forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Michel Montignac (http://forum.slabute.ro/dieta-michel-montignac/)
-   -   Gasca fetelor care tin Montignac partea X (http://forum.slabute.ro/dieta-michel-montignac/gasca-fetelor-tin-montignac-partea-x-10843.html)

buburuzze 20 sep 2012 10:19:08

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X
 
Citat:

Anterior postat de salexandre (Post 1134449)
In fiecare seara alerg sau fac zumba :) nu numai de 2-3 ori pe saptamana cio in fiecare seara. Desi nu am che si abia trag de mine uneori :)

Tocmai de aceea te-am intrebat pt ca faci multa miscare..eu consider ca mananci putin pt cat sport faci :) bine acum fiecare cat poate ..nici prea mult,nici prea putin ;;)
Si sa stii ca sugestia laurei este foarte buna ...macar de 2 ori pe saptamana sa faci fittnes ..accelereaza foarte mult procesul de slabire
Va >:D<

laurra 20 sep 2012 10:44:06

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X
 
Citat:

Anterior postat de salexandre (Post 1134460)
Laurra e un fel de aerobic numai ca mie imi place si ma bine dispune. Nu imi plac exercitiile repetitive ma plictisesc. si pierd interesul. Prefer sa fac ceva ce imi place :)

E treaba ta atunci eu ti-am zis ce e bine sa faci nu ce nu-ti place:D.Sper ca nu te-am suparat.
de ce crezi tu ca toate slabutele(aici ma refer la vedete care fac sport) merg la sala?;;)

salexandre 20 sep 2012 10:48:31

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X
 
laurra nu m-am suparat. Deloc, pt mine orice miscare e bine venita numai ca eu nu functionez cu exercitii repetitive. Nu am timp sa merg la sala si alerg pt ca imi place si ma bine dispune si zumba la fel. Nu o fac neaprat numai pt slabit ci pt sentimentul pe care mi-l da. Sunt bine dispusa si plina de enegie.
cand fac fitness ma uit la ceas sa vad cat mai am pana termin si mi se pare o corvoada :(((
Poate la iarna cand e mai greu de alergat o sa ma dedic mai mult fitness-ului :)

laurra 20 sep 2012 10:52:56

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X
 
Citat:

Anterior postat de salexandre (Post 1134485)
laurra nu m-am suparat. Deloc, pt mine orice miscare e bine venita numai ca eu nu functionez cu exercitii repetitive. Nu am timp sa merg la sala si alerg pt ca imi place si ma bine dispune si zumba la fel. Nu o fac neaprat numai pt slabit ci pt sentimentul pe care mi-l da. Sunt bine dispusa si plina de enegie.
cand fac fitness ma uit la ceas sa vad cat mai am pana termin si mi se pare o corvoada :(((
Poate la iarna cand e mai greu de alergat o sa ma dedic mai mult fitness-ului :)

Nu inteleg de ce trebuie sa te uiti la ceas:-/mai mult de 5-10 min nu-ti ia sa faci niste genuflexiuni,abd,etc....Intensitatea conteaza ,nu cantitatea.:)
Cum crezi tu acum....:)

buburuzze 20 sep 2012 11:03:58

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X
 
Eu am facut 15 minute de turbo jam atat am rezistat :))fug la [*93*]

laurra 20 sep 2012 11:08:41

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X
 
Citat:

Anterior postat de salexandre (Post 1134449)
In fiecare seara alerg sau fac zumba :) nu numai de 2-3 ori pe saptamana cio in fiecare seara. Desi nu am che si abia trag de mine uneori :)

Si de ce trebuie sa tragi de tine?inseamna ca esti prea obosita.Odihneste-te !Fara odihna iar nu faci nimic.Sunt de ajuns 3-4 sedinte /sapt

oanamagdalena 20 sep 2012 11:17:14

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X
 
Salexandre,felicitaaaaaari!!!!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

salexandre 20 sep 2012 12:12:19

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X
 
laurra trag de mine ca m-am saturat sa stagnez :) vreau sa ajung unde vreau nu anul viitor, anul asta :) nu vreau sa ma culc pe o ureche, totul se depune :)

salexandre 20 sep 2012 12:12:57

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X
 
Merci Magda :)

buburuzze 20 sep 2012 20:30:21

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X
 
Fetelor am facut o supa crema de mazare cu mazare desigur ,salata si spanac.Am condimentat-o cu usturoi pisat,busuioc,sare si piper.Este gustoasa dar culoareaaaa.......tata zice ca are culoarea gainatului de gasca :))
Ma bag o ora la belly dance:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:38:08.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO