forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 70 kg si 80 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-70-80-kg-ii-9368.html)

lime 12 sep 2011 13:14:16

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Buna Dana>:D<.Mamica tanara si ambitioasa.

bubu2504 12 sep 2011 13:20:18

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Bine ai venit,
ai incercat sa faci putin mai multa miscare si sa vezi ce se intampla?
impreuna cu celelalte slabute, cu siguranta te vom sustine.

danatzicu 12 sep 2011 13:32:28

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Multumesc Lime:)
Bubu, ai mare dreptate cu miscarea doar ca imi este aproape imposibil.
Ma trezesc la 6, pregatesc plozii pentru gradi si scoala, ii arunc pe la 7 si ceva pe unde trebuie lasati, la 8,30 ajung la serviciu de unde plec la 17 spre gradi sa recuperez ploada mica. Pe la 18.30 sunt acasa, fac lectiile cu plodul mare si undeva la 9 seara dupa ce ii imbaiez si reusesc sa-i arunc in pat sunt si eu libera. Unde sa ma mai duc la ora aia?
M-am gandit ca un stepper m-ar coafa, cred ca as mai avea putere sa ma urc pe el 30 de minute inainte de culcare.
In weekend alerg in parc cu piticii, ei pe role, eu pe jos;)

rainbow83 12 sep 2011 14:31:57

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
ce faceti, slabutelor?>:D<
va urez o saptamana usoara, lipsita de tentatii si mult succes la scoala\gradi celor care au inceput de azi:-*

lavazza2011 12 sep 2011 15:45:57

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Hello !
Bine ai venit Dana !
Un an scolar frumos cu rezultate bune tuturor copilasilor !
Iony si Sofia a mers la cresa, doar pana la 12:30 - asa e procedura la cresa in prima saptamana, de-abia de saptamana urmatoare ii vor tine pe program lung, pana se vor obisnui !
A ramas ok , fara sa plinga , mi-a zis pa cand am plecat ...insa am gasit-o plingind ca nu vroia sa pape si plingea ca vrea sa faca nani ... trebuie sa se obisnuiasca pe programul asta cu trezit dimineata, culcat la prinz ...ea se trezea pe la 9 - 10 acasa, de-aici decalajul ..
Am venit cu ea acasa ...pe drum mi-a zis pe limba ei ..ca cica i-a facut nenea o buba in gura :)) :)) :)) ( cred ca s-a uitat sa vada daca are rosu in git , ca-mi tot explica ea..cu buba in git ) si inca o buba la tatze :)) :)) :)) - de unde am dedus eu ca o fi ascultat-o la inimioara..sau au dezbracat-o s-o vada... ca ne spusesera cei de-acolo ca azi le face un control si medicul pediatru.
Mi-a zis ca s-a jucat cu Bambi - o caprioara de plus (chiar cand am bagat-o in sala direct la ea s-a dus) ..si ca a mancat TOT :)) :)) desi doamnele mi-au spus ca nu a vrut sa pape mai nimic, pentru ca tot urla ca vrea nani .
Sa trecem la oile noastre :))
Azi dimineata eram pe 71,8 kg. Am renuntat la Dukan ..am revenit la regimul meu hipocaloric. Nu pot Dukan , e greu rau de tot .. cel putin pentru mine.
Va pupacesc pe toate !

Mihaela777 12 sep 2011 16:20:17

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Bine v-am gasit slabutelor....
Am nevoie si eu de un ''sut '':P sa ma motiveze in a scapa de povara kilogramelor ceva .....oferte?

rainbow83 12 sep 2011 20:28:40

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de lavazza2011 (Post 787800)
Hello !
Bine ai venit Dana !
Un an scolar frumos cu rezultate bune tuturor copilasilor !
Iony si Sofia a mers la cresa, doar pana la 12:30 - asa e procedura la cresa in prima saptamana, de-abia de saptamana urmatoare ii vor tine pe program lung, pana se vor obisnui !
A ramas ok , fara sa plinga , mi-a zis pa cand am plecat ...insa am gasit-o plingind ca nu vroia sa pape si plingea ca vrea sa faca nani ... trebuie sa se obisnuiasca pe programul asta cu trezit dimineata, culcat la prinz ...ea se trezea pe la 9 - 10 acasa, de-aici decalajul ..
Am venit cu ea acasa ...pe drum mi-a zis pe limba ei ..ca cica i-a facut nenea o buba in gura :)) :)) :)) ( cred ca s-a uitat sa vada daca are rosu in git , ca-mi tot explica ea..cu buba in git ) si inca o buba la tatze :)) :)) :)) - de unde am dedus eu ca o fi ascultat-o la inimioara..sau au dezbracat-o s-o vada... ca ne spusesera cei de-acolo ca azi le face un control si medicul pediatru.
Mi-a zis ca s-a jucat cu Bambi - o caprioara de plus (chiar cand am bagat-o in sala direct la ea s-a dus) ..si ca a mancat TOT :)) :)) desi doamnele mi-au spus ca nu a vrut sa pape mai nimic, pentru ca tot urla ca vrea nani .
Sa trecem la oile noastre :))
Azi dimineata eram pe 71,8 kg. Am renuntat la Dukan ..am revenit la regimul meu hipocaloric. Nu pot Dukan , e greu rau de tot .. cel putin pentru mine.
Va pupacesc pe toate !

ce scumpa sofia! :x

elenitabalenuta 12 sep 2011 20:38:43

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
a trecut ceva timp de cand nu am mai scris. am fost in vacanta si nu am mai tinut nici o dieta, am inceput din nou de 10 zile. si azidimineata aveam 71 kg.

lavazza2011 13 sep 2011 08:37:00

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
ce fac fetele ?
eu am lasat-o pe sofia la 8 la cresa ... a tipat la un moment dat dupa mine , asa cu off ..si disperare..mamii mamiiii ...dar cam intr-un minut am vazut ca au linistit-o.
mi se rupe sufletul ... e foarte greu sa stiu ca plinge acolo si sufera...
sper sa se adapteze ... sunt iar stresata , asa ca azi dimineata aveam 72, adica - 500 grame.

margutza 13 sep 2011 08:44:42

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de danatzicu (Post 787632)
Multumesc Lime:)
Bubu, ai mare dreptate cu miscarea doar ca imi este aproape imposibil.
Ma trezesc la 6, pregatesc plozii pentru gradi si scoala, ii arunc pe la 7 si ceva pe unde trebuie lasati, la 8,30 ajung la serviciu de unde plec la 17 spre gradi sa recuperez ploada mica. Pe la 18.30 sunt acasa, fac lectiile cu plodul mare si undeva la 9 seara dupa ce ii imbaiez si reusesc sa-i arunc in pat sunt si eu libera. Unde sa ma mai duc la ora aia?
M-am gandit ca un stepper m-ar coafa, cred ca as mai avea putere sa ma urc pe el 30 de minute inainte de culcare.
In weekend alerg in parc cu piticii, ei pe role, eu pe jos;)

Draga mea bine ai venit printre noi. Incearca niste abdomene ,seara inainte de a te baga in pat.


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:56:25.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO