forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 60 kg si 70 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-60-kg-70-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-60-kg-70-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-60-70-kg-i-7505.html)

madulina 03 ian 2011 12:58:47

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de alessia87 (Post 455886)
Msss fetele!!!Pai in leg cu sportul am shi nu am nevoie:)):))cand mergeam la spinning bagam la greuuu wow ce curgea apele pe mine da dupa coolmea k ma simteam shi mai plina de energie...momentan nu mai merg k prietena mea a avut ceva prob cu bebe al ei destul de nasoale shi a stat in spit. shi akm tre sa se ocupe ink de el mai mult dar mi-a promis k reluam activitatea asa k abia astept sa ma mai ocup shi de mine...:D
aaaa shi de ziua mea mi-am facut cadou un ab la un salon de intetinere corporala aveam 18 sed. de vacuum electrostimulare shi tunel cu infra shi atunci chiar slabisem...dar cum a dat iarna shi activitatea fizica s-a redus abonamentul s-a terminat shi eu am profitat de bunatati am ajuns de unde am plecat uffffff:(
Fetele voi luati AC????va infuienteaza pofta de papa???
Eu am luat Yasmin shi din cauza k imi mai era rau de la ele shi nu prea puteam sa pap am mai dat jos...insa akm le-am schimbat cu Laurina au continut fff mic de hormoni dar mi se pare k imi fac pofta de papa mai ales inainte de CM nu ma pot controla :)):)) as devora tot ce imi iese in cale:)) nasol nu??:))

Ia zi, ca de cand imi doresc si eu sa ajung la un salon de intretinere corporala .. se vad rezultatele? M-ar interesa sa dau jos de la burtica, talie .. eu n-am celulita (is norocoasa:D) si sunt curioasa daca au efect sau cat tre sa faci ca sa aiba efect ..

In legatura cu AC nu stiu sa-ti raspund, dar cred ca senzatia de foame sau poftele inainte de CM sunt normale oricum, chiar si fara AC ..

alessia87 03 ian 2011 13:12:50

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Pai de vazut se vad...in cm scazi...electro iti lucreaza bine muschii insa treb sa faci constant intai intensiv 18 -30 sedinte in functie de probleme iti recomada de akolo apoi de intretinere...dar e k shi cu orice lucru odata abandonat prob se intorc in catva timp...eu n-am mai mers pt k e cam scump shi momentan nu stam ok cu banii dar sper k vor venii vremuri mai bune shi voi putea sa mai fac o tura shi apoi sa imi fac un ab. de intretinere sau makar sa merg asa din cand in cand ...de vazut rez se vad shi eu atunci nici nu tineam ceva dieta, numai sa te tina shi portofelu:)):))

madulina 03 ian 2011 13:33:21

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de alessia87 (Post 455989)
Pai de vazut se vad...in cm scazi...electro iti lucreaza bine muschii insa treb sa faci constant intai intensiv 18 -30 sedinte in functie de probleme iti recomada de akolo apoi de intretinere...dar e k shi cu orice lucru odata abandonat prob se intorc in catva timp...eu n-am mai mers pt k e cam scump shi momentan nu stam ok cu banii dar sper k vor venii vremuri mai bune shi voi putea sa mai fac o tura shi apoi sa imi fac un ab. de intretinere sau makar sa merg asa din cand in cand ...de vazut rez se vad shi eu atunci nici nu tineam ceva dieta, numai sa te tina shi portofelu:)):))


Aha, am inteles, problema mea e de timp, ca-s multe saloane si aici si asa ca n-am prea multe optiuni de distractie, plus ca merit sa investesc in mine, nu?:))
O sa incep sa ma interesez

Alina82 03 ian 2011 14:19:48

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de madulina (Post 455835)
Uuuuuf, vreau si eu la nani .. dar las ca zboara ziua repede, acusi se face 6 juma si ma pregatesc sa plec :)) (optimista rau sunt, nu?):))

Da da plina de optimism=))=))=))
Da sa ma fi vazut pe mine cand m-am trezit din somn=))cu o fata cam asax-(si boscorodind intr-una k ajung eu aks si ma culc=))=))=))

Alina82 03 ian 2011 14:23:48

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de madulina (Post 456043)
Aha, am inteles, problema mea e de timp, ca-s multe saloane si aici si asa ca n-am prea multe optiuni de distractie, plus ca merit sa investesc in mine, nu?:))
O sa incep sa ma interesez

Eu personal nu am incercat dar sincer am vazut pe colegele mele de munk care au dat o gramada de bani pe masaje,impachetari,electro,tunelul ala cu infrarosu sau cu ce naiba e :))si vrei sa iti spun un secret fara sa te iei de modestia mea =0=))eu m-am modelat mult mai bn cu sportul decat ele cu minunile lor:Dor fi bune si astea dar k si sportul trebuie facute tot timpul k altfel revii de unde ai plecat cel putin eu asta am vazut la ele:D

Monica17 03 ian 2011 14:35:30

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Bunza ziua! ce fac fetele?


Buna madu,eu chiar m-am distrat de revelion,am ramas cu amintiri placute. Tu ce mai faci?

madulina 03 ian 2011 14:48:17

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 456154)

Eu personal nu am incercat dar sincer am vazut pe colegele mele de munk care au dat o gramada de bani pe masaje,impachetari,electro,tunelul ala cu infrarosu sau cu ce naiba e :))si vrei sa iti spun un secret fara sa te iei de modestia mea =0=))eu m-am modelat mult mai bn cu sportul decat ele cu minunile lor:Dor fi bune si astea dar k si sportul trebuie facute tot timpul k altfel revii de unde ai plecat cel putin eu asta am vazut la ele:D


Mda, asa e .. doar ca eu stau prost cu sportul, ti-am zis .. seara dupa 11 ore de birou, nici batuta n-as mai face nimic .. ma chinui cu niste abdomene, genoflexiuni, bla-bla .. dar cam atat si cu forta:)) sa vad cat ma va tine "ambitia" asta ..

madulina 03 ian 2011 14:49:00

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 456185)
Bunza ziua! ce fac fetele?


Buna madu,eu chiar m-am distrat de revelion,am ramas cu amintiri placute. Tu ce mai faci?


Ce sa fac, printre dosare, hartii si mail-uri mai trag cu ochiul la Slabute:D .. creeaza dependenta:))

Alina82 03 ian 2011 14:51:53

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de madulina (Post 456226)
Mda, asa e .. doar ca eu stau prost cu sportul, ti-am zis .. seara dupa 11 ore de birou, nici batuta n-as mai face nimic .. ma chinui cu niste abdomene, genoflexiuni, bla-bla .. dar cam atat si cu forta:)) sa vad cat ma va tine "ambitia" asta ..

Pai da si tu banii pe o bici si cat te uiti la un film ceva bagi la pedale....si sa vezi tu ce efecte are;;)bn nu zic k nu au efect si draciile astea....dar ti-am zis dupa ce le lasi dispar repede efectele

madulina 03 ian 2011 14:57:42

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 456237)

Pai da si tu banii pe o bici si cat te uiti la un film ceva bagi la pedale....si sa vezi tu ce efecte are;;)bn nu zic k nu au efect si draciile astea....dar ti-am zis dupa ce le lasi dispar repede efectele


Bici ajuta si abdomenul nu? talia? nu numai picioarele ...


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:47:24.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO