forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 70 kg si 80 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-70-80-kg-ii-9368.html)

Rallara 31 mar 2012 11:03:54

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de madalici (Post 1001829)
Nu draguta am mancat in jur de 1000-1200 pe zi dar de multe ori trec in meniu doar ce mananc in mare pentru ca separat am un carnetel in care imi scriu complet tot meniul! Deci stai linistita nu ma infometez!!:x:-* P.S. Ca sa ne cunoastem mai bine am pus azi si niste poze noi! >:D<

Vai ce bine, mi-ai luat o piatra de pe inima... Atunci cu adevarat FELICITARI si din partea mea[*2*][*2*][*4*]

roxif 31 mar 2012 11:05:54

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
MA tot gandeam azi, ca atunci cand o sa vad 6 in fata kg mele o sa fiu fff fericita :))

roxif 31 mar 2012 11:09:45

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Dar oricum cateodata ma simt ca si la 86 :( nu stiu dc. cateodata mi se pare ca ma ingras... na mintea mea bolnava :))

McFoxxi 31 mar 2012 11:10:44

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de roxif (Post 1001838)
MA tot gandeam azi, ca atunci cand o sa vad 6 in fata kg mele o sa fiu fff fericita :))

Şi eu mă mai gândesc uneori la chestia asta!:d. Mult succes să ajungi la numărul de kilograme dorit!:*

roxif 31 mar 2012 11:37:33

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
multmesc:-* la fel iti doresc si tie

McFoxxi 31 mar 2012 11:51:23

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de roxif (Post 1001847)
multmesc:-* la fel iti doresc si tie

Mulţumesc frumos dragă!>:D<

madalici 31 mar 2012 12:53:15

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 1001835)

Vai ce bine, mi-ai luat o piatra de pe inima... Atunci cu adevarat FELICITARI si din partea mea[*2*][*2*][*4*]

Multumesc!!!:-*:-*:-*:-*>:D<

roxif 31 mar 2012 19:39:43

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
:( eu una sunt suparata . am fost la niste prieteni la care nu am fost demult. Si fata cand m-a vazut a zis: Roxi am auzit k ai slabit, dar nu se prea vede :( . Si pe langa faptul ca nu mi se parea ca am slabit...sa mi se mai zica si asa....Ea care s-a ingrasat peste 10 kg in ultima vreme....dar oricum..m-am simtit fff urat. si sper ca asta sa imi dea mai multa ambitie sa slabesc mai departe si nu sa ma intristeze .
va pup:-*

niculina04 31 mar 2012 20:35:51

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de rainbow83 (Post 1001808)
Hallo! ce faceti, slabutelor? suntem si noi pe aici. ieri am avut multa treaba si am fost ft ametitoare:)), asa ca n-am deschis laptopul deloc. azi am o gramada de acte de facut, sper sa fac macar o parte ca sunt in urma rau. am luat pauza 5 minute ca pana acum am tot strans prin casa, spalat vase, pus la spalat etc. vreau sa bag la cuptor si niste pulpite de pui, nu stiu ce sa fac mai intai :))

bine ai venit, Madalici!
Niculina, bine ca ti-ai scos implantul ala, eu cred ca de la ala te simti asa umflata. eu nu sunt pro anticonceptionale, nu am luat niciodata si nici nu am voie, dar daca u te simti bine cu ele e ok. eu ma gandesc si la bb3 :)), dar nu stiu ce parere are sotul de asta :)) si dr care o am acum e putin nebuna, cica sa-mi leg trompele la cezariana ca si asa am probleme, dar eu n-as face asta niciodata

mai dau pe la voi azi, sper.
pupici si o zi buna

nu stiu dc o sa-mi fie bine cu ele,nu am luat niciodata ,probabil o sa ma ingras de la ele cateva kg:((:((...dr mi-a zis de sterilet dar imi e teama:(,voi vedea ce va fi:(,nu sunt increzatoare in nimic.............
roxif poate este invidioasa pe tine;)nu o baga in seama:-*
va doresc o seara frumoasa!

Rallara 31 mar 2012 20:37:36

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de roxif (Post 1002125)
:( eu una sunt suparata . am fost la niste prieteni la care nu am fost demult. Si fata cand m-a vazut a zis: Roxi am auzit k ai slabit, dar nu se prea vede :( . Si pe langa faptul ca nu mi se parea ca am slabit...sa mi se mai zica si asa....Ea care s-a ingrasat peste 10 kg in ultima vreme....dar oricum..m-am simtit fff urat. si sper ca asta sa imi dea mai multa ambitie sa slabesc mai departe si nu sa ma intristeze .
va pup:-*

Ceau Roxif,>:D<

:)):))Mama... bine ca nu s-a aratat si mai cu adevarat ca crapa de invidie si necaz:)):))
Scumpa mea... dar asa ceva trebuie numai sa iti starneasca rasul... nu sa te afecteze... trebuia sa-i zici "pacat ca pe tine se deslusesc cele 10">:)>:):)):)):)) Ce gluma buna... vezi... sa-ti strice cumva buna dispozitie... noi stim cel mai bine ca esti pe drumul cel bun scumpa mea, rautatile oamenilor vin si trec, sa nu lasi rautatea altora, sau proasta lor purtare sa te deprime sau intristeze... sigur, asa cum ai zis, asta e un motiv de ambitionare... si fii sigura draga mea, daca nu s-ar fi vazut, cu siguranta ar fi ca zis ca se vede... e exact inversul a ceea ce e real cand vine vorba despre unele femei si malitiozitatea lor.;;)
Uau, ce galusca:)):)) Cred ca in mintea ei numa ca nu pusca de ciuda:)) Deci si-a dat saracuta arama pe fata de Doamne fereste>:)

Suntem toate aici si te sustinem scumpa mea, si 3 kg sa vad la o femeie... cu atat mai mult 8!! Sa nu ai nici cea mai mica indoiala:-*:-*:-*

Te pup dulce:-*:x>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:36:41.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO