forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 60 kg si 70 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-60-kg-70-kg/)
-   -   Haideti sa slabim impreuna (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-60-kg-70-kg/haideti-slabim-impreuna-1751.html)

ElyRoz 07 mai 2010 15:41:42

Re: Haideti sa slabim impreuna
 
Citat:

Anterior postat de b1anka (Post 177238)
Incercam sa tinem cura!!!!!!!!!!da este foarte greu :((eu una nu ma pot tine de nici o cura nu stiu ce se intampla cu mine !imi lipseste voinata:( felicitari esti o campioana

Ce cura tii?Sau vrei sa tii? Mersi, dar nu-s chiar asa o campioana...ma lupt cu 5 kg de la paste(dupa paste am inceput). Dar incerc in continuare! Nu ma lasssssss.Macar sa tin cat sa ma mentin! Hai si tu! Stiu ca poti! :*

Slabuta 10 mai 2010 13:45:26

Re: Haideti sa slabim impreuna
 
Citat:

Da...tickerul meu s-a miscat in ambele directii...ca tin mai mult in week,cand nu muncesc,ca altfel cam dorm pe la munca... :D Week -ul asta sper sa-l misc cat mai mult in directia buna :)
Hahahah, la tine weekend-ul e slabitul si la mine e rasfatul :D
Dar lasa ca e bine si asa, important e sa se miste cantarul :)

ElyRoz 10 mai 2010 15:56:42

Re: Haideti sa slabim impreuna
 
weekendu' asta n-am facut treaba prea buna...am avut o aniversare si...n-am fost prea cuminte :D:D:D Dar lasa ca mai am o luna jumate ,timp sa slabesc :)

anamaria21 10 mai 2010 17:43:07

Re: Haideti sa slabim impreuna
 
pai eu am 159 si 64 de kg....eu sunt si mai si....

ElyRoz 10 mai 2010 17:55:25

Re: Haideti sa slabim impreuna
 
Citat:

Anterior postat de anamaria21 (Post 182510)
pai eu am 159 si 64 de kg....eu sunt si mai si....

Ce dieta tii? Ca vad ca deja ai dat startul la slabit :>
Hai ca impreuna reusim :)

Slabuta 10 mai 2010 22:08:53

Re: Haideti sa slabim impreuna
 
Ely, ti-am vazut pozele, arati tare bine :)
Un pic de modelare pe ici-colo si esti boboc :D

ElyRoz 10 mai 2010 22:15:58

Re: Haideti sa slabim impreuna
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 182970)
Ely, ti-am vazut pozele, arati tare bine :)
Un pic de modelare pe ici-colo si esti boboc :D


Mersi,esti o scumpa :"> dar modelarea asta pe care o mai necesit ma omoara :)) .Eu stiu ca ma pacalesti ca sa ma motivezi :P Apropo...mi-e foame...adik nu rau rau dar mie foame :D si e tarziu rau ca sa mai pap ceva...asa ca am sa ma bag la somnik cat de curand :D :-*:-*:-*

andra_aly 10 mai 2010 22:31:50

Re: Haideti sa slabim impreuna
 
Buna ely>:D< acum vin si eu si sunt de acord la ce spune slabuta. nu te pacalim:) este adevarat. modelare si ajungi slabuta;)

ElyRoz 11 mai 2010 15:33:45

Re: Haideti sa slabim impreuna
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 183003)
Buna ely>:D< acum vin si eu si sunt de acord la ce spune slabuta. nu te pacalim:) este adevarat. modelare si ajungi slabuta;)

Buna buna!!! Ma bucur sa aud asta! Deja m-am cam...:"> rusinat :P:P:P Mersi deja ma simt mai bine :>:>:> Modelarea asta presupune cam multe kg de dat jos pt o modelare...oricum sunt happy :>:>:>

Slabuta 12 mai 2010 09:06:43

Re: Haideti sa slabim impreuna
 
Citat:

Anterior postat de ElyRoz (Post 183789)
Buna buna!!! Ma bucur sa aud asta! Deja m-am cam...:"> rusinat :P:P:P Mersi deja ma simt mai bine :>:>:> Modelarea asta presupune cam multe kg de dat jos pt o modelare...oricum sunt happy :>:>:>

Nu mai ai chiar asa de mult, cel mult 5 kg si te trimitem la mentinere si sculptat :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:12:52.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO