forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 70 kg si 80 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-70-80-kg-ii-9368.html)

McFoxxi 22 sep 2011 17:04:42

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de cerassella (Post 798587)
si cum ai reusit sa slabesti 8,5 kg McFoxxi?

Am ţinut dieta disociată dar nu exact aşa cum este:).

rainbow83 22 sep 2011 20:14:37

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
hallo! ce faceti fetelor? pe unde umblati?

margutza 22 sep 2011 20:47:09

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Bantuim pe la 40 de ani, pe la rina, citim tot.

McFoxxi 22 sep 2011 21:41:09

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de rainbow83 (Post 798861)
hallo! ce faceti fetelor? pe unde umblati?

Eu acum m-am uitat la un film:D. Tu ce faci?

rainbow83 22 sep 2011 22:42:57

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de McFoxxi (Post 798927)


Eu acum m-am uitat la un film:D. Tu ce faci?

eu m-am jucat cu piticul meu:D, acum l-am adormit....sper sa doarma macar vreo 2-3 orex-(

McFoxxi 23 sep 2011 05:51:20

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Buna dimineata slabutelor!sa aveti o zi de vineri frumoasa!:*

Aniskka 23 sep 2011 11:07:16

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Hei Hei ! M-am trezit ieri dimineata si am realizat ca blonduta de 50 kg care putea purta aproape orice si careia nu-i era rusine sa iasa niciodata din casa..a plecat si nu se va mai intoarce decat cu un efort extraordinar de mare.
In locul ei am descoperit o balenuta.. din genul Free Willy care nici la piata nu se mai duce de teama persoanelor care se cred `funny`.
Cum am ajuns aici..? Nici nu-mi dau seama.. Sau poate ca mi-am dat seama dar nu am facut nimic. In schimb iubitul a facut ceva.. Bagajele!
Ultima mea speranta sunteti voi.. Asa ca bine v-am gasit,sper ca aici sa-mi gasesc forta si inspiratia de a ajunge din nou de unde am plecat.
O zi buna tuturor .

alinamar 23 sep 2011 11:47:24

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Aniskka (Post 799533)
Hei Hei ! M-am trezit ieri dimineata si am realizat ca blonduta de 50 kg care putea purta aproape orice si careia nu-i era rusine sa iasa niciodata din casa..a plecat si nu se va mai intoarce decat cu un efort extraordinar de mare.
In locul ei am descoperit o balenuta.. din genul Free Willy care nici la piata nu se mai duce de teama persoanelor care se cred `funny`.
Cum am ajuns aici..? Nici nu-mi dau seama.. Sau poate ca mi-am dat seama dar nu am facut nimic. In schimb iubitul a facut ceva.. Bagajele!
Ultima mea speranta sunteti voi.. Asa ca bine v-am gasit,sper ca aici sa-mi gasesc forta si inspiratia de a ajunge din nou de unde am plecat.
O zi buna tuturor .

Bine ai venit si mult succes in lupta cu kilogramele!

rainbow83 23 sep 2011 12:04:07

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Aniskka (Post 799533)
Hei Hei ! M-am trezit ieri dimineata si am realizat ca blonduta de 50 kg care putea purta aproape orice si careia nu-i era rusine sa iasa niciodata din casa..a plecat si nu se va mai intoarce decat cu un efort extraordinar de mare.
In locul ei am descoperit o balenuta.. din genul Free Willy care nici la piata nu se mai duce de teama persoanelor care se cred `funny`.
Cum am ajuns aici..? Nici nu-mi dau seama.. Sau poate ca mi-am dat seama dar nu am facut nimic. In schimb iubitul a facut ceva.. Bagajele!
Ultima mea speranta sunteti voi.. Asa ca bine v-am gasit,sper ca aici sa-mi gasesc forta si inspiratia de a ajunge din nou de unde am plecat.
O zi buna tuturor .

bine ai venit>:D<
bineinteles ca blonduta de 50 de kg se va intoarce cu putina ambitie:), iar daca iubitul a ales bagajele in loc sa te ajute inseamna ca a iubit numai o imagine sau poate nici atat....lasa ca ii arati u cine esti>:) (glumesc). U trebuie sa slabesti pt tine, sa te simti u bine in pielea ta, parerea celorlalti nu conteaza.
Eu, dupa 3 sarcini in 2 ani de zile, am iesit de la maternitate cu 80 de kg si toti imi spuneau ca sunt bine, sa nu ma stresez cu slabitul ca sunt frumoasa, dar eu nu ma simteam bine in pielea mea asa ca dupa ce mi-am plans de mila vreo 5 luni, am gasit pe net slabutele si am reusit sa slabesc - mi se parea imposibil, dar am reusit

rainbow83 23 sep 2011 12:05:39

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de alinamar (Post 799596)

Bine ai venit si mult succes in lupta cu kilogramele!

alina, u parca aveai 65-66 de kg....ce s-a intamplat?;;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:12:12.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO