forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit peste 50 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-peste-50-ani/)
-   -   Jurnal Marilo - o speranta de ajutor (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-peste-50-ani/jurnal-marilo-speranta-ajutor-11046.html)

marilo 01 nov 2012 21:49:45

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1165311)

:)):)):)):)):)):)):)):)):))
Super meniul...:D:D:D Mi-a placut faza cu tortul.....nu ti-a placut dar ai mancat o felie babana!!!!!:)):)):-*:x

Da mai Rozi dar era dulceeeee:">Eu nu mai mancasem prajitura de asta primavara de cand ma bateam cu ..tiramisu. Tu ce zici, daca nu as fi o pfticioasa si o mancacioasa as fi acum pe slabute?;;)
Nu a avut sarmalute ca ma indopam si cu de-alea. Stii cand ma apuca nebunia, mai era si programata nebunia asta, imi fac toate poftele ca tot sunt pe aratura. Sti ca am fost acolo cu mama si al meu sotz care a fost sofer. Mama nu poate bea ca ia o tona de pastile cu alcolul contra indicat , sotzul nu ca era sofer atunci cine a trebuit sa spele rusinea? Euuuu. Asa ca am ciocnit de cate ori a fost nevoie:)) si sti ca nu lasi paharul jos fara sa gusti. Uite asa m-am sacrificat eu de dragul familiei :))Noroc ca la masa nu au fost bautori asa mari ca ...
Pe 14 este ziua sefei. Ce ma fac? Maine isi pusera in gand sa manance pitza ca nu stiu care da la doua pitza una gratis si na ...vor sa profite de oferta. Iara imi vor pune vointa la incercare. Uf, uf si iar uf. De ce nu oi fi si eu una de-aia silfida . Hai ca vad eu cum trece ziua de maine ca daca vreau stiu si eu ca pot sa fac fata ispitelor, numai sa vreau :>
Gata am spus multe si detoate ma duc sa-mi iau ceaiul ca poate mai spal un pic din dovleacul ala:)):))
Noapte buna >:D<

marilo 01 nov 2012 21:54:17

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1165455)

Mey,ce va mai vaicariti!!!!!!!!x-(
Servus Mari!!!!!!:-*:-*

Servus Rozi.:-* Si ce daca nu avem voie?:)):)):)) Ce noi suntem leoaice? :))Eu sunt doar un berbecuuutz:)):)) Hai ma Rozel , tu sti ce bine imi este cand ma vaicaresc?:)):)) Te pupacesc >:D<

rozica1965 01 nov 2012 21:55:25

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Citat:

Anterior postat de marilo (Post 1165458)

Da mai Rozi dar era dulceeeee:">Eu nu mai mancasem prajitura de asta primavara de cand ma bateam cu ..tiramisu. Tu ce zici, daca nu as fi o pfticioasa si o mancacioasa as fi acum pe slabute?;;)
Nu a avut sarmalute ca ma indopam si cu de-alea. Stii cand ma apuca nebunia, mai era si programata nebunia asta, imi fac toate poftele ca tot sunt pe aratura. Sti ca am fost acolo cu mama si al meu sotz care a fost sofer. Mama nu poate bea ca ia o tona de pastile cu alcolul contra indicat , sotzul nu ca era sofer atunci cine a trebuit sa spele rusinea? Euuuu. Asa ca am ciocnit de cate ori a fost nevoie:)) si sti ca nu lasi paharul jos fara sa gusti. Uite asa m-am sacrificat eu de dragul familiei :))Noroc ca la masa nu au fost bautori asa mari ca ...
Pe 14 este ziua sefei. Ce ma fac? Maine isi pusera in gand sa manance pitza ca nu stiu care da la doua pitza una gratis si na ...vor sa profite de oferta. Iara imi vor pune vointa la incercare. Uf, uf si iar uf. De ce nu oi fi si eu una de-aia silfida . Hai ca vad eu cum trece ziua de maine ca daca vreau stiu si eu ca pot sa fac fata ispitelor, numai sa vreau :>
Gata am spus multe si detoate ma duc sa-mi iau ceaiul ca poate mai spal un pic din dovleacul ala:)):))
Noapte buna >:D<

Da,daaaaaa.......cica 2+1 pizza=15 ron!!!!!!!!! Imi zisa si mie o colega ca a luat aseara!!!!!!!:)):))
Mai,eu cu ciocnitul,nu prea....doar daca ar fi o ciucalata alcoolizata....dar cu tortul ca e prea dulce........m-as fi sacrificat chiar de intram in coma diabetica!!!!!!! Nu am renuntat inca la visul meu de a manca singura dintr-un tort,asa....direct.....fara sa imi mai tai felii!!!!!!!>:)>:)

rozica1965 01 nov 2012 21:57:03

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Citat:

Anterior postat de marilo (Post 1165464)

Servus Rozi.:-* Si ce daca nu avem voie?:)):)):)) Ce noi suntem leoaice? :))Eu sunt doar un berbecuuutz:)):)) Hai ma Rozel , tu sti ce bine imi este cand ma vaicaresc?:)):)) Te pupacesc >:D<

:)):)):)):)):)):)):)):))
Atunci vaicariti-va pana va trece pofta de ingrasacioase!!!!!:)) Las'ca va vad eu poimaine la cantar.....>:).cu batzul va astept!!!!!!>:)

kartika 01 nov 2012 22:14:40

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Buna seara,Mari!
Scuza-ma ca dau buzna in casuta ta>:D<...voiam sa-i spun Rozicai doar atat:tortul am sa-l aduc eu in ziua in care implinesti...70 de kilograme[*60*]...e bine Rozica?

rozica1965 01 nov 2012 22:15:59

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Citat:

Anterior postat de kartika (Post 1165489)
Buna seara,Mari!
Scuza-ma ca dau buzna in casuta ta>:D<...voiam sa-i spun Rozicai doar atat:tortul am sa-l aduc eu in ziua in care implinesti...70 de kilograme[*60*]...e bine Rozica?

E foarte bine!!!!!!!!!:)):)):))

rozica1965 01 nov 2012 22:16:48

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Citat:

Anterior postat de kartika (Post 1165489)
Buna seara,Mari!
Scuza-ma ca dau buzna in casuta ta>:D<...voiam sa-i spun Rozicai doar atat:tortul am sa-l aduc eu in ziua in care implinesti...70 de kilograme[*60*]...e bine Rozica?

Vezi ca ti-am facut o propunere in casuta ta!!!!!!!;)

kartika 01 nov 2012 23:15:18

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Am adus pentru toate fetele un brat>:D<de crizanteme...le gasiti in album...sa fiti iubite![*1*]

marilo 02 nov 2012 10:51:22

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Citat:

Anterior postat de kartika (Post 1165522)
Am adus pentru toate fetele un brat>:D<de crizanteme...le gasiti in album...sa fiti iubite![*1*]

Multumesc ca mi-ai trecut pragul, multumesc si pentru cuvintele tale, multumesc si pentru flori. Te mai astept cu multa placere.>:D<

grasuta1961 02 nov 2012 11:57:22

Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor
 
Nu uita !!! maine dimineata e cantarirea !!!


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:28:18.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO