forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 70 kg si 80 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-70-80-kg-ii-9368.html)

rayssa 15 iun 2011 10:26:14

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
buna,fetelor!;)
ANGI[*53*][*4*][*1*],FELICITARI!!!!![*76*]
nico si eu am fost dusa in eroare cu mesajul:))....si la mine aniversarea e pe 20 august si tot in august merg la nunta unei prietene,sper ca pana atunci sa se mai duca din kg....;;)aaa....si ziua de nastere e pe 26 iulie deci se aduna multe si vrem sa fim cat mai frumoase!!!!!!




lavazza2011 15 iun 2011 11:04:45

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Mai , da pe unde umbla Kamy ??

AndreeaAreSkittles 15 iun 2011 12:06:17

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Salut slabutelor. ce mai faceeti ? :*. Am si eu o intrebare care ma macina cam de vreo saptamana. Sauna umeda slabeste.. sau doar elimina toxinele. Mama tot ma batea la cap sa ma duc la strand, dar eu ii ziceam ca nu ma duc, ca's grasa si chestii de genu. Asa ca ea a venit cu ideea sa ma duc la sauna umeda. o.o

alinamar 15 iun 2011 12:46:28

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de AndreeaAreSkittles (Post 689604)
Salut slabutelor. ce mai faceeti ? :*. Am si eu o intrebare care ma macina cam de vreo saptamana. Sauna umeda slabeste.. sau doar elimina toxinele. Mama tot ma batea la cap sa ma duc la strand, dar eu ii ziceam ca nu ma duc, ca's grasa si chestii de genu. Asa ca ea a venit cu ideea sa ma duc la sauna umeda. o.o

La sauna elimini multa apa..cel putin asta se intampla la mine...
Du-te la strand..nu sta nimeni acolo sa-ti masoare suncile..ai o varsta atat de frumoasa..profita de anii astia si nu fi complexata...

Madalina Nenciu 15 iun 2011 13:47:22

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Hello feteleor!!!
Tocmai ce am venit de la examenul oral!!!Am trecut cu bine:ADMISA!!!!<:-P<:-P<:-P<:-PLuni urmeaza proba scrisa, acolo nu mai imi este atat de frica!!!
Va pup pe toate!!
O zi usaoara!!

lavazza2011 15 iun 2011 15:13:46

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Madalina Nenciu (Post 689693)
Hello feteleor!!!
Tocmai ce am venit de la examenul oral!!!Am trecut cu bine:ADMISA!!!!<:-P<:-P<:-P<:-PLuni urmeaza proba scrisa, acolo nu mai imi este atat de frica!!!
Va pup pe toate!!
O zi usaoara!!

felicitari mada, ai vazut ca ai scapat ?

Kamyy 15 iun 2011 15:19:38

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de lavazza2011 (Post 689545)
Mai , da pe unde umbla Kamy ??

Am aparut dragele mele....
Am avut musafiri de sambata pana luni...3 frati ai sotului cu viitorul fin...nu am intrat deloc...am fost ocupata cu ei,mancarica...apoi la noi pe centru au fost tarabe multe,carusel....m-a cadorisit sotul cu o poseta alba si un portmoneu,ambele din piele...apoi marti am adunat din casa...de sapt asta merg cu Darius de 2 ori pe sapt la fotbal in alta parte,in partea cealalata de oras si ajung doar cu masina...deseara merg la sedinta....uite asa am un program tare incarcat...
Cu kg stau bine...chiar dc am papat de toate si eu in week-end azi de dimi imi arata 65,8kg...ok zic eu....
Am pus si cateva poze noi dc vreti sa ne vedeti.....
Am vz si la voi rez frumoase la cantar...felicitari tuturor...
O zii frumoasa va doresc...pup.:-*

mary200817 15 iun 2011 17:56:01

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Buna fetelor! Eu sunt bucuroasa ca am inceput dieta Rina 90 si am slabit intr-o saptamana 2,3kg si ma simt foarte bine...sper sa o tin tot asa....O zi frumoasa tuturor!

ana303maria 15 iun 2011 22:11:10

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta1983 (Post 689196)
Am vrut sa zic aniversarea zilei noastre de cununie!:DA fost o zi tare fericita!:x


Pai si eu tot asta am inteles. Stiam ca sunteti casatoriti si ca acum veti aniversa. Ce mai faci? Cum s-a terminat anul asta? Cand aveti premierea? Eu maine am serbarea abecedarului si am mari emotii, apoi vineri dimineata premierea. Apoi, capacitatea, cursurile pt gradul II, apoi botezul finutului, apoi o alta nunta importanta si inca 1 botez, apoi examenul pt gradul II si incepe urmatorul an scolar....

ana303maria 15 iun 2011 22:13:50

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Felicitari Mada!!!! Te asteptam cu nota mare si la scris!


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:54:54.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO