forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale de mentinere (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/)
-   -   Mentinere, draga mentinere! :) - Andra (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/mentinere-draga-mentinere-andra-5333.html)

andra_aly 27 iul 2010 21:10:11

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Poate sa fie si de la aia:-/ eu de aia nu ma pot decide daca sa iau sau nu:-s stiu ca nu alea ingrasa. dar poftele de la ele pot fi:-s
Imi pare rau mira...e nasol sa o iei de la capat iar:( dar fi optimista. o iei de la capat si nu te mai uiti in urma, ok?>:D<

mvthebest 27 iul 2010 21:38:50

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 269674)
Poate sa fie si de la aia:-/ eu de aia nu ma pot decide daca sa iau sau nu:-s stiu ca nu alea ingrasa. dar poftele de la ele pot fi:-s
Imi pare rau mira...e nasol sa o iei de la capat iar:( dar fi optimista. o iei de la capat si nu te mai uiti in urma, ok?>:D<

Am citit acum pe net si multe persoane s-au ingrasat de la astea. Ma tot intreba doctorita daca am luat in greutate de la ele,dar nu stiam de ce. Sper sa mi le schimbe...
Prostia mea ca am cedar rau. Acum am mai multe decat inainte. Dar imi revin eu.>:D<

andra_aly 27 iul 2010 21:44:19

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 269705)


Am citit acum pe net si multe persoane s-au ingrasat de la astea. Ma tot intreba doctorita daca am luat in greutate de la ele,dar nu stiam de ce. Sper sa mi le schimbe...
Prostia mea ca am cedar rau. Acum am mai multe decat inainte. Dar imi revin eu.>:D<

Pai neaparat sa ii spui sa le si schimbi. nu e bine daac te ingrasi sau slabesti. cum pui un kg-2 pe tine su dai jos ar trebui sa ii spui la doctor sa controleze daca nu e cumva de la ele.
ai grija>:D< si fii optimista. stiu ca o sa reusesti. mereu ai reusit:-*>:D< e mai greu pe ultima suta de metri dar o sa ajungi tu la target:D

mvthebest 27 iul 2010 22:02:01

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 269713)

Pai neaparat sa ii spui sa le si schimbi. nu e bine daac te ingrasi sau slabesti. cum pui un kg-2 pe tine su dai jos ar trebui sa ii spui la doctor sa controleze daca nu e cumva de la ele.
ai grija>:D< si fii optimista. stiu ca o sa reusesti. mereu ai reusit:-*>:D< e mai greu pe ultima suta de metri dar o sa ajungi tu la target:D

Pff ultima suta,mi-as dori eu :(
Sper sa ajung sa spun si eu,,da ami am 2kg si gata'' :(:(
Trebuie sa-mi bag cuvantul asta in cap OPTIMISTA ,desi imi este greu. Eu tot timpul l-am luat pe nu in fatza:(.
Acum cand vreau sa-mi revina ambitia,ma uit la poza ta:x ador cum arata burtica ta. Stiu ca daca ne dorim ceva cu adevarat intr-un final reusim.
Eu sincer prefer de mii de ori cum ai slabit tu. Mia lent dar sigur,fara efect de yo-yo. :x

andra_aly 27 iul 2010 22:06:07

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Ma bucur ca te ambitioneaza poza mea:)
crede-ma nici nu imi vine sa cred:P a meritat efortul si o sa merite si de acum in colo:x
lasa mira ca incet incet o sa reusesti. ai fost pe aproape... asa ca fii OPTIMISTA. am scris mare sa vezi bine poate iti intra la "bibilica":D


mvthebest 27 iul 2010 22:15:47

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 269748)
Ma bucur ca te ambitioneaza poza mea:)
crede-ma nici nu imi vine sa cred:P a meritat efortul si o sa merite si de acum in colo:x
lasa mira ca incet incet o sa reusesti. ai fost pe aproape... asa ca fii OPTIMISTA. am scris mare sa vezi bine poate iti intra la "bibilica":D


Sper sa-mi intre :))
Sa stii ca merita eforul,acum imi dau si eu seama:x

andra_aly 27 iul 2010 22:17:24

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 269763)


Sper sa-mi intre :))
Sa stii ca merita eforul,acum imi dau si eu seama:x

Asa te vreau!!!:D
ca de nu vin in fiecare zi la tine si iti repet acelasi lucru:P
sa sti mira ca o sa fiu mereu alaturi de tine. pana la mentinere:x ca si tu mi-ai fost alaturi cand am avut nevoie>:D<

mvthebest 27 iul 2010 22:35:14

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 269766)

Asa te vreau!!!:D
ca de nu vin in fiecare zi la tine si iti repet acelasi lucru:P
sa sti mira ca o sa fiu mereu alaturi de tine. pana la mentinere:x ca si tu mi-ai fost alaturi cand am avut nevoie>:D<

>:D<>:D<Multumesc[*hug*]
Gataaaa!!!! Adio ganduri rele:)). Bine ai venit optimist. Mi-a prins bine mini vacanta.:x

Sincer, aici pe forum am intalnit persoane foarte speciale[*floare-tie*]. De multe ori nimeni nu ma prea inteles cu slabitul. Voi a-ti fost tot timpul aici cand am avut nevoie de ceva. Asta imi place cel mai mult in aceasta comunitate:x.
Mi-as dori ca acest site sa fie si cand voi avea 30-40 de ani ;))[*55*]

andra_aly 27 iul 2010 22:38:05

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Mda, ce bine ar fi. iti dai seama. ne-am smiorcai ca nu mai avem corpul de acum;)) - glumesc:P
Asa mira bravo!!:-*>:D< sunt sigura ca o sa reusesti:-*
eu ma pun la nani scumpo. ca sunt tare obosita#:-s
somni usor. vb maine pe seara. :)
somnic usor. :)

mvthebest 27 iul 2010 23:08:14

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 269789)
Mda, ce bine ar fi. iti dai seama. ne-am smiorcai ca nu mai avem corpul de acum;)) - glumesc:P
Asa mira bravo!!:-*>:D< sunt sigura ca o sa reusesti:-*
eu ma pun la nani scumpo. ca sunt tare obosita#:-s
somni usor. vb maine pe seara. :)
somnic usor. :)

>:D<>:D<>:D<
Am fi cu bebelusi nostri:x
Noapte buna si somnic usor>:D<>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:42:41.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO