forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Concurs "ne pregatim pentru vara..." Luna I (27 aprilie - 25 mai) (http://forum.slabute.ro/concursuri/concurs-ne-pregatim-vara-luna-i-27-aprilie-25-mai-749.html)

Slabuta 27 apr 2009 11:44:33

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
M-am cantarit, eu incep de la 53.4 :D

miha 27 apr 2009 11:46:57

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
da ...putina mamaliguta ...nu am cantar de bucatarie ,dar vad eu cum ma descurc...

asta am zis si eu ... ma mai relaxez ,inainte de sesiune...ca se cam apropie cu pasi mari!!!

miha 27 apr 2009 11:48:14

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 4729)
M-am cantarit, eu incep de la 53.4 :D

bravo slabuta ....asta da dovada ca ai fost cumintica zilele astea!!!!!1

rose rose 27 apr 2009 11:48:24

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Ne-am ametit toate cu punctajul pt sport. Oricum, cert e ca toata lume trebuie sa faca multa miscare. [*banda*][*fitness*]


Stiu si eu ca merele nu-s bune pe stomacul gol dar e o exceptie de data asta; eu imi luasem ouale fierte dar cum nu erau proaspete nu le-am mai mancat (nu ama avut timp dimineata si am plecat in graba). O sa am grija sa-mi pregatesc cu o seara inainte pachetul. Promit! :P

Slabuta 27 apr 2009 11:51:40

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Citat:

Anterior postat de rose rose (Post 4733)
Ne-am ametit toate cu punctajul pt sport. Oricum, cert e ca toata lume trebuie sa faca multa miscare. [*banda*][*fitness*]


Stiu si eu ca merele nu-s bune pe stomacul gol dar e o exceptie de data asta; eu imi luasem ouale fierte dar cum nu erau proaspete nu le-am mai mancat (nu ama avut timp dimineata si am plecat in graba). O sa am grija sa-mi pregatesc cu o seara inainte pachetul. Promit! :P

Da, ce-i drept, ne da batai de cap sportul, dar ai dreptate rose, este cert ca trebuie facut. :D

Bun, azi e prima zi si trebuie sa ne obisnuim. :) Ma bucur ca stiai de mere. :)

Eu am schimbat un pic regulamentul:

Citat:

Pentru miscarea facuta, am stabilit obligatoriu de 3 ori pe saptamana ( timpul nu este impus, la inceput cat puteti) - 15 puncte.

Pentru optionale, facute in restul zilelor, cand nu se practica sportul obligatoriu:

Masaj anticelulitic sau o alta metoda anticelulitica, sau orice alt tratament corporal - 5 puncte
Plimbare in parc - 5 puncte
Mersul cu bicicleta - 5 puncte
Alergatul - 5 puncte
Inot - 5 puncte
Mers pe jos - 5 puncte
Urcat scari - 5 puncte
Sa imi spuneti ce parere aveti. :)

andreyutza 27 apr 2009 11:52:24

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Buna fetelor!!
Nu stiu ce sa ma fac :(( am un cantar asa de prost :)) Azi de dimineata cand m-am cantarit arata 82 dar stiu ca nu am slabit pt ca am savurat cam multe dulciuri saptamana asta :D
Poate reusesc sa-mi cumpar cantar zilele astea :)

Slabuta, te rog sa ma treci cu 84 kg pana voi afla sigur cat am
PS: Eu sunt in poze..sunt facute saptamana asta :)

Slabuta 27 apr 2009 11:53:35

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Citat:

Anterior postat de miha (Post 4732)
bravo slabuta ....asta da dovada ca ai fost cumintica zilele astea!!!!!1

Eu cred ca Shorty a avut dreptate. Eu dupa Pasti nu m-am ingrasat, cand v-am zis ca am 54,3, dar am facut retentie de apa. ;)

Si acum m-am cantarit dupa o saptamana si sunt la loc cu kg de dinainte de Pasti. Dar oricum saptamana asta am avut grija ce pap. :)

Slabuta 27 apr 2009 11:55:41

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Citat:

Anterior postat de andreyutza (Post 4735)
Buna fetelor!!
Nu stiu ce sa ma fac :(( am un cantar asa de prost :)) Azi de dimineata cand m-am cantarit arata 82 dar stiu ca nu am slabit pt ca am savurat cam multe dulciuri saptamana asta :D
Poate reusesc sa-mi cumpar cantar zilele astea :)

Slabuta, te rog sa ma treci cu 84 kg pana voi afla sigur cat am
PS: Eu sunt in poze..sunt facute saptamana asta :)

Ne pacalesti cu 84 tau. [*19*]
Eu nu te cred. :D Arati asa de bine. [*22*]

Bun, te trec cu 84, m-ai convins. :P
Oricum esti frumoasa. :P

milina 27 apr 2009 11:57:49

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Citat:

Anterior postat de miha (Post 4732)
bravo slabuta ....asta da dovada ca ai fost cumintica zilele astea!!!!!1

eu incep de la 78 de kg...un pìc mai tarziu revin cu detaliile dietei/dietelor pt aceasta perioada a concursului

poop
[*8*]

Slabuta 27 apr 2009 12:00:27

Re: Concurs "ne pregatim pentru vara..."
 
Citat:

Anterior postat de milina (Post 4741)
eu incep de la 78 de kg...un pìc mai tarziu revin cu detaliile dietei/dietelor pt aceasta perioada a concursului

poop
[*8*]


Bun, Milina, 78 iti pun. :) Te asteptam cu detaliile dietei tale. ;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:24:45.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO