forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 70 kg si 80 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-70-80-kg-ii-9368.html)

Kamyy 22 iun 2011 21:37:51

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de ana303maria (Post 697615)
Kami, ce bine ca te mentii! Tu ce mai faci? Copiii?

Angi, este tare bine cand cantarul arata 72.... fii multumita. Dupa o per de stagnare si dupa ce pleaca rusii o sa vezi ce repede scazi!!!

Suntem bine...peste 3 sapt venim in Ro,deja am inceput cu cumparaturile,cadouri pt fiecare...Sorana e cam maraici,acum vad ca a spart al 3-lea canin,Darius cu scoala,mai are 3 sapt si cu fotbalul...mergem de 2 ori pe sapt la antrenamente,in cealalata parte a orasului...deci sunt cam ocupata si eu in ultimul timp...
Voi ce faceti,cum sunteti?Am vz ca tu ai scadere la cantar...e totul ok....
Pup si o seara placuta.

lavazza2011 22 iun 2011 22:21:16

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Ce fac fetele ?
Kamy cred ca de-abia astepti . Si mama ta cred ca de-abia asteapta sa vada nepoteii. Mama ar innebuni daca as pleca din tara si ar trebui s-o vada pe sofy doar pe web cam :)
Maria, da sunt multumita asa.... de greutate. Pe la inceputul lui martie aveam 78 ...se vede la haine..dar sa fim serioase, in atitea luni am slabit extrem de putin . :(

Kamyy 22 iun 2011 22:51:21

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de lavazza2011 (Post 697708)
Ce fac fetele ?
Kamy cred ca de-abia astepti . Si mama ta cred ca de-abia asteapta sa vada nepoteii. Mama ar innebuni daca as pleca din tara si ar trebui s-o vada pe sofy doar pe web cam :)
Maria, da sunt multumita asa.... de greutate. Pe la inceputul lui martie aveam 78 ...se vede la haine..dar sa fim serioase, in atitea luni am slabit extrem de putin . :(

Asta e viata nu avem ce face....vb zilnic ore intregi la telefon,pe mess...suntem departe,dar mama e multumita sufleteste ca ne stie fericiti,nu ducem lipsa de nimic...decat sa fim aproape si sa o ducem rau mai bine departe si fericiti....

soggy 23 iun 2011 07:32:08

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de boxoutsider (Post 697272)
Salutare tuturor!
Tocmai ce am intrat in grupa 70-80. Deocamdata sunt la limita de sus, dar am de gand sa perseverez. ;;);;)
La cat mai multe kg in minus tuturor! :-*

Salutare si la cat mai multe kilograme in minus si tie:-* cate kg ai slabit pana acum?

soggy 23 iun 2011 07:38:24

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
http://lady-of-wolves.weblog.ro/user.../cafea1am3.jpg

O cafea pentru toate fetele>:D<>:D<>:D<

Wildhoney 23 iun 2011 07:40:49

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
eu ieri am calcat stramb iarasi :( Am mancat niste salata coleslaw home made si o prajitura :( Nu reusesc deloc sa ma intorc la dieta,am inceput iarasi sa mananc pe fond nervos/depresiv (aseara asta a fost cauza k foame nu imi era) si scush plecam la mare si eu o sa fiu o esuata :(

bebi 23 iun 2011 08:24:13

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Wildhoney (Post 697899)
eu ieri am calcat stramb iarasi :( Am mancat niste salata coleslaw home made si o prajitura :( Nu reusesc deloc sa ma intorc la dieta,am inceput iarasi sa mananc pe fond nervos/depresiv (aseara asta a fost cauza k foame nu imi era) si scush plecam la mare si eu o sa fiu o esuata :(

Offf wildhoney imi pare rau pentru ce aud,dar trebuie sa te ridici si sa continui lupta asta cu kg si cand iti mai da tarcoale cate o praji sau orice lucru nedietetic gand ce superba o sa arati la sfarsit si cum o sa fi la mare;;);;)Hai hai ca se poate capu sus!:-*:-*

bebi 23 iun 2011 08:25:11

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de soggy (Post 697897)

O cafea pentru toate fetele>:D<>:D<>:D<

Neatza soggy!Acceptam cafeluta,dar fara frisca de deasupra:))

Wildhoney 23 iun 2011 08:34:57

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de bebi (Post 697978)
Offf wildhoney imi pare rau pentru ce aud,dar trebuie sa te ridici si sa continui lupta asta cu kg si cand iti mai da tarcoale cate o praji sau orice lucru nedietetic gand ce superba o sa arati la sfarsit si cum o sa fi la mare;;);;)Hai hai ca se poate capu sus!:-*:-*

mi-e teama ca nu o sa reusesc sa slabesc pana plecam, mai sunt fix 4 saptamani

bebi 23 iun 2011 08:38:14

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Wildhoney (Post 698002)
mi-e teama ca nu o sa reusesc sa slabesc pana plecam, mai sunt fix 4 saptamani

Hai ca se poate important e sa iti doresti si sa lupti sa capeti ceea ce mult iti doresti Trebuie sa inveti sa te autocontrolezi fixeazati o zi din saptamana in care sa papi ceea ce iti doresti cel mai mult asa poate o sa rezisti mai usor pe parcursu saptamani tentatiilor :-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:43:22.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO