forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Concurs "unde-s multe puterea creste" .... (http://forum.slabute.ro/concursuri/concurs-unde-s-multe-puterea-creste-5583.html)

Ciucik 22 iul 2010 09:17:34

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
'neatza,
Trece-ma si pe mine acolo cu 70.8 kg si:
- BUST: 102
- TALIE: 83
- SOLD: 102
- PULPA SUS: 60
- PULPA JOS: 39.5
- BRAT: 32.5

As mai avea un comentariu..daca mi-e permis...nu prea sunt de acord cu perioada concursului..Chiar daca sunt constienta ca e o intrecere cu noi insine si nu intre noi, ar fi bine daca s-ar stabili un termen limita: 1 luna, 2 luni..etc... Asa, dupa ce trece acea perioada putem vedea rezultatele. Daca concursul va fi la infinit...stiti si voi ca greutatea fluctueaza si nu avem un punct de finish....As propune sa se incheie concursul o data cu inceperea scolii, deci data limita 15 septembrie 2010. Ce parere aveti?

lucia ely 22 iul 2010 09:25:21

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de Ciucik (Post 263058)
'neatza,
Trece-ma si pe mine acolo cu 70.8 kg si:
- BUST: 102
- TALIE: 83
- SOLD: 102
- PULPA SUS: 60
- PULPA JOS: 39.5
- BRAT: 32.5

As mai avea un comentariu..daca mi-e permis...nu prea sunt de acord cu perioada concursului..Chiar daca sunt constienta ca e o intrecere cu noi insine si nu intre noi, ar fi bine daca s-ar stabili un termen limita: 1 luna, 2 luni..etc... Asa, dupa ce trece acea perioada putem vedea rezultatele. Daca concursul va fi la infinit...stiti si voi ca greutatea fluctueaza si nu avem un punct de finish....As propune sa se incheie concursul o data cu inceperea scolii, deci data limita 15 septembrie 2010. Ce parere aveti?

pai am putea sa ne punem fiecare un numar de kg pe are vrem sa le dam ...pana la 22 septembrie:)
eu am zis ca sa nu fie termen limita pentru ca nu vreau sa fim doar noi care ne inscriem acum ..fetele noi care vor veni sa se inscrie si ele:)
atunci termenu sa fie 2 luni:) o sa fac diseara un tabel:) ....cu toate care ne-am inscris:) si o sa-l completez in timp:) ....iar peste 2 luni sa vedem care si-a atins obiectivu:)
ce zici CIUCIK? e bine?:)

azi ne stabilim cate kg am vrea sa dam jos...ne stabilim fiecare ce obiective avem:)


va asteptam pe toate cu propuneri:) ....

alle 22 iul 2010 09:27:19

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
neataa!! vreau si eeeuu! poate de data asta duc la bun sfarsit ceea ce am inceput! m-am tot chinuit eu si de la 69kg am ajuns la 64kg dar cam intr-un an si cu slabiri si ingrasari repetate!! off...dar acum am spus "gata" si sa purcedem.sper ca alaturi de voi sa-mi gasesc sprijinul caci sunt cea mai mare delasatoare :P .
kg : 64
bust : 97cm
talie: 88cm
fund: 99cm
pulpa sus : 62 :((
genunchi : 43 :(((
pulpa jos : 40 :((
brat : 31 :(( (apropo fetelor cum dau jos grasimea de pe brate,ce exercitii sa fac,am aceleasi brate la 64 k la 69 kg si tare ma intristeaza).
v-am pupat si cum se spune "sa fie intr-un ceas bun" :)) sa reusim sa slabim cat ne-am propus!!!
buna ideea cu 22 septembrie (asa poate nu avem tendinta sa tragem de timp :P )
target = -8kg

lucia ely 22 iul 2010 09:29:48

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de alle (Post 263072)
neataa!! vreau si eeeuu! poate de data asta duc la bun sfarsit ceea ce am inceput! m-am tot chinuit eu si de la 69kg am ajuns la 64kg dar cam intr-un an si cu slabiri si ingrasari repetate!! off...dar acum am spus "gata" si sa purcedem.sper ca alaturi de voi sa-mi gasesc sprijinul caci sunt cea mai mare delasatoare :P .
kg : 64
bust : 97cm
talie: 88cm
fund: 99cm
pulpa sus : 62 :((
genunchi : 43 :(((
pulpa jos : 40 :((
brat : 31 :(( (apropo fetelor cum dau jos grasimea de pe brate,ce exercitii sa fac,am aceleasi brate la 64 k la 69 kg si tare ma intristeaza).
v-am pupat si cum se spune "sa fie intr-un ceas bun" :)) sa reusim sa slabim cat ne-am propus!!!


buna alee si bine ai venit:) dupa cum ai vazut o sa ne stabilim cam cate kg am vrea sa slabim pana peste 2 luni:)
si ce obiective avem(mai mult sport,fara dulciuri doar odata la sapta...,fara paine..etc:D)

Ciucik 22 iul 2010 09:30:03

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 263067)
pai am putea sa ne punem fiecare un numar de kg pe are vrem sa le dam ...pana la 22 septembrie:)
eu am zis ca sa nu fie termen limita pentru ca nu vreau sa fim doar noi care ne inscriem acum ..fetele noi care vor veni sa se inscrie si ele:)
atunci termenu sa fie 2 luni:) o sa fac diseara un tabel:) ....cu toate care ne-am inscris:) si o sa-l completez in timp:) ....iar peste 2 luni sa vedem care si-a atins obiectivu:)
ce zici CIUCIK? e bine?:)
azi ne stabilim cate kg am vrea sa dam jos...ne stabilim fiecare ce obiective avem:)
va asteptam pe toate cu propuneri:) ....

Suna bine, am facut comentariul asta pentru ca eu obtin rezultate mai bune cand imi stabilesc un tel si un termen limita.

lucia ely 22 iul 2010 09:32:38

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de Ciucik (Post 263080)


Suna bine, am facut comentariul asta pentru ca eu obtin rezultate mai bune cand imi stabilesc un tel si un termen limita.


ai idei foarte bune ...la fel cum a fost si cu tabelu...
si noi suntem oare cum la inceput :) daca noi am propus ceva ...e f bine sa fim si criticate sa ni se dea alte propuneri:)idei:*:*:*

Ciucik 22 iul 2010 09:41:34

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 263086)
ai idei foarte bune ...la fel cum a fost si cu tabelu...
si noi suntem oare cum la inceput :) daca noi am propus ceva ...e f bine sa fim si criticate sa ni se dea alte propuneri:)idei:*:*:*

;) Hai sa incep eu cu targetul meu: 62 de zile pana pe 22 septembrie = - 10 kg
AMIN! :D

alina79 22 iul 2010 09:45:21

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Buna, fetelor! Bine v-am gasit! Ma inscriu si eu in concursul vostru cu toate cele 64 de kg, care se incapatineaza sa stea pe mine :Pde vreo luna, si vreau sa ajung la 54. Sper ca impreuna cu voi sa le vin de hac! De masurat o sa ma masor maine, ca azi nu mi-am gasit centimetrul:">. Scuzeeee...

yulyka 22 iul 2010 09:47:59

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
fetelor pana pe 22 septembrie eu vreau sa slabesc:
TARGET-10kg
Sper sa reusesc:)...si sa stiti ca imi place foarte mult ideea cu tremenul limita...asa ne ambitionam mai tare:-*

lucia ely 22 iul 2010 09:48:38

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
cu targetul meu pe 62 de zile 8 kg:x (daca sunt 10 nu ma supar:X ...dar daca is mai putin de 7 ma supar sigur:-< )

muult succes la toate:X


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:08:01.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO