forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale de mentinere (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/)
-   -   Mentinere, draga mentinere! :) - Andra (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/mentinere-draga-mentinere-andra-5333.html)

Un Pai Roz 17 iul 2010 18:13:02

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Buna Andra! :-*
Felicitari ca ai ajuns la mentinere, te ajung si eu din urma peste cateva luni sper :D
Acum trebuie sa fii cumintica si sa aplici principiile "de dieta" care ti se potrivesc tie si o sa fie totul bine...o sa ramai mereu o slabuta frumoasa! >:D<

anqutz 19 iul 2010 10:04:15

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Neata Andra! >:D< Nu ne povestesti si noua cum e la mentinere? :P

andra_aly 20 iul 2010 21:24:56

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Buna anca:-* adevarul e ca e bine la mentinre...dar mi-e cam frica. ca zi de dimi mi-a aratat cantarul 53.2:-s:-o si sunt cam disperata sa nu gresesc cu ceva.
dar sper ca maine sa isi revina:D
poate e de vina si weekendul haotic:">
azi m-am premiat totusi cu o inghetata de cocos si pepene galben:x era micuta. si am mancat destul de putin azi:-s cu caldura asta. acum ma pun sa fac niste abdomene:)
Sper sa reusesc sa trimit la plimbare si restul de cm:D

VentoFreddo 20 iul 2010 21:33:43

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Andra, felicitari inca o data[*103*][*103*][*113*][*102*]
Sa ai spor la mentinere, si mie imi era teama, da uite ca e destul timp de cand nu a mai oscilat cantarul meu:)Si m-am decis o data pe saptamana sa ma tratez cu ceva bun si ..nesanatos, tip o bucata de pizza sau o granita..bineinteles le aleg pe cele mai cu legume, ortolana sau margherita, mai simpla, plus granita cu suc natural de lamaie...:)Mici trucuri sa ramanem mereu la aceeasi greutate, si in timpul saptamanii pap tot Monty, dar mai maresc aportul de calorii incet incet..sa se invete corpul.
iti doresc sa te mentii asa frumoasa cum te-am vazut in poze, si cu sport de modelare vei fi perfecta:-*>:D<>:D<>:D<

andra_aly 20 iul 2010 21:45:40

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Iti multumesc emy:-* esti o scumpica>:D<
sper si eu sa reusesc. la mine e problema si cu tranzitul. trebuie sa stau mereu atenta. ca de nu devine grava situatia:-s si se vede si la cantar si la cm.:(
cu sportul e putintel mai greu...dar trebuie:D
mai ales pe caldura asta nu imi vine sa fac nimic:((

jolye79 20 iul 2010 22:06:53

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Bravo, Andra, pentru reusita si succes in continuare! Sper sa ne intalnim curand "la mentinere"!

andra_aly 20 iul 2010 22:27:52

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de jolye79 (Post 261624)
Bravo, Andra, pentru reusita si succes in continuare! Sper sa ne intalnim curand "la mentinere"!

Iti multumesc:-* hai ca nu mai ai mult:D te astept>:D<

mysterious girl 22 iul 2010 08:41:07

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
buna andra!
in primul rand, felicitari pentru mentinere si sunt sigura ca vei reusi sa nu ai schimbari de greutate bruste:-*:-* micile scapari fac parte din viata si eu am ajuns sa ma obisnuiesc cu ele atata timp cat nu exagerez:D

eu sunt rebecca si sunt mai noua pe forum, dar pot spune ca ma simt foarte bine aici cu voi:-*:D
mult succes![*42*][*42*][*42*]

andra_aly 22 iul 2010 09:10:18

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de mysterious girl (Post 263016)
buna andra!
in primul rand, felicitari pentru mentinere si sunt sigura ca vei reusi sa nu ai schimbari de greutate bruste:-*:-* micile scapari fac parte din viata si eu am ajuns sa ma obisnuiesc cu ele atata timp cat nu exagerez:D

eu sunt rebecca si sunt mai noua pe forum, dar pot spune ca ma simt foarte bine aici cu voi:-*:D
mult succes![*42*][*42*][*42*]

Buna rebeca si bine ai venit printre noi:-*
iti multumesc>:D< ai dreptate. iar atata timp cat sunt doar niste mici scapari, e ok;)
mult succes si tie la slabit!!!>:D<

anhelyto 24 iul 2010 10:14:48

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
andrutz......sa nu imi zici tu mie ca mai ai o casuta?:(
eh....bina ca am dat eu de ea.....:))
asa nu mai scapi de mine!
sa iti zic si eu felicitari? dar daca ti se urca la cap......
eu zic mai bine sa evoluam frumos tot impreuna, si sa vedem rezultatele cat mai curand!
cum suna asta?:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:43:01.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO