forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute de Pasti! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-pasti/)
-   -   Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-pasti/concurs-24-01-18-04-slabute-pasti-7776.html)

crissa08 21 ian 2011 10:41:52

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Hello Slabuta!
Lamureste-ma te rog unde gasesc invitatia pt concurs! A zis AME ca mi-a trimis-o, dar unde o caut?

rose rose 21 ian 2011 11:36:38

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 485087)

Rose te trec pe lista :)

Slabuta, eu accept invitatia ta dar as vrea sa stiu daca e de-ajuns ca mi-am scris aici acceptul sau daca mai trebuie sa completez si altceva in alta parte. >:D<

Eu plec in weekendul asta (peste vreo doua ore plec) la munte si ma voi intoarce duminica. Acolo nu voi avea internet...sper ca nu e nicio problema.

Crysa 21 ian 2011 12:02:48

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Citat:

Anterior postat de pucca (Post 484118)
Multumesc pentru invitateie, Crysa>:D<.. chiar vom slabi impreuna!:D

cu placere...abea astept sa slabim:)

Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 484130)
Imediat,doar ca ar fi ceva..Acum am 49 de kg,deci pare destul de ok pentru inaltimea mea.Doar ca eu cel mai mult si mai mult la cu cm ma masor,de cantarit ma cantaresc foarte rar.

justbelieve,

cred ca nu mai ai de unde slabi:-o la 49 de kg
vrei sa ajungi schelet????
pe bune...chiar nu aveam de unde sa stiu ca ai 49kg...ca nu te invitam in grup (fara suparare)

am sa vb cu Slabuta sa aflus si parere ei.....m-ai pus pe ganduri...

Citat:

Anterior postat de madautza (Post 484386)
Crysa eu am primit invitatia si accept numai ca nu stiu unde trebuie sa dau ca sa arate ca am acceptat.Multumesc frumos si sunt sigura ca vom avea o echipa foarte buna :-*

multumesc:) de luni trecem la treaba

Citat:

Anterior postat de alyy (Post 484420)
multumesc pentru invitatie crysa :-*

cu placere!

Citat:

Anterior postat de madautza (Post 484439)
Am reusit acum:Dabia astept sa se dea startul.Multumec inca o data de invitatie crysa:-*


ma bucur ca ai reusit

fetelor ne mai trebuie o fata sau poate 2 (din pacate)

astept propuneri

VAmedeea 21 ian 2011 14:13:17

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Citat:

Anterior postat de crissa08 (Post 485344)
Hello Slabuta!
Lamureste-ma te rog unde gasesc invitatia pt concurs! A zis AME ca mi-a trimis-o, dar unde o caut?

crissa, vezi ca ti-am explicat intr-un pm.

Anycica, din pacate boala nu se vindeca cu un concurs si tu stii asta. Nu spun mai multe aici, eu sunt in spital acum dar luni seara ma trimit acasa, dac e totul in regula. Si saptamana viitoare te caut sa vorbim. :-*:-*:-*

slabuta, de unde stiu care sunt primele 6 fete care au acceptat invitatia? Ca pana acum am 9 fete care au acceptat si chiar nu stiu care sunt primele 6 ca sa anunt grupul si sa le adun pe restul in grupul 2. Plus ca m-ar fi de mare ajutor sa stiu daca se acopera toate locurile si la grupul 2, daca nu sa luam fete de pe lista de asteptare.
>:D<

Slabuta 21 ian 2011 14:13:43

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Citat:

Anterior postat de rose rose (Post 485425)
Slabuta, eu accept invitatia ta dar as vrea sa stiu daca e de-ajuns ca mi-am scris aici acceptul sau daca mai trebuie sa completez si altceva in alta parte. >:D<

Eu plec in weekendul asta (peste vreo doua ore plec) la munte si ma voi intoarce duminica. Acolo nu voi avea internet...sper ca nu e nicio problema.

Rose te-am trecut pe lista de slabute care asteapta invitatie.
Eu nu am nici un grup format in momentul de fata. :)

Daca vei primi invitatie, va aparea in partea sus la notificari, langa avatarul tau. :)

Slabuta 21 ian 2011 14:16:33

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Citat:

Anterior postat de VAmedeea (Post 485685)


crissa, vezi ca ti-am explicat intr-un pm.

Anycica, din pacate boala nu se vindeca cu un concurs si tu stii asta. Nu spun mai multe aici, eu sunt in spital acum dar luni seara ma trimit acasa, dac e totul in regula. Si saptamana viitoare te caut sa vorbim. :-*:-*:-*

slabuta, de unde stiu care sunt primele 6 fete care au acceptat invitatia? Ca pana acum am 9 fete care au acceptat si chiar nu stiu care sunt primele 6 ca sa anunt grupul si sa le adun pe restul in grupul 2. Plus ca m-ar fi de mare ajutor sa stiu daca se acopera toate locurile si la grupul 2, daca nu sa luam fete de pe lista de asteptare.
>:D<

M-am uitat in grupul vostru, aveti deja 12 membri, ceea ce nu este bine.

http://forum.slabute.ro/grupuri/fetele+lui+monti.html

Maxim 7 membri in grup au voie. Se trimit primele 6 invitatii, daca nu se completeaza grupul se mai trimit alte invitatii, pana la completare, nu toate odata. :)

Impartiti grupul in 2. Trebuie inca un lider si ultimele slabute invitate trebuie sterse din acest grup si sa li se dea invitatie in celalalt.

Slabuta 21 ian 2011 14:18:53

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Citat:

Anterior postat de jessik (Post 485140)
slabuta, ajuta-ma cu meniurile.si inca ceva.. eu nu cred ca gasesc alimente in lista pt ca eu sunt in canada.
daca eu stiu deja caloriile la majoritatea alimentelor/produselor pot sa trec exact?>
si nu am cantar deocamdata. cum pot stii cantitatea?
la mine e nashpa si ca sunt in urma cu 10 ore, deci nu pot vb decat o data pe zi cu lucia liderul, si timpul zboara. sper sa stiu cum sa salvez meniurile, ca nu stiu, am avut o tentativa, si nu stiu.help

Uite aici sunt explicatiile :)
http://forum.slabute.ro/sfaturi-calc...orii-3048.html
http://forum.slabute.ro/sfaturi-calc...orii-5628.html

delilah 21 ian 2011 14:23:08

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Citat:

Anterior postat de madautza (Post 485088)
Dar ce probleme de sanatate ai de nu iti permite sa faci sport?

Doua operatii pe coloana vertebrala,in curand a treia,in urma unei fracturi.

Crysa 21 ian 2011 14:23:20

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Slabuta,

am adaugat-o pe Justbelieve in grupul nostru dar are 49kg, nu cred ca e ok sa participe la concurs deoarece nu are de unde sa slabeasca...adik mie asa mi se pare

eu nu vreau sa fiu intelesa gresit (o vreau in grup dar nu cred ca are ce face in acest concurs - adik din partea mea daca ea vrea neaparat sa slabeasca eu nu am nimic in potriva dar nu stiu cat e de sanatos pt ea)
vreau parerea ta

Slabuta 21 ian 2011 14:41:22

Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!
 
Citat:

Anterior postat de Crysa (Post 485702)
Slabuta,

am adaugat-o pe Justbelieve in grupul nostru dar are 49kg, nu cred ca e ok sa participe la concurs deoarece nu are de unde sa slabeasca...adik mie asa mi se pare

eu nu vreau sa fiu intelesa gresit (o vreau in grup dar nu cred ca are ce face in acest concurs - adik din partea mea daca ea vrea neaparat sa slabeasca eu nu am nimic in potriva dar nu stiu cat e de sanatos pt ea)
vreau parerea ta

Crysa tocmai de aceea sunteti lideri de grup. :)
Voi hotarati, cine sa faca parte din grup sau nu.


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:48:45.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO