forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 60 kg si 70 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-60-kg-70-kg/)
-   -   Haideti sa slabim impreuna (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-60-kg-70-kg/haideti-slabim-impreuna-1751.html)

Slabuta 14 dec 2009 23:36:21

Re: Haideti sa slabim impreuna
 
Citat:

Anterior postat de Red_Rose (Post 57302)
aha,exact asa :)

astea nu sunt cu zahar :)
stai linistita, le poti papa. ;)

Red_Rose 15 dec 2009 06:42:05

Re: Haideti sa slabim impreuna
 
mersi,iata tocmai le-am mincat si acush merg la scoala :)
la mine s-a stricat cintarul de bucatarie si e asa rau pt ca imi calculez caloriile aprox si nu inteleg din ochi ce si cum :( si apropo,m-am cintarit ieri si m-am intristat pt ca stagneaza cintarul de vrio 5 zile :( am inceput-o bine dar acum sta pe loc parca(sapt asta am cam facut unele exceptii si am mincat cite ceva dulce dar ft putin),in oglinda vad schimbari mai ales la burta,e posbil ca de la exercitii zilnice si mai ales pt burta intr-o luna sa fie ceva schimbari de la asta sau doar ma amagesc? intreb pt ca pe cintar nu se observa dar pe corp,da.

alle 21 dec 2009 11:30:45

Re: Haideti sa slabim impreuna
 
buna fetelor! de curand am descoperit acest forum si m-am gandit sa ma alatur si eu voua in speranta ca asa imi va fi si mie mai usor cu incercarea mea de a slabi...sa mai aflu una alta de la voi! eu de cand ma stiu ma tot chinui cu slabitul insa fara mari reusite...dar m-am hotarat si de acum inainte voi face tot ce-mi sta in putinta si chiar mai mult de atat pentru a reusi...:d

daxia 07 ian 2010 15:48:03

Re: Haideti sa slabim impreuna
 
ma bag si eu aici cu voi.
E jale mare cand vad ca is in grupul 60 - 70 Kg cand eu am 1.53 mx-(
Dar am ambitie, mare de tot si nu ma las. Stiu ca pacatuiesc cu sportul dar deocamdata asta e situatia, cand vine caldura voi lua fetele la strand si voi inota ca e strandu aproape.
Ma bate gandu sa ma inscriu la un curs de dans ca si asa ador sa dansez si macar imbin placutu cu utilu dar si asta numai dupa ce se mai mareste putin ziua si mai creste picia.
Va trebui neaparat sa investesc intr-un cantar electronic pt ca in al meu nu mai am incredere.
Eu nu urmez o dieta anume ci incerc sa mananc sanatos, desigur mai scap si eu pe aratura ca asta e .... Amanunte despre meniurile mele le puteti gasi pe jurnalul meu, la meniuri. Chiar va rog sa aruncati o privire pe acolo si sa imi spuneti ce parere aveti.

Slabuta 07 ian 2010 15:54:01

Re: Haideti sa slabim impreuna
 
Daxia gasesti si cantare ieftine, nu trebuie sa dai o gramada de bani, important e sa iti arate corect greutatea restul nu conteaza. :)

mykydutza 26 ian 2010 11:30:08

Re: Haideti sa slabim impreuna
 
buna :* si eu sunt noua:">am slabit de curand veo 3 kg dar nuj dak o sa reusesc ...sper sa ma incurajati si sa sa ne ajutam reciproc pt a reusi ..mi-e dor de vremurile knd eram slabuta:(=((ce ravagii faceam:)):)):))[*48*]

mykydutza 26 ian 2010 11:31:35

Re: Haideti sa slabim impreuna
 
a ..ca tot vorbeati de sport si eu fac de 3 ori pe saptamana kte 30 de minute pe bicicleta...sper sa se vada rezultate..cred k o sa fie :P va pupz

Liviutzza 26 ian 2010 11:34:18

Re: Haideti sa slabim impreuna
 
Buna Mykydutza!Bine ai venit:D cum ai reusit sa slabesti 3 kg si in cat timp?
Ce dieta ti-ai propus sa tii? Cam ce papi?>:D<

mykydutza 26 ian 2010 11:41:49

Re: Haideti sa slabim impreuna
 
wow livia ..esti una dintre slabutze...cum ai reusit?:-<oare knd o sa slabesc si eu:((poi sa iti spun cum am faqt:de pe 11 ianuarie nu am mai mankt paine ,cola ,sucuri in general,dulciuri(rar am mai gresit),fast food(mai ciupesc dar ff putin) am baut multa apa,si folosesc batoane nutritive care inlocuiesc o masa,sunt foarte bune imi pacalesc foamea cu ele.in rest incerc sa pap cat mai sanatos branzica fructe legume carne la gratar ciorbik...km asta a fost de pe 11 si pana azi 26:*

Liviutzza 26 ian 2010 11:45:42

Re: Haideti sa slabim impreuna
 
Mikydutza sunt una dintre slabute doar cu numele:D ca la kg daca te uiti am muuuult de munca!Dar stiu sigur ca voi reusi!Folosesti calculatorul de calorii de pe site?Pe mine ma ajuta enorm...ai putea sa iti faci meniul aici pe site ca sa fii mai organizata si ca sa putem vedea si noi ce papi si sa te ajutam cand e nevoie:D>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:46:47.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO