forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 70 kg si 80 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-70-80-kg-ii-9368.html)

Bianca201009 22 iun 2011 13:07:16

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Buna!!!!!!!!!
Ce faceti fetelor, mai sunteti pe aici?
Eu m-am hotarat sa nu ma mai cantaresc zilnic ...ci o data pe saptamana.Ce ziceti? Cum e mai bine?
Zic eu ca miercuri ar fi ideal....avand in vedere ca in week-end imi mai fac de cap si abia pe luni imi revin..........dar nu cred ca rezist sa nu ma urc pe cantar!;)
>:D<>:D<>:D<

roxif 22 iun 2011 13:18:40

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de bebi (Post 697118)
Buna roxi!Ceai de lamaie yummy am baut si eu ieri:):)Dieta merge bine la tine cum merge??:>

Da si la mine merge bine :D ajunsesem la un moment dat la 78 din nou :)) iar acum ma zbat sa le dau jos :)) acum momentaan am ajuns la 76 :)) ca na.. cateva saptamani de mancat aiurea...:)) se observa

ana303maria 22 iun 2011 13:34:22

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de vio30 (Post 696648)
hei,hai ca-i bine e incet,dar sigur!dar parca prea incet.........la cata alergatura si dieta ai tinut,macar 4 kg pe luna tot trebuia sa slabesti......dar oricum tin-o tot asa,tot e bine!!!!>:d<


Eu sunt f multumita. Chiar si 500g pe sapt, sunt extrem de incantata. Gandeste-te cum ma simteam 1 luna intreaga cand mergeam la aerobic de 3 ori pe sapt, mancam f putin, mergeam pe jos si in 2 zile (inainte de..) am pus vreo 2-3 kg in 2 zile, ce sa zic sa slabesc???? Dar acum vad ca continui sa slabesc si ma multumesc cu 2-3 kg pe luna, pt ca sunt intr-adevar date jos prin munca (gimnastica si dieta).

Vezi ca ti-am raspuns in albumul meu! Te pup!

boxoutsider 22 iun 2011 14:18:32

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Salutare tuturor!
Tocmai ce am intrat in grupa 70-80. Deocamdata sunt la limita de sus, dar am de gand sa perseverez. ;;);;)
La cat mai multe kg in minus tuturor! :-*

roxif 22 iun 2011 15:13:02

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
bine ai venit in grupa 70-80 :-*

roxif 22 iun 2011 15:26:26

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de boxoutsider (Post 697272)
Salutare tuturor!
Tocmai ce am intrat in grupa 70-80. Deocamdata sunt la limita de sus, dar am de gand sa perseverez. ;;);;)
La cat mai multe kg in minus tuturor! :-*

tii dieta cu supa de varza :-s?

lavazza2011 22 iun 2011 15:50:24

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
ce fac fetele ? bine ai venit boxoutsider !
eu merg la pilates diseara , aseara am facut cu mingiile alea la sala ( sincer nici nu stiu cum se numeste ) ... si vreau sa zic ca am o febra musculara de nu se poate.
Am fost incordata tot timpul de frica sa nu o sparg, nu ma lasam cu toate greutatea pe ea :))
am inteles ca nu se sparg, ca tin pana la 200 si ceva de kg :)
Maria tu ai facut pe ele parca si povesteai ... e foarte misto senzatia.
Scuze ca nu am mai scris de mult asa mai activ si vesel pe forum ... :)
Trec de la o stare la alta , ba depresie, ba vesela.
Acum sunt un pic agitata ca am gasit un apartament la mama in bloc cu chirie ...si sper sa ne intelegem cu proprietarul la bani sa ne mutam acolo. As avea ajutor pe mama , ahhh visezz...sa-mi tineti pumnii.
Cu dieta ca melcul, acum sunt in perioada aia a lunii si vad ca-s tot pe 72,4 - 72,5 ...ca saptamana trecuta. Imi place sa cred ca sunt mai putine kg decit arata cintarul, dar cel mai sigur vad dupa ce pleaca rusii.

Kamyy 22 iun 2011 16:19:46

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Bianca201009 (Post 697124)
Buna!!!!!!!!!
Ce faceti fetelor, mai sunteti pe aici?
Eu m-am hotarat sa nu ma mai cantaresc zilnic ...ci o data pe saptamana.Ce ziceti? Cum e mai bine?
Zic eu ca miercuri ar fi ideal....avand in vedere ca in week-end imi mai fac de cap si abia pe luni imi revin..........dar nu cred ca rezist sa nu ma urc pe cantar!;)
>:D<>:D<>:D<

Si eu ma cantaream zilnic(si inca o mai fac)dar zii oficiala de cantar era joia,...slabeam cam 1kg pe sapt...azi de dimineata aveam 65,5kg(bine zic eu si cu rusii pe cap)si aseara am papat 3 crenvusti.

Kamyy 22 iun 2011 17:12:58

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de boxoutsider (Post 697272)
Salutare tuturor!
Tocmai ce am intrat in grupa 70-80. Deocamdata sunt la limita de sus, dar am de gand sa perseverez. ;;);;)
La cat mai multe kg in minus tuturor! :-*

Bine ai venit printre noi...la cat mai multe kg in minus....
Citat:

Anterior postat de lavazza2011 (Post 697369)
ce fac fetele ? bine ai venit boxoutsider !
eu merg la pilates diseara , aseara am facut cu mingiile alea la sala ( sincer nici nu stiu cum se numeste ) ... si vreau sa zic ca am o febra musculara de nu se poate.
Am fost incordata tot timpul de frica sa nu o sparg, nu ma lasam cu toate greutatea pe ea :))
am inteles ca nu se sparg, ca tin pana la 200 si ceva de kg :)
Maria tu ai facut pe ele parca si povesteai ... e foarte misto senzatia.
Scuze ca nu am mai scris de mult asa mai activ si vesel pe forum ... :)
Trec de la o stare la alta , ba depresie, ba vesela.
Acum sunt un pic agitata ca am gasit un apartament la mama in bloc cu chirie ...si sper sa ne intelegem cu proprietarul la bani sa ne mutam acolo. As avea ajutor pe mama , ahhh visezz...sa-mi tineti pumnii.
Cu dieta ca melcul, acum sunt in perioada aia a lunii si vad ca-s tot pe 72,4 - 72,5 ...ca saptamana trecuta. Imi place sa cred ca sunt mai putine kg decit arata cintarul, dar cel mai sigur vad dupa ce pleaca rusii.

Iti tinem pumnii si cu dieta si cu apartamentul...pupik...Sofia ce face,cum e?

ana303maria 22 iun 2011 21:21:20

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Kami, ce bine ca te mentii! Tu ce mai faci? Copiii?

Angi, este tare bine cand cantarul arata 72.... fii multumita. Dupa o per de stagnare si dupa ce pleaca rusii o sa vezi ce repede scazi!!!


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:24:47.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO