forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 70 kg si 80 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-70-80-kg-ii-9368.html)

lavazza2011 24 iul 2011 15:42:48

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Salutare fetelor !
Scuze ca nu prea am mai dat pe-aici. Sunt la Azuga cu Sofia si parintii mei de citeva zile. In weekend a venit si sotul meu. Cu greutatea sunt la fel, nu mai tin regim ... ma plimb intre 71 si 72 ... deocamdata nici nu ma mai chinui sa slabesc ca o sa plec si eu in concediu pe la mare ... deocamdata sunt multumita ca ma mentin.

lavazza2011 24 iul 2011 15:45:03

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Si sincer , mi s-a parut activitate slaba pe forum , fata de lunile trecuta, posibil ca fetele sunt prin concedii ...de-asta nici eu nu am mai dat pe la casuta noastra..

Bianca201009 25 iul 2011 06:43:55

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de rainbow83 (Post 731751)
cand vezi prajiturile alea acolo....iti spun eu ca nu te mai abtii. eu nu sunt fan dulciuri, dar cand am fost in antalya am mancat ca o nebuna....zici ca nu vazusem niciodata si nu numai dulciuri>:). oricum, m-am ingrasat 3 kg in 7 zile atunci, desi inotam in fiecare zi. de atunci am zis ca nu imi mai iau niciodata vacanta all inclusive pt ca mananci ft mult (romanii mai ales se cunoasteau dupa farfurii, fara sa jignesc pe nimeni, dar asa este) si esti legat mai mereu de hotel (gandirea romanului....tot am platit trebuie sa mananc la hotel)
parerea mea e sa te relaxezi, sa nu te gandesti la slabit, sa mananci ce iti pica bine si daca reusesti sa nu te imbuibi....este excelent. dupa concediu te vei intoarce cu forte proaspete si cu ajutorul forumului vei da jos toate kg in plus. eu nu credeam sa am vointa sa dau jos nici macar 5 kg si uite ca am reusit sa slabesc kg acumulate in sarcina cu Lucas, mai am kg castigate in urma celorlalte 2 sarcini. chiar mi-a fost de mare folos forumul asta, cand simteam ca imi pierd motivatia, mai citeam povestile slabutelor care au reusit....si nu 5-6 kg date jos, cele care au dat 20-30 de kg

vacanta placuta va doresc la toate>:D<

Buna
Nu am de gand sa mananc pe acolo asa...tot ce-mi pica im mana dar sigur o sa iau vreo 2-3kg. Zic asta pentru ca dupa atatea luni de regim organismul meu nu mai e obisnuit cu mancaruri diverse ...asa ca ...Dar nu-i problema o sa le dau jos ...oricum vreau sa ajung la 60kg pe la sfarsitul lui septembrie cand fetita mea cea mica face un an. asa ca .......spor la slabit!
>:D<

Bianca201009 25 iul 2011 06:48:03

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de iony07 (Post 733145)
bianca, si fetita mea e nascuta tot pe 30 sept, doar ca ea face 2 anisori.

Buna!>:D<
Ma bucur sa aud asta! Sa-ti traiasca si sa fie sanatoasa! E singurul copil? Eu mai am o fetita de 3 ani- abia impliniti.:-*

elenitabalenuta 25 iul 2011 10:44:27

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
felicitari! am vazut cat ai slabit.cum a fost perioada asta? nu ai avut zile cand iti doreai sa mananci ceva ce iti este interzis in dieta?

iony07 25 iul 2011 11:51:27

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Bianca201009 (Post 734883)
Buna!>:D<
Ma bucur sa aud asta! Sa-ti traiasca si sa fie sanatoasa! E singurul copil? Eu mai am o fetita de 3 ani- abia impliniti.:-*

multumesc! da, e primul copil. mai asteptam deocamdata pt bebe 2, inca nu e in plan.
sa va traiasca fetitele si sa va bucurati de ele!!

Bianca201009 26 iul 2011 06:51:30

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de elenitabalenuta (Post 735127)
felicitari! am vazut cat ai slabit.cum a fost perioada asta? nu ai avut zile cand iti doreai sa mananci ceva ce iti este interzis in dieta?

Buna!
Sigur ca am avut zile in care as fi devorat niste ciocolata de casa- preferata mea (bomba calorica) sau inghetat sau cateodata ....ORICE ERA BUN! Nu mi-am refuzat niciodata ceva bun daca disperam dar asa cate putin si stiam ca 2 zile nu am voie sa ma ating de cantar ca sa nu fiu dezamagita. Azi, dupa 20kg slabite nu-mi mai este pofta de nimic, cred ca m-am obisnuit cu NU AM VOIE!
Oricum vreau sa ajung la kg dorite si sa ma mentin la ele! - sper sa si reusesc;)

Bianca201009 26 iul 2011 06:53:17

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de iony07 (Post 735269)
multumesc! da, e primul copil. mai asteptam deocamdata pt bebe 2, inca nu e in plan.
sa va traiasca fetitele si sa va bucurati de ele!!

Multumesc!>:D<
Si tie multa sanantate la bebelina!!

iony07 26 iul 2011 09:50:14

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
felicitari pt kg pierdute! ai ambitie, nu gluma!!>:D<

Bianca201009 27 iul 2011 06:36:06

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de iony07 (Post 736386)
felicitari pt kg pierdute! ai ambitie, nu gluma!!>:D<

Merci>:D<
Cred ca ambitia exista la fiecare dintre noi...trebuie sa-ti doresti fff tare ceva, sa nu lasi nimic in cale obtinerii acelui ceva si totul vine de la sine!!!
Spor la slabit!!!


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:19:08.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO