forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Grupul de slabit: minus 1 - 10 (kg) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-grupul-slabit-minus-1-10-kg/)
-   -   Haideti sa pierdem impreuna 10 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-grupul-slabit-minus-1-10-kg/haideti-pierdem-impreuna-10-kg-2769.html)

onetotilia 15 feb 2010 14:00:08

Haideti sa pierdem impreuna 10 kg
 
Am deschis acest topic nou pentru a ne ajuta reciproc in lupta cu kilogramele....
Aici ne putem strange cele care dorim si putem ,sa ne stabilim tinte lunare, sa ne incurajam,>:d< sa ne sfatuim si sa ne certam cand e cazul...sa incepem de azi impreuna....eu am niste ideii pe care as vrea sa le impartasesc si sunt deschisa la alte opinii si idei...

ianna 15 feb 2010 14:04:13

Re: Haideti sa pierdem impreuna 10 kg
 
eu mai am 9 kg de pierdut...dar cum scad foarte greu cred ca ma pot baga lejer langa cele cu 10 kg ramase :)

onetotilia 15 feb 2010 14:05:46

Re: Haideti sa pierdem impreuna 10 kg
 
Cu tine aici este grogav mai ales ca esti una dintre veterane....:)

mvthebest 15 feb 2010 14:07:34

Re: Haideti sa pierdem impreuna 10 kg
 
Foarte buna indeea>:D< Eu m-ai am aproape 8kg:( Deabea se duc.

onetotilia 15 feb 2010 14:09:55

Re: Haideti sa pierdem impreuna 10 kg
 
Eu ma gandesc sa mai astept o vreme poate o sa mai fie voluntare si apoi sa va spun la ce m_am gandit eu...PANA ATUNCI GANDITI_VA SI VOI LA NISTE IDEI....POATE ALE MELE NU O SA FIE TOCMAI GROZAVE

ianna 15 feb 2010 14:14:26

Re: Haideti sa pierdem impreuna 10 kg
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 87741)
Eu ma gandesc sa mai astept o vreme poate o sa mai fie voluntare si apoi sa va spun la ce m_am gandit eu...PANA ATUNCI GANDITI_VA SI VOI LA NISTE IDEI....POATE ALE MELE NU O SA FIE TOCMAI GROZAVE

:))parca am face adunarea in fata scolii....


tu pune ideile...si poate intre timp sau dupa aia mai sunt voluntare

onetotilia 15 feb 2010 14:27:08

Re: Haideti sa pierdem impreuna 10 kg
 
Scoala vietii plina de kg.....:))

asa la ce ma_am gandit eu:

-in fiecare zi ne scriem ce am mancat fiecare si cat si ce am baut (astfe cele mai pricepute pot sa ne spuna unde am gresit?daca am gresit)
-in fiecare zi sa ne propunem un targhet de sport pe care sa il facem fiecare dupa posibilitati ...sa ne impunem cate calorii trebuie sa ardem pe zi...si poate asa ne formamin minte ideea:trebuie sa fac...
-eu ma cantaresc zilnic dar putem sa stabilim o zi de cantar si masuratoare si sa ni le afisam....
-sa stabilim in cat slabim kg astea....eu ma gandesc la 3 luna....pana in 15 mai sa slabim 10 kg

onetotilia 15 feb 2010 14:28:09

Re: Haideti sa pierdem impreuna 10 kg
 
Astept reactii si sugestii :d

ali_lumi 15 feb 2010 14:29:28

Re: Haideti sa pierdem impreuna 10 kg
 
Eh numai face prostia sa te cantaresti chiar zilnic:)) ca uneori poti fi dezamagit.
Recunosc ca eu asa faceam inainte dar cu ajutorul fetelor :) m-am lasat de acest hobby.

onetotilia 15 feb 2010 14:32:04

Re: Haideti sa pierdem impreuna 10 kg
 
O sa incerc sa renunt la aceasta idee....


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:59:53.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO