forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit peste 50 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-peste-50-ani/)
-   -   Jurnal Marilo - o speranta de ajutor (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-peste-50-ani/jurnal-marilo-speranta-ajutor-11046.html)

grasuta1961 04 oct 2012 07:15:31

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...wAETaavGPgnM_A


Mari,imi place ca esti ambitiosa si iei atitudine cand vezi ca ceva sa depus.asa ar trebui sa fim mereu si sunt sigura ca n-am mai ajunge la kg care le aveam.Faptul ca mai gustam e omeneste,insa dupa aia pedeapsa si se revine la loc.sunt sigura ca kg astea nu sunt sesizate la haine ci doar d-nul >:)C le percepe.
Sa stii ca atunci cand o sa ajung si eu la 74 kg ca tine dau de baut si atunci beau si eu o bere.:P chiar daca nu e voie.Insa de bucurie.
Vad ca n-ai ajuns inca pe aici ,asa ca las cafeluta si merg sa-mi notez ce am mancat azi la micul dejun.Pa si o zi frumoasa !!

marilo 04 oct 2012 22:10:32

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Buna seara >:D<Astazi a fost cea de a doua zi din cele 5 de Pp cu care m-am autopedepsit.A fost bine . Nu am suferit de foame si asta mi-a placut. Luni voi avea cantar oficial. Imi doresc sa pot schimba tikerul.
Noapte linistita si odihnitoare fetele mele dragi >:D<

marilo 05 oct 2012 19:14:00

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Buna seara >:D<. A trecut si cea de-a treia zi de PP cu bine. Urmeaza un w/e care totdeauna a fost mai greu de respectat decat in timpul saptamanii. Imi dau silinta. Ma voi cantari luni, dupa cele 5 zile si atunci voi hotara cum merg mai departe.
Astazi am avut o zi foarte obositoare. Toata lumea a fost nervoasa, stiti voi ,ca atunci cand este treaba multa ;). Ma consum nervos atunci cand se vorbeste tare, cand sunt reprosuri peste tot si multe dintre ele nedrepte. A fost un haos la serviciu astazi. Vor mai fi zile de felul asta si saptamana viitoare.
Acum sunt fericita ca este vineri seara si maine ma voi trezi fara sa aud telefonul:). Mi-am programat o multime de treaba pentru maine dar sunt acasa si asta ma face foarte fericita. Nu mai merg la mama w/e asta. Of , ce bine:)
Ma duc sa-mi fac un ceiut...nu ma pot hotara de care:P.. si ma asez in pat la un film.
Noapte buna si pe maine>:D<:-*

vera37 05 oct 2012 20:34:13

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Citat:

Anterior postat de marilo (Post 1146393)
Buna seara >:D<. A trecut si cea de-a treia zi de PP cu bine. Urmeaza un w/e care totdeauna a fost mai greu de respectat decat in timpul saptamanii. Imi dau silinta. Ma voi cantari luni, dupa cele 5 zile si atunci voi hotara cum merg mai departe.
Astazi am avut o zi foarte obositoare. Toata lumea a fost nervoasa, stiti voi ,ca atunci cand este treaba multa ;). Ma consum nervos atunci cand se vorbeste tare, cand sunt reprosuri peste tot si multe dintre ele nedrepte. A fost un haos la serviciu astazi. Vor mai fi zile de felul asta si saptamana viitoare.
Acum sunt fericita ca este vineri seara si maine ma voi trezi fara sa aud telefonul:). Mi-am programat o multime de treaba pentru maine dar sunt acasa si asta ma face foarte fericita. Nu mai merg la mama w/e asta. Of , ce bine:)
Ma duc sa-mi fac un ceiut...nu ma pot hotara de care:P.. si ma asez in pat la un film.
Noapte buna si pe maine>:D<:-*

vizionare placuta, mari! noapte buna! si un w/e asa cum ti-l doresti :-*>:D<

Red flower 05 oct 2012 21:42:58

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Mari draga mea, parca m-am citit pe mine! >:D< lasa ca incet-incet va veni apa si la moara noastra mica :) Iti doresc o seara linistita si un week-end eficient in slabit si odihna. Te pup! :-*

marilo 06 oct 2012 14:00:15

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 1146472)

vizionare placuta, mari! noapte buna! si un w/e asa cum ti-l doresti :-*>:D<

Citat:

Anterior postat de Red flower (Post 1146548)
Mari draga mea, parca m-am citit pe mine! >:D< lasa ca incet-incet va veni apa si la moara noastra mica :) Iti doresc o seara linistita si un week-end eficient in slabit si odihna. Te pup! :-*

Multumesc iubitele mele>:D<:-*:x

marilo 06 oct 2012 21:13:18

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Bine te-am gasit jurnalul meu! Astazi am trecut de mai multe ori pe aici dar a fost. tare liniste. Mai am o singura zi si ma ridic de pe nuci:))
Astept cu multa nerabdare cantarul de luni si-mi doresc sa ma bucur.
Astazi am avut o zi frumusica. Am spalat perdele, geamuri si tocarie :D
Mi- a fost un pic cam foame sinu stiu de ce . Am baut foarte mult ceai dar am mancat ,cred, si un pic mai mult decat zilele trecute dar nu am gresit cu nimic. Abia astept sa treaca si ziua de maine ca sa pot manaca .....un castravecior :D.
Noapte buna si vise frumoase>:D<:-*

rozica1965 07 oct 2012 13:21:14

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Citat:

Anterior postat de marilo (Post 1146966)
Bine te-am gasit jurnalul meu! Astazi am trecut de mai multe ori pe aici dar a fost. tare liniste. Mai am o singura zi si ma ridic de pe nuci:))
Astept cu multa nerabdare cantarul de luni si-mi doresc sa ma bucur.
Astazi am avut o zi frumusica. Am spalat perdele, geamuri si tocarie :D
Mi- a fost un pic cam foame sinu stiu de ce . Am baut foarte mult ceai dar am mancat ,cred, si un pic mai mult decat zilele trecute dar nu am gresit cu nimic. Abia astept sa treaca si ziua de maine ca sa pot manaca .....un castravecior :D.
Noapte buna si vise frumoase>:D<:-*

Mari draga,astept si eu rezultatul tau dupa 5 zile de pedeapsa! Bafta dimineata!:-*:-*

valeriaheres 07 oct 2012 13:39:53

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Servus Mari! ce frumos ai slabit...imediat iti vezi visul implinit! te felicit din inima pentru tot efortul tau si ce frumos vei fi rasplatita, organismul iti va multumi.
Iti multumesc pentru incurajare si mai ales pentru ca esti alaturi de mine.! Toate cele bune si pe curand...iti las floricele ...http://i756.photobucket.com/albums/x...31656446_n.jpg

rozica1965 07 oct 2012 19:21:11

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Mari,vad ca esti on. Tu pui la murat lubenite de alea mititele cat pumnul? Sau stii vre-o reteta?


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:08:18.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO