forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 60 kg si 70 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-60-kg-70-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-60-kg-70-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-60-70-kg-i-7505.html)

Alina82 03 ian 2011 11:05:52

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Mada tu ce faci??La munci??

alessia87 03 ian 2011 11:17:07

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
fetele un ou fiert o felie de paine integrala unsa cu puuutina margarina shi castraveti e ok pt MD...
Si la pranz ma gandeam la un castron de bors de zarzavat cu cartofi pe os de vita
Si sa vdm cina....
Sunt trista pt k dimi p la 6 am macat vreo 5-6 napolitane din alea mici cuburi shi un iaurt k Sara nu prea m=a lasat sa dorm shi stomacu meu reactioneaza ...:(pfff

Alina82 03 ian 2011 11:20:54

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de alessia87 (Post 455800)
fetele un ou fiert o felie de paine integrala unsa cu puuutina margarina shi castraveti e ok pt MD...
Si la pranz ma gandeam la un castron de bors de zarzavat cu cartofi pe os de vita
Si sa vdm cina....
Sunt trista pt k dimi p la 6 am macat vreo 5-6 napolitane din alea mici cuburi shi un iaurt k Sara nu prea m=a lasat sa dorm shi stomacu meu reactioneaza ...:(pfff

da da e bn...dar pe viitor cumpara-ti unt....e mult mai sanatos decat margarina:)si la ciorbik aia tu mananca mai putini cartofi...amestecul de cartof cu carne nu e unul tocmai fericit pt silueta:)hai las k nici noua nu ne-a iesit cu brio din prima zi...le-ai mancat asta e....capul sus si incearca pe restul zilei sa respecti meniul ce ti-l propui...usor usor o sa iti iasa ai sa vezi:)

madulina 03 ian 2011 11:24:08

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 455790)
Mada tu ce faci??La munci??


Da da, la munci, evident:)) .. sunt ca un robotel deja:))
Tu?:-*

alessia87 03 ian 2011 11:24:29

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Mi-am facut deja niste variante de MD Pranz CI. shi Gust.
ramane sa le respect cat mai mult shi sa le impartasesc cu voi k sa ma corectati shi sa ma sfatuiti unde e cazul....am niste dureri de stomac shi sunt plina de nervi offf:((am atatea de facut prin casa shi nu pot de fiimea k nu sta locului tre sa fiu cu ochii dupa ea k si mai inainte am prins-o cu o folie de paracetamol :( desi am lipit sertarul cu medikamnete....plus k nu stiti cate nazbatii face....azi arunk bradul k shi asa m-i la despodobit pe jumatate...mi-a socos hainele din masina de spalat shi le-a insirat pe aici merge la prize offf offf

madulina 03 ian 2011 11:40:55

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de alessia87 (Post 455807)
Mi-am facut deja niste variante de MD Pranz CI. shi Gust.
ramane sa le respect cat mai mult shi sa le impartasesc cu voi k sa ma corectati shi sa ma sfatuiti unde e cazul....am niste dureri de stomac shi sunt plina de nervi offf:((am atatea de facut prin casa shi nu pot de fiimea k nu sta locului tre sa fiu cu ochii dupa ea k si mai inainte am prins-o cu o folie de paracetamol :( desi am lipit sertarul cu medikamnete....plus k nu stiti cate nazbatii face....azi arunk bradul k shi asa m-i la despodobit pe jumatate...mi-a socos hainele din masina de spalat shi le-a insirat pe aici merge la prize offf offf


Wow, pai tu nu mai ai nevoie de sport:)).
Scuze, cred ca esti stresata, stiu si eu de la prietenele mele cu bebei cata nebunie poate fi. Nici n-as stii ce sa te sfatuiesc, poate doar sa-i consumi energia gargaritei ca sa doarma linistita si apoi tu sa-ti vezi de ale tale ...

Alina82 03 ian 2011 11:45:32

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de madulina (Post 455806)
Da da, la munci, evident:)) .. sunt ca un robotel deja:))
Tu?:-*

SUntem 2 robotele:))tot la munk si imi e un somnnnnnnnnn...dar akm se face 3 si ma duc aks la somnnnnnnnnnnnnn=))

Alina82 03 ian 2011 11:47:49

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de alessia87 (Post 455807)
Mi-am facut deja niste variante de MD Pranz CI. shi Gust.
ramane sa le respect cat mai mult shi sa le impartasesc cu voi k sa ma corectati shi sa ma sfatuiti unde e cazul....am niste dureri de stomac shi sunt plina de nervi offf:((am atatea de facut prin casa shi nu pot de fiimea k nu sta locului tre sa fiu cu ochii dupa ea k si mai inainte am prins-o cu o folie de paracetamol :( desi am lipit sertarul cu medikamnete....plus k nu stiti cate nazbatii face....azi arunk bradul k shi asa m-i la despodobit pe jumatate...mi-a socos hainele din masina de spalat shi le-a insirat pe aici merge la prize offf offf

Uite asa arzi caloriile:D:D:D
Si ti-am zis nu te stresa tare asa dak nu poti sa respeti tot ce iti propui...e prima zi...asa k deocamdata ia-o k pe o exersare..nu chiar k zi d edieta:-*

madulina 03 ian 2011 11:50:30

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 455830)

SUntem 2 robotele:))tot la munk si imi e un somnnnnnnnnn...dar akm se face 3 si ma duc aks la somnnnnnnnnnnnnn=))


Uuuuuf, vreau si eu la nani .. dar las ca zboara ziua repede, acusi se face 6 juma si ma pregatesc sa plec :)) (optimista rau sunt, nu?):))

alessia87 03 ian 2011 12:20:42

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Msss fetele!!!Pai in leg cu sportul am shi nu am nevoie:)):))cand mergeam la spinning bagam la greuuu wow ce curgea apele pe mine da dupa coolmea k ma simteam shi mai plina de energie...momentan nu mai merg k prietena mea a avut ceva prob cu bebe al ei destul de nasoale shi a stat in spit. shi akm tre sa se ocupe ink de el mai mult dar mi-a promis k reluam activitatea asa k abia astept sa ma mai ocup shi de mine...:D
aaaa shi de ziua mea mi-am facut cadou un ab la un salon de intetinere corporala aveam 18 sed. de vacuum electrostimulare shi tunel cu infra shi atunci chiar slabisem...dar cum a dat iarna shi activitatea fizica s-a redus abonamentul s-a terminat shi eu am profitat de bunatati am ajuns de unde am plecat uffffff:(
Fetele voi luati AC????va infuienteaza pofta de papa???
Eu am luat Yasmin shi din cauza k imi mai era rau de la ele shi nu prea puteam sa pap am mai dat jos...insa akm le-am schimbat cu Laurina au continut fff mic de hormoni dar mi se pare k imi fac pofta de papa mai ales inainte de CM nu ma pot controla :)):)) as devora tot ce imi iese in cale:)) nasol nu??:))


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:47:07.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO