forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Problems solved...so, here i go again (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/problems-solved-so-here-i-go-again-12591.html)

ramo0215 05 feb 2015 11:08:47

Re: Problems solved...so, here i go again
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 1373807)


O sa il caut sa vad despre ce e vorba. M ai facut curioasa.



Eu am incercat sa ii tin in jur de 30-35.....dar ideal este sa i tii sub 50:)...cu cat sub 50...nu mai conteaza, atat timp cat slabesti.

Ehe...eu mai am 3 saptamani si un pic pana la incarcare:)...abia astept sa mi spui cum a fost si cum a decurs slabirea dupa:)

Se zice ca dupà o luna de keto fara cheat, poti avea in fiecare saptamana o zi de incarcare. Mie mi e frica....asa ca mi am propus sa fie o data pe luna.
La fel, am citit ca e bine sa ti asculti organismul, si ca atunci cand poftele se intetesc si te gandesti din ce in ce mai des la ce nu ai voie sa mananci, ai nevoie de incarcare.

Te pup

O sa te anunt..si mie imi este frica..dar o sa vedem

mika_me 05 feb 2015 18:29:47

Re: Problems solved...so, here i go again
 
Citat:

Anterior postat de ramo0215 (Post 1373831)


O sa te anunt..si mie imi este frica..dar o sa vedem

Da, e chestia aia. Cand chiar te tii de treaba si chiar daca ai voie un cheat, te simti vinovat:)))

mika_me 05 feb 2015 19:12:44

Re: Problems solved...so, here i go again
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 1373775)
Ciudat, mie imi apare. Era un reportaj de 30 de min despre low carb si dieta ketogenica. Se numeste Low Carb Diet: Fat or Fiction? Mi s-a parut destul de interesant.

Hey. Tocmai ce am vazut filmuletul. E chiar foarte interesant si bine explicat. Thank you:*

ramo0215 05 feb 2015 20:28:26

Re: Problems solved...so, here i go again
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 1373872)


Da, e chestia aia. Cand chiar te tii de treaba si chiar daca ai voie un cheat, te simti vinovat:)))

Nuj daca o sa ma simt asa vinovata..chiar as manca o praji:)):))

anqutz 06 feb 2015 09:19:48

Re: Problems solved...so, here i go again
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 1373878)


Hey. Tocmai ce am vazut filmuletul. E chiar foarte interesant si bine explicat. Thank you:*

Hello! :-* Ma bucur ca ti-a placut si sper ca ti-a fost de folos.

mika_me 06 feb 2015 21:25:28

Re: Problems solved...so, here i go again
 
Drag jurnal,

De doua zile ma confrunt cu pofte si senzatii de foame...Incepusem sa imi pun intrebari...de ce se intampla asta acum?sa aiba corpul meu nevoie acuta de incarcare?si daca n am schimbat nimic in alimentatia mea, de ce schimbarea asta?

Dar, uitandu ma pe calendar, mi a picat fisa. Vin rusii. De aici si foamea asta crescuta si tendinta de a manca mai des.

N am clacat. Nu am pus gura pe nimic interzis. Recunosc insa ca e o perioada mai dificila si abia astept sa treaca.

Raportez pe astazi 30 de minute de tae bo bootcamp cardio si 20 de minute exercitii cu greutati pentru brate.

Hai, noapte, hai!:)(:|(:|

ramo0215 07 feb 2015 20:25:39

Re: Problems solved...so, here i go again
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 1373970)
Drag jurnal,

De doua zile ma confrunt cu pofte si senzatii de foame...Incepusem sa imi pun intrebari...de ce se intampla asta acum?sa aiba corpul meu nevoie acuta de incarcare?si daca n am schimbat nimic in alimentatia mea, de ce schimbarea asta?

Dar, uitandu ma pe calendar, mi a picat fisa. Vin rusii. De aici si foamea asta crescuta si tendinta de a manca mai des.

N am clacat. Nu am pus gura pe nimic interzis. Recunosc insa ca e o perioada mai dificila si abia astept sa treaca.

Raportez pe astazi 30 de minute de tae bo bootcamp cardio si 20 de minute exercitii cu greutati pentru brate.

Hai, noapte, hai!:)(:|(:|

Felicitari pentru rezistenta>:D<

mika_me 07 feb 2015 22:35:20

Re: Problems solved...so, here i go again
 
Citat:

Anterior postat de ramo0215 (Post 1374023)

Felicitari pentru rezistenta>:D<

Multumesc Ramo,

Slava Domnului, nu mi a fost alterata vointa...

Azi am avut un meniu tare gustos. Ciorba de perisoare, evident low carb (1.3 carbi/100g) si mancarica de pastai 5.8carbi/100g). Si parca nu mi a mai fost foame tot timpul.
Maine mergem in vizita la o matusica...asa ca trebuie sa ma hotarasc ce imi iau la pachet:))...caci pranzul il luam acolo:)

Te pup, weekend placut.

anqutz 09 feb 2015 09:59:46

Re: Problems solved...so, here i go again
 
Hello! Felicitari pt rezistenta de care ai dat dovada. Ce ti-ai luat la pachet pt vizita?

mika_me 09 feb 2015 14:04:10

Re: Problems solved...so, here i go again
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 1374107)
Hello! Felicitari pt rezistenta de care ai dat dovada. Ce ti-ai luat la pachet pt vizita?

Buna Anqu:). Multumesc. Mi am luat o portioara de pastai....am facut fata cu brio...saratelelor..ciocolatei si biscuitilor biskrem:x


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:38:37.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO