forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs "O luna fara dulciuri" (http://forum.slabute.ro/concurs-luna-fara-dulciuri/)
-   -   O luna fara zahar si faina alba! (http://forum.slabute.ro/concurs-luna-fara-dulciuri/luna-fara-zahar-faina-alba-10316.html)

just21 12 oct 2011 09:06:48

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Neata diana!!!:-*:-*:-*:-*:-*CE mai faci??Cum esti??Si multumesc din suflet pentruc comentarii la poze!!!!!::*:*:*:*:*:Mi-ai inveselit dimineata,:-*:-*:-*:-*:-*doar ca eu zic ca ai exagerat umpicut.Nu sunt chiar atat de frumoasa :P:P,dar iti mulrumesc oricum.>:D<>:D<

just21 12 oct 2011 09:08:13

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Apropo..Azi dimineata m-am cantaritt!!!!!!Si minunatul meu cantar spunea 55 kg.:x:x:xAcum astept pana dumnica sa vad daca arata la fel, si schimb tickerul..Oricum sunt multumita!!!!:x:x

GinaViesianu 12 oct 2011 10:41:42

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Bravo! Felicitari, prima data te-am felicitat in jurnal, acum si aici :-* asta da o veste minunata cu care sa incepem ziua!

just21 12 oct 2011 10:43:24

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de GinaViesianu (Post 815221)
Bravo! Felicitari, prima data te-am felicitat in jurnal, acum si aici :-* asta da o veste minunata cu care sa incepem ziua!

Multumesc gina!!:X:X..Functioneaza concursul nostru!!!:X..Dar nu ma bucur inca, pana nu vad duminica confirmarea!:X

GinaViesianu 12 oct 2011 10:49:17

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Bineinteles ca functioneaza! Acum am mai citit si eu din urma umpicutz...ai mai deblocat si cu sportul. Bravo! Eu sunt tare trista pe partea asta...nu imi permite programul nicium sport, fir`ar...abia daca apuc sa imi fac cele 500 abs..:-<

just21 12 oct 2011 10:53:11

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de GinaViesianu (Post 815227)
Bineinteles ca functioneaza! Acum am mai citit si eu din urma umpicutz...ai mai deblocat si cu sportul. Bravo! Eu sunt tare trista pe partea asta...nu imi permite programul nicium sport, fir`ar...abia daca apuc sa imi fac cele 500 abs..:-<

da..probabil si asta e..:)Sapt asta am zis ca ma tin de sport si sa vad pe duminica daca chiar asa e.

aycha 12 oct 2011 12:36:38

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de just21 (Post 815110)
Neata diana!!!:-*:-*:-*:-*:-*CE mai faci??Cum esti??Si multumesc din suflet pentruc comentarii la poze!!!!!::*:*:*:*:*:Mi-ai inveselit dimineata,:-*:-*:-*:-*:-*doar ca eu zic ca ai exagerat umpicut.Nu sunt chiar atat de frumoasa :P:P,dar iti mulrumesc oricum.>:D<>:D<

Buna Patri,ma bucur ca te-am inveselit,dar eu nu am exagrat absolut deloc deoarece esti cu adevarat FOARTE FRUMOASA!!!

Ma bucur nespus ca ai mai slabit>:D<>:D<>:D<
Eu nu am curajul sa ma urc pe cantar=)))L-am ascuns bine si acolo sa ramana:-j
Iti multumesc si eu pentru comentariile de la poze>:D<.Tu cum te mai simti?Eu nu prea bine:(

aycha 12 oct 2011 12:41:25

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Gina,tu cum mai esti?>:D<;;):D

GinaViesianu 12 oct 2011 12:43:08

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de aycha (Post 815337)
Gina,tu cum mai esti?>:D<;;):D

Uite ma uit la pozele tale...Arati foarte foarte bine..inalta si slabuta:-*...

aycha 12 oct 2011 12:47:25

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de GinaViesianu (Post 815338)
Uite ma uit la pozele tale...Arati foarte foarte bine..inalta si slabuta:-*...

Multumesc!Imi place inaltimea mea:D,dar slabuta nu prea:">


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:43:49.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO