze ca am dat bir cu fugitii :D Eu inca sunt in perioada de acomodare. M-am intors sapt trecua din Ro si am o gramada de facut, mai intru din can din cand sa vad ce mai fac slabutele mele ca tare mi-au lipsit :)
Felicitari pt ca te-ai lasat de fumat! De cat timp nu mai fumezi? Nici eu nu mai fumez de 2 luni ;)
Ma bucur sa vad ca te intereseaza sa ai un stil de viata sanatos, e mult mai important dect orice dieta.
Acum ma pregatesc de alergat (la mine e vremea tot timpul frumoasa :D) poate fac mai mult decat ieri...am fost cam varza. Ce-i drept se cunosc cele 2 sapt si ceva de inactivitate :(
pup! ne auzim mai tarziu :)

ioanna 22 sep 2010 18:38:59

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
buna fetelor!!!ma primiti si pe mine printre voi?>:D<
Ma bucur Diviana ca ai renuntat la fumat,Bravo!!Eu n-am reusit,dar fumez cam 5 ,7 max pe zi.uneori chiar 2.
amy ai revenit in tara,sau n-am inteles eu bine?cum e acasa...?
Va astept fetelor sa mai vb.,va pup pe toate!

amy0404 22 sep 2010 18:53:50

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
Citat:

Anterior postat de ioanna (Post 338652)
buna fetelor!!!ma primiti si pe mine printre voi?>:D<
Ma bucur Diviana ca ai renuntat la fumat,Bravo!!Eu n-am reusit,dar fumez cam 5 ,7 max pe zi.uneori chiar 2.
amy ai revenit in tara,sau n-am inteles eu bine?cum e acasa...?
Va astept fetelor sa mai vb.,va pup pe toate!

Ioana, fa-ti si tu un jurnal ca sa stiu pe unde sa te caut. Al meu e in semnatura :) Da, am fost in tara :) Te astept pe la mine ca sa nu o deranjam pe Div.
Abia astept sa imi spui ce ai mai facut >:D<
pup

ps: fetelor poate se reactiveaza cafeneaua?! :D

Diviana 22 sep 2010 19:44:31

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
ioana!!!! nu-mi vine sa cred@@@@:-o:D>:D<:-*
sunt asa fericita ca ati revenit!!
ramaneti si scrieti aici la mine, ca tare ma simteam singura zilele trecute, in afara de de pai roz si liv nu vb nimeni cu mine :((((((

va pup si mi-era super super dor de voi!!!!:-*
tocmai am venit de la 40min de role, dar trebuie sa fug in oras.
vb mai pe seara

amy0404 22 sep 2010 20:32:07

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
eeeee, cum adica nu mai vb nimeni cu tine?! iei bataita!!! :))
hai ca m-am apucat si eu de calcat, te astept sa vii din oras si sa imi spui ce ai mai facut
pup


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:05:38.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO