forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Intra in bluza preferata (http://forum.slabute.ro/concursuri/intra-bluza-preferata-10862.html)

jessik 05 ian 2012 23:57:26

Re: Intra in bluza preferata
 
1 ataşament(e)
sper ca merge

jessik 05 ian 2012 23:58:24

Re: Intra in bluza preferata
 
iee ce bine ca merge.. deci se vede clar .. cat am de salbit.. macar 7 kg.. ohh.. adevarull..ca imi venea bine in urma cu cativa ani.. dar si asta vara ma incheiam pana la piept..

Zoe 06 ian 2012 07:21:17

Re: Intra in bluza preferata
 
Mă bag şi eu, dar poză abia diseară cândva, după ce cotrobăi prin dulap să văd ce aleg :) (de la E-ul de acum la C-ul de odinioară e drum lung, dar sper să găsesc ceva intermediar, ca la sfârşit să mă pot lăuda că am încheiat-o :D)

roxy04 06 ian 2012 12:55:48

Re: Intra in bluza preferata
 
fetelor ma bucur ca va place ideea propusa de mine....aveti mare dreptate nu se va scrie meniurile se va atasa o poza la inceputul concursului care cred ca vaincepe luna aceasta pe 8 sa se termine pe 8 martie sa fie fix 2 luni:D ce parere aveti ?
deci rezumat:
-concursul incepe pe data de 8 ianuarie
-concursul se incheie pe data de 8 martie
-nu trebuiesc postate meniurile
-o data pe saptamana se vor face poze care vor fi atasate intr un album cu numele MICA BLUZA PRFEFERATA
-sub fiecare poza se va atasa data in care a fost facuta si normal ar trebui la o saptamana
daca mai aveti pareri le astept cu drag
mult succes>:D<

roxy04 06 ian 2012 12:57:37

Re: Intra in bluza preferata
 
trebuie sa imi caut si eu o bluza mica...nu eram sigura ca o sa va placa concursul propus de mine asa ca am asteptat raspunsuri si apoi am spus ca o sa caut bluza buclucasa cu toate ca sunt multeeeee bluze preferate care nu imi intra:(

Sand 06 ian 2012 19:19:19

Re: Intra in bluza preferata
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 892300)

daca mai aveti pareri le astept cu drag

O poza "inainte" si una "dupa" sunt suficiente.

jessik 06 ian 2012 19:45:35

Re: Intra in bluza preferata
 
sau o data pe luna.. haha sa stiti ca e destul de greu sa intri intr-o bluza mai mica.. decat in pantaloni.. cel putin la mine.. pantalonii imi veneam destul de repede..daca erau cu talie mai joasa.
deci la servici am uniforma larga, si tot au obs fetele ca m-am ingrasat.. x-(
la mine se vad repede 5 kg.. puse, sau scazute..
aseara am mancat la cina un mar si o portocala.. mi-a fost putin foame, dar sper sa rezist sa nu mai mananc mult seara.. asa stiu ca mai scad..
puteti scrie , daca ati facut ceva special.. sau adca ati scazut la centimentri

roxy04 06 ian 2012 22:34:49

Re: Intra in bluza preferata
 
da fetelor mi am dat si eu seama ca am exagerat putin zicand sa facem poze la fiecare saptamana;) o sa se faca la o poza la inceput si una la sfarsit. daca mai aveti idei va astept sa le notati aici>:D<

azra 07 ian 2012 09:55:06

Re: Intra in bluza preferata
 
neata
sunt de acord cu poza la inceput si la final,ca intr-o saptamana nu ar fi vizibil nimic,mai bine mai rarut:)
deci....,de maine incepe concursul da?
o zi minunata va doresc

jessik 07 ian 2012 21:15:48

Re: Intra in bluza preferata
 
ar fi ceva sa imi vina bluza aia pe 8 martie.. macar sa ma inchei pana la piept..
dar daca imi vine la burta is fericita..
a vazut si sotul poza. si a zis ca ohoho, ca tre sa slabesti mult sa iti vina bluza aia..x-(
haideti cu poze restul fetelor.. o sa imi cump si eu un cm, sa vad cat am.. masurati-va si voi..
teoretic eu sunt si la consurs de iarna haha..deci am multe motive sa slabeeesc
v-ati ganditi la alte chestii care credeti ca va ajuta la slabit?
eu una vreau sa fac sport aproape zilnic..
sa mananc mai putin sarat..
sa beau apa.. sa mananc cate un mar pe zi..
sa mananc cereale.. si mai putini carbo.. si in rest multe legume crude.
a si sa imi fac masaj la burta dupa fiecare dus.
abdomene, si alergari la banda 30 min..cat pot mers, cu alergat.
e bine si niste apa cu lamaie caldut inainte de masa..
succes fetele.. sper sa avem rezultate buneee


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:45:01.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO