forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Michel Montignac (http://forum.slabute.ro/dieta-michel-montignac/)
-   -   Gasca fetelor care tin Montignac partea X (http://forum.slabute.ro/dieta-michel-montignac/gasca-fetelor-tin-montignac-partea-x-10843.html)

buburuzze 19 sep 2012 08:14:14

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X
 
Citat:

Anterior postat de oanamagdalena (Post 1133828)
Buna,fetelor!Recunosc ca nu prea am mai avut timp sa intru si sa citesc:">...Am venit sa va spun ca inca ma mai tin de treaba;;) si oscilez intre 50 si 50.4...Abia astept sa vad cu 4 in fata:P...
Spor la slabit si sa fiti cumintele!!!Va pup si numai bine!!!>:D<>:D<>:D<>:D<

Buna dimineata :) felicitari >:D<

Dragelor eu beau cafeluta.Va invit si pe voi
~o).Am in cuptor pt pranz chiftelute si carnita de pui(sunt puse pe hartie de copt )Mananc niste ardei cu branzica fagaras si apoi ma bag la 45 de min de tae-bo cardio.Sper sa rezist :))

M.d:ardei+castravete+branzica fagaras
Pranz:chiftelute cu salata
Gustare2: hmm nu am idee probabil niste fructe sau nuci
Cina:salata din ardei,rosie,castraveti,masline si ou fiert
Spor fetelor:*


GeorgianaA 19 sep 2012 16:29:46

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X
 
Citat:

Anterior postat de buburuzze (Post 1133743)

Stai linistita ..sa nu te simti vinovata ca l-ai mancat sau lucruri de genul:)
Cu ce l-ai servit?legume sau gol golut;;)

mi-a trecut sentimentul de vinovatie:d ca au trecut cateva zile de cand l-am mancat:P am facut un sos de rosii cu ardei. fara ulei, fara nimic. oricum nu pot sa zic ca mi-a placut incat sa nu ma pot abtine de la el. a fost bun, dar atat.
vreau sa ma laud ca astazi,dupa 4 ore de shopping si mers pe jos incontinuu, m-am urcat fugutza pe cantar. S-au mai dus 800g <:-P arata el 66.9 dar nu ma las furata de peisaj:d las 67:P sunt feeeericita. va pup tare tare :*

buburuzze 19 sep 2012 18:37:59

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X
 
Citat:

Anterior postat de GeorgianaA (Post 1134133)
mi-a trecut sentimentul de vinovatie:d ca au trecut cateva zile de cand l-am mancat:P am facut un sos de rosii cu ardei. fara ulei, fara nimic. oricum nu pot sa zic ca mi-a placut incat sa nu ma pot abtine de la el. a fost bun, dar atat.
vreau sa ma laud ca astazi,dupa 4 ore de shopping si mers pe jos incontinuu, m-am urcat fugutza pe cantar. S-au mai dus 800g <:-P arata el 66.9 dar nu ma las furata de peisaj:d las 67:P sunt feeeericita. va pup tare tare :*

Felicitari :) incetul cu incetul vom ajunge la target :) rabdare si perseverenta trb sa avem :*

GeorgianaA 19 sep 2012 18:48:44

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X
 
Citat:

Anterior postat de buburuzze (Post 1134202)

Felicitari :) incetul cu incetul vom ajunge la target :) rabdare si perseverenta trb sa avem :*

multumesc;;) bineinteles ca ajungem:> spor :*

salexandre 20 sep 2012 08:50:27

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X
 
Neata fetele,

Sunt fericita ca am scazut sub 68 kg, de mult ma chinui sa misc cantarul si in sfarsit a binevoit sa se miste :)

Meniul de azi :

MD 2 prune + shake proteic
P: salata (spacnac, ton, castraveti, ceapa verde si ulei de masline) + ciocolata neagra
G mere
C supa de rosii cu linte + iaurt grecesc 0% cu sirop de agave

Cam atat cred pe ziua de azi :)

buburuzze 20 sep 2012 09:25:04

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X
 
Buna dragelor!
Felicitari Stefi[*54*]Cum ai depasit faza de platou?vad ca meniurile tale sunt putin hipocalorice.Cu miscarea cum mai stai?

salexandre 20 sep 2012 09:51:25

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X
 
Buburuzze nu sunt hipocalorice ca sunt portii mari :)
Cu multa miscare si am lasat fulgii de ovaz dimineata cu lapte in schimb am luat un MD proteic. Shake proteic sau oua fierte.

salexandre 20 sep 2012 09:52:16

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X
 
In fiecare seara alerg sau fac zumba :) nu numai de 2-3 ori pe saptamana cio in fiecare seara. Desi nu am che si abia trag de mine uneori :)

laurra 20 sep 2012 10:02:15

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X
 
Citat:

Anterior postat de salexandre (Post 1134449)
In fiecare seara alerg sau fac zumba :) nu numai de 2-3 ori pe saptamana cio in fiecare seara. Desi nu am che si abia trag de mine uneori :)

daca nu ma insel zumba este tot un fel de cardio,prea mult cardio ii pierzi muschii Mai bine ai face ex cu greutatea corpului gen flotari ,abd genuflexiuni urmate de 30-45 min cardio.

salexandre 20 sep 2012 10:07:56

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X
 
Laurra e un fel de aerobic numai ca mie imi place si ma bine dispune. Nu imi plac exercitiile repetitive ma plictisesc. si pierd interesul. Prefer sa fac ceva ce imi place :)


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:36:55.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO