forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute la toamna! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-toamna/)
-   -   Grupul Girls just wanna have fun - Concursul Slabute la Toamna, 2011 (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-toamna/grupul-girls-just-wanna-have-fun-concursul-slabute-toamna-2011-a-9748.html)

jigodela 25 iul 2011 08:35:00

Re: Grupul Girls just wanna have fun - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Neata fetele mele :-*:-*>:D<>:D< eu nu am apucat sa ma cantaresc weekendul asta, dar azi ajung pe la prietenul meu (cu cantar) sa vad sentinta dupa o saptamana de concurs. Eu am fost mai putin cuminte ca tine la papat, pink, dar tot nu am sarit de 1500 cal :)) va pupik, sa aveti o saptamana frumoasa!

jigodela 25 iul 2011 18:40:40

Re: Grupul Girls just wanna have fun - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Fetelor m-am cantarit mai devreme.. si cu toata indulgenta ca aveam hainele pe mine.. si eram si mancata... nu am mai putin de 76.5 :-s ma consolez cu gandul ca deh, sunt inainte de perioada :P si mai retin apa. Acum ma duc sa ma masor, poate se vede la cm!

jigodela 25 iul 2011 18:57:15

Re: Grupul Girls just wanna have fun - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Sunt putin mai fericita acum! Am in minus! 5 cm in talie, 4 la burtica si 4 la coapsa! iee :))

pinksirena 25 iul 2011 19:17:33

Re: Grupul Girls just wanna have fun - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
felicitari....si eu am slabit 2 kg dar saptamana trecuta cand m-am cantarit eram cu perioada si mancasen super mult si aiurea....ma simt ce-i drept super lejera,nu mai am burta aia plina si umflata si sotul cu toate k cam rade de mine cu site-ul asta si k cantaresc alimentale imi zice ca ma simte ca am slabit....;;)

pinksirena 25 iul 2011 19:20:40

Re: Grupul Girls just wanna have fun - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
azi fara sa-mi dau seama am baut coca-cola dintr-aia normala(era a soacrei),mi se parea mie cam alfel la gust dar abia dupa ce am baut vreo 400 ml m-am gandit sa ma uit pe bidon

jigodela 25 iul 2011 19:31:00

Re: Grupul Girls just wanna have fun - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Felicitari pink pentru scadere! Eu am raspandit vestea despre site si pe la serviciu, unde toti se uita cam stramb la mine cand mentionez :)) In schimb prietenul e ok si uneori chiar se mai da la o parte de la pc si jocurile lui pretioase 8-| si face hai, vrei sa stai pe slabute? :)) Oricum ai dreptate senzatia aia de umflat e oribila... o aveam inclusiv la fata pt ca retineam multa apa... acum e si mai putina agitatie in stomacel, un singur of mai am, daca as avea timp sa gatesc pe bune si sa renunt la chestiile congelate, macar acum ca e vara si se gasesc de toate

pinksirena 25 iul 2011 19:37:24

Re: Grupul Girls just wanna have fun - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Locuiesti singura?

jigodela 25 iul 2011 19:38:47

Re: Grupul Girls just wanna have fun - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Nu, stau cu mama inca :"> Dar cum ea e f des plecata cu serviciul, eu si cu domnul suntem ca boierii :))

pinksirena 25 iul 2011 19:41:39

Re: Grupul Girls just wanna have fun - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
C tare e iubitul...eu am noroc cu sotul k el se joaca pe iphone dar cu cine tre sa ma lupt e cu baiatul :"> k el vrea desene animate...eu gatesc,k am pt cine dar prefer sa nu mananc fiindca nu vreau sa mananc mai mult si sa nu-mi dau seama...adik prefer sa mananc alimente singure:rosii,legume,orez,cartof si nu in mancare ca sa fiu sigura de calorii....

jigodela 25 iul 2011 19:48:12

Re: Grupul Girls just wanna have fun - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
si eu gatesc pentru al meu pt ca el acasa nu isi pune mancare ca lumea.. mananca doar prostii, parizer pe paine si carnati, e mare carnivor si m-a influentat si pe mine, inainte sa il cunosc as fi mancat doar piure simplu :D oricum l-am pus la ingrasat ca mai are 10 kg de pus pana sa ajunga la greutatea potrivita pt inaltimea lui.. aseara am luat 2 pungi de chipsuri, eu am mancat asa de pofta cat sa apuc intre degete, si el a terminat restul :)) dar nu ma supar, pe bune!


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:07:22.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO