forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Grupul de slabit: minus 1 - 10 (kg) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-grupul-slabit-minus-1-10-kg/)
-   -   Mai am ultimele 5 kilograme (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-grupul-slabit-minus-1-10-kg/mai-ultimele-5-kilograme-5870.html)

nicoleta30 25 aug 2010 12:11:50

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
A! Multumesc de urare si sa-ti traiasa si tie si sa ai parte de el!!! MUUUUUUUUULTA SANATATE

nicoleta30 25 aug 2010 12:12:59

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Mai vrei sa faci unul?

blonditza 25 aug 2010 12:52:59

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
momentan nu, 2 ani e interzis dupa cezariana dar dupa aia mi-as mai dori unul, poate o fetita daca da domnul dar ramane de vazut, sa ne fie casa gata si pe urma.....

blonditza 25 aug 2010 12:55:38

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta30 (Post 301833)
la mine au fost mai multe, inainte de baietel, am mai avut o sarcina,tot un baietel pe care l-am pirdut la 8 luni, l-am nascut a trait ff putin[*plans*] si apoi la 4 luni am ramas insarcinata cu cel de-al doilea copil care a fost si este si ma rog sa fie bine in fiecare zi!!
Ei inainte de prima sarcina m-am invartit pe la 54-55 si la sf celei de-a doua cu o luna inainte sa nasc avean 82, dupa ce am nascut vreo75 apoi la scurt timp 72 (am eliminat apa) si de acolopana la 54 de kg a fost o lupta...

offf acuma am vzt ce ai scris....regret enorm ce s-a intamplat, nu imi pot inchipuii durerea din inima ta ..... am ramas fara cuvinte
imi pare tare rau, sincer

Roxii 25 aug 2010 13:10:44

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Buna fetelor!Ma alatur si eu voua.Mai am ultimele 4 kg de dat jos si asa greu mi se pare ca fug,desi cantarul imi demonstreaza ca nu`i asa:-sPoate e doar impresia mea.In fine..marea mea problema sunt coapsele!Deci pur si simplu le urasc!Si grasimea de la genunchi..Pfff..De cand ma stiu am picioarele ca niste butuci si desi am slabit tot imi dau dureri de cap8-|Dar sper ca odata cu ultimele kilograme sa zboare si grasimea de pe picioare>:D<>:D<>:D<

blonditza 25 aug 2010 13:14:10

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
bine ai venit roxi, ca sa slabesti la coapse iti recomand din suflet spinning-ul.este exceptional, slabesti si te tonifiezi in special la fund si picioare....si te si distrezi in acelasi timp pe bicicleta.cu siguranta in bucuresti se tin astfel de cursuri si isi merita toti banii.
in rest, ce mananci?

Roxii 25 aug 2010 13:49:17

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Citat:

Anterior postat de blonditza (Post 301910)
bine ai venit roxi, ca sa slabesti la coapse iti recomand din suflet spinning-ul.este exceptional, slabesti si te tonifiezi in special la fund si picioare....si te si distrezi in acelasi timp pe bicicleta.cu siguranta in bucuresti se tin astfel de cursuri si isi merita toti banii.
in rest, ce mananci?

Buna Blonditza si multumesc de sfat>:D<Am sa ma interesez pe unde se tin astfel de cursuri:DPai...mananc 1000-1050 de calorii pe zi,am eliminat tot ce e rau(dulciuri,prajeli,sucuri etc),pap dekt 2 felii de paine pe zi si fac sport cam 3-4 ore.Fac aerobic ,insanity,sar coarda si skinny bitch fitness body de curand;))>:D<>:D<>:D<

blonditza 25 aug 2010 13:53:26

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
foarte bine faci ca practici mult sport, si eu de saptamana viitoare ma duc la kangoo jumps.
iti urez mult succes si un cantar cat mai zgarcit !!! oricum 4 kg nu sunt multe dar niciodata sa nu te culci pe o ureche pt ca apoi tot o lasi asa....nu e mult nu e mult....dar mai bine sa nu fie deloc

nicoleta30 25 aug 2010 13:56:04

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
Mersi, Blondy.....asa e viata ... ce sa mai zic eu? asta este, dar ma bucur de baietelul meu!! cum vad ca te bucuri de al tau care este fooarte frumos!!!
Ca doar si pentru bebei nostri vrem sa fim frumoase safie mandri de noi!

nicoleta30 25 aug 2010 13:59:17

Re: Mai am ultimele 5 kilograme
 
E tare dulce copilul tau presupun ca e recenta poza nu?
Doamne ca-mi vine sa-l mananc[*51*] cand ma uit la al tau mi se face dor de al meu. Dar mai am putin si plec acasa(sunt la job[*36*])


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:49:07.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO