forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Culturism&Fitness (http://forum.slabute.ro/culturism-fitness/)
-   -   Fitnessul, my love! (http://forum.slabute.ro/culturism-fitness/fitnessul-my-love-3422.html)

OitaVesela 26 mai 2010 21:50:25

Re: Fitnessul, my love!
 
Ahh, si eu ma gandeam la din asta cu manere. Are nivele de rezistenta, nu?
Ca eu initial am zis ca iau din aia simpla.
Asa
http://www.anunturidinbuzau.ro/poze/6582a.jpg



Dar am cascat ochii si pe la astea :))

andra_aly 26 mai 2010 21:53:25

Re: Fitnessul, my love!
 
da. spatarul acela se lasa pana jos de tot. dar sincer m-as rupe in figuri sa fac asa. cand faceam , puneam toata partea aceea la orizontal. la 180°. dar mai jos nu:P
pai si cam cat costa?
eu vreau stepper. :D sau bici. trebuie sa ma pun pe cautat. si de strans banuti. sau daca nu si asa vine ziua mea:P:-/

andra_aly 26 mai 2010 21:54:52

Re: Fitnessul, my love!
 
Scrie pe youtube ab king pro si iti da asta. sa vezi cum functioneaza.:P

OitaVesela 26 mai 2010 21:57:30

Re: Fitnessul, my love!
 
Acum ma uit :D
Eu am vazut intre 100 si 200 si ceva de ron. E acceptabil.
Stepper am avut si eu, imi placea. Dar a decedat :-s

andra_aly 26 mai 2010 22:01:46

Re: Fitnessul, my love!
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 201353)
Acum ma uit :D
Eu am vazut intre 100 si 200 si ceva de ron. E acceptabil.
Stepper am avut si eu, imi placea. Dar a decedat :-s

Ma uitam pe net sa il cumpar si de la cineva eventual . am gasit si noi, oameni care si-au cumparat dar nu le-au folosit niciodata.
caut si daca gasesc ceva interesant iau asa:d
eu ab kingul l-am primit. de fapt mi l-a adus iubi de la o femeie unde a lucrat ca ea nu il folosea:P

OitaVesela 26 mai 2010 22:09:05

Re: Fitnessul, my love!
 
Ia de la o firma mai recunoscuta. Sunt mai scumpe dar macar tin mai mult. Al meu era luat din supermarket si cat a costat atat a tinut :))
Bici in schimb vad ca se tine bine :D Si-a meritat banii.

andra_aly 26 mai 2010 22:13:03

Re: Fitnessul, my love!
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 201379)
Ia de la o firma mai recunoscuta. Sunt mai scumpe dar macar tin mai mult. Al meu era luat din supermarket si cat a costat atat a tinut :))
Bici in schimb vad ca se tine bine :D Si-a meritat banii.

ok:) pai daca iau caut una totusi mai buna. dar sa sti ca sunt si pe net numai ca tre sa caut. si noi. sunt oameni care se muta si nu au loc unde sa puna chestile astea si decat sa le arunce...

mihaa 11 iul 2010 15:07:09

Re: Fitnessul, my love!
 
Si eu am facut fitness in jur de 3 luni cam asa insa m-am lasat si nu din cauza lenii ci din cauza prea cunoscutei propozitii '' mie urat singura'' , in timpul in care am fost la sala am consultat un instructor personal care mi-a explicat cum sa folosesc aparatele si cand , pentru ce. Acum ma gandeam ca poate gasesc pe cineva aici pe forum in zona crangasi sau bucuresti care sa doreasca sa slabeasca impreuna cu mine . Astept propunerii

anqutz 11 iul 2010 16:23:46

Re: Fitnessul, my love!
 
Citat:

Anterior postat de mihaa (Post 249508)
Si eu am facut fitness in jur de 3 luni cam asa insa m-am lasat si nu din cauza lenii ci din cauza prea cunoscutei propozitii '' mie urat singura'' , in timpul in care am fost la sala am consultat un instructor personal care mi-a explicat cum sa folosesc aparatele si cand , pentru ce. Acum ma gandeam ca poate gasesc pe cineva aici pe forum in zona crangasi sau bucuresti care sa doreasca sa slabeasca impreuna cu mine . Astept propunerii

Stiu ca Sunshine merge la o sala pe langa Crangasi, la Grant mai exact, poti vb cu ea. Eu merg la o sala la Lujerului, daca te ajuta cu ceva. :)

Si eu merg singura de aprox 9 luni, dar m-am obisnuit asa. Sala la care merg eu e numai de femei asa ca mai ai cu cine schimba si o vorba. :P

Liviutzza 05 mar 2011 18:08:33

Re: Fitnessul, my love!
 
Anka tu de cat timp faci fitness?


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:16:20.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO