forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute de Pasti! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-pasti/)
-   -   Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-pasti/concurs-24-01-18-04-slabute-pasti-7776.html)

ayssa 20 ian 2011 22:16:03

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Vreau si eu sa ma inscriu... Incercam sa facem un grup pe Dieta Rina.... Daca nu reusim ma integrez oriunde. Multumesc frumos. Slabire usoara si frumoasa va doresc

monika2011 20 ian 2011 22:28:18

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
As vrea si eu o invitatie. :) Promit sa ma tin de treaba!

ylla 20 ian 2011 23:15:13

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Buna slabutelor..as vreo si eu sa particip la concurs ..sunt la jumatate de drum si ar fi super daca pana de pasti as fi deja la mentinere.Sunt fana dietei SOUTH BEACH, dupa ea imi organizez meniurile.mai am mici scapari de dulce dar a doua zi sunt inapoi la treaba..sport fac..nu regulat dar promit sa ma tin de treaba daca ma primiti..pupici.

rose rose 20 ian 2011 23:30:31

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Buna! Imi doresc si eu sa particip pt a-mi fi mai usor sa realizez ceea ce mi-am propus. Imi doresc sa ajung si eu macar la 62 kg. >:D<

delilah 21 ian 2011 01:11:36

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Ce mult mi-as fi dorit sa particip si eu dar din cauza sanatatii nu pot face sport si probabil as trage echipa in jos:((.Poate altadata.

madautza 21 ian 2011 01:13:46

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Sunt atat de nerabdatoare.Abia astept sa inceapa.Eu abia am terminat un proiect pt facultate si am zis sa mai trag un ochi pe site inainte sa ma duc la culcare.

Noapte buna fetelor:-*

Slabuta 21 ian 2011 01:14:43

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Citat:

Anterior postat de anka4iulie (Post 484657)
Dar slabuta, daca nu se fac destui lideri, ce se intampla cu fetele care nu au grup???

Ca sa intre un grup in concurs trebuie neaparat sa fie alcatuit din 7 membri. Cifra si componenta grupului (6 slabute + 1 slabuta Lider) au fost gandite cu un scop. :)

O sa incercam sa facem in asa fel incat sa fie incluse toate slabutele in grupuri.

Chiar daca vor mai ramane slabute care nu au grup, pot urma o dieta sanatoasa si sa faca sport in paralel cu acest concurs. :)

Citat:

Anterior postat de andreea delta (Post 484832)
Vreau si eu invitatie...nu stiu pe nimeni pe aici,dar ma adaptez rapid intr-un grup si m-ar motiva foarte mult concursul asta...
Eu stiu ce am de facut, am diete potrivite si merg la sala. Am inceput deja o dieta si vreau sa ma tina cat mai mult si concursul asta ar fi ideal

Mersi anticipat!

Andreea eu te-am trecut pe lista de asteptare invitatie. :)

Citat:

Anterior postat de ayssa (Post 484878)
Vreau si eu sa ma inscriu... Incercam sa facem un grup pe Dieta Rina.... Daca nu reusim ma integrez oriunde. Multumesc frumos. Slabire usoara si frumoasa va doresc

Ayssa astept maine decizia voastra: lideri + componenta grupului ca sa va trec pe lista de participante. :)

Citat:

Anterior postat de monika2011 (Post 484904)
As vrea si eu o invitatie. :) Promit sa ma tin de treaba!

Monika te trec pe lista :)

Citat:

Anterior postat de ylla (Post 484965)
Buna slabutelor..as vreo si eu sa particip la concurs ..sunt la jumatate de drum si ar fi super daca pana de pasti as fi deja la mentinere.Sunt fana dietei SOUTH BEACH, dupa ea imi organizez meniurile.mai am mici scapari de dulce dar a doua zi sunt inapoi la treaba..sport fac..nu regulat dar promit sa ma tin de treaba daca ma primiti..pupici.

Ylla exista un grup cu slabute care urmeaza dieta South Beach, am impresia ca mai erau 2 locuri libere. :)

Citat:

Anterior postat de rose rose (Post 484990)
Buna! Imi doresc si eu sa particip pt a-mi fi mai usor sa realizez ceea ce mi-am propus. Imi doresc sa ajung si eu macar la 62 kg. >:D<

Rose te trec pe lista :)

madautza 21 ian 2011 01:15:04

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Citat:

Anterior postat de delilah (Post 485082)
Ce mult mi-as fi dorit sa particip si eu dar din cauza sanatatii nu pot face sport si probabil as trage echipa in jos:((.Poate altadata.

Dar ce probleme de sanatate ai de nu iti permite sa faci sport?

jessik 21 ian 2011 07:43:50

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
slabuta, ajuta-ma cu meniurile.si inca ceva.. eu nu cred ca gasesc alimente in lista pt ca eu sunt in canada.
daca eu stiu deja caloriile la majoritatea alimentelor/produselor pot sa trec exact?>
si nu am cantar deocamdata. cum pot stii cantitatea?
la mine e nashpa si ca sunt in urma cu 10 ore, deci nu pot vb decat o data pe zi cu lucia liderul, si timpul zboara. sper sa stiu cum sa salvez meniurile, ca nu stiu, am avut o tentativa, si nu stiu.help

Anycyk90 21 ian 2011 09:24:31

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Si eu mai astept...exista vreo sansa?poate ar fi un alt pas spre vindecare...


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:09:55.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO