forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Am nevoie de ajutor! (http://forum.slabute.ro/nevoie-ajutor/)
-   -   Cum sa scapi de grasimea de pe abdomen (http://forum.slabute.ro/nevoie-ajutor/cum-scapi-grasimea-abdomen-3194.html)

drama queen 18 mar 2010 21:37:39

Re: Cum sa scapi de grasimea de pe abdomen
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 122608)
Asa si ca sa va spun preturi la haine aici......bluzita de primavara 50 euro,topuri de la 45-120 euro, camasi peste 50 euro..blugi de la 80 euro in sus...sacou cambrat 200 euro...i_am zis azi la al meu ca atunci cand am 50 kg nu are decat sa imi reinnoiasca garderoba....evident nu de ma magazinul ala ,dar nici de la unul ordinar.....(asta asa ca sa va spun ce ma motiveaza pe mine)


sincer mi s epar cam piperate :P

onetotilia 18 mar 2010 21:41:27

Re: Cum sa scapi de grasimea de pe abdomen
 
Sincer si mie ca aveam vreo 50 de euro in buzunar..... :))

onetotilia 18 mar 2010 21:42:19

Re: Cum sa scapi de grasimea de pe abdomen
 
Dar aici un salar de de 1200_1600 euro....asta fara sa fii calificat

onetotilia 18 mar 2010 21:43:22

Re: Cum sa scapi de grasimea de pe abdomen
 
Pai nu stiu cred ca de vreo luna m_am apucat asa.....dar mai mult de sapt trecuta sa fiu sincera.....api nu stiu cum sa iti spun....ca in fiecare saptamana am avut rezultate...

Iulya 23 mar 2010 21:58:11

Re: Cum sa scapi de grasimea de pe abdomen
 
Buna tuturor! Sunt noua aici si inca nu am descoperit cum sta treaba cu tot. Dar am putina vointa si acum, cand vad cat de motivate si cat de bine informate sunteti voi, simt ca am facut alegerea corecta sa ma inregistrez aici. Nu mi-am ales inca dieta, dar am o saptamana de cand -zic eu- mananc mai sanatos si mai putin. Si cam de tot atata timp fac sport: cardio, zilnic o ora. Trebuie sa spun ca am 68kg:(. Am mai practicat cardio acum ceva timp, aprox. 2 luni, iar rezultatele au fost vizibile. Bafta in continuare si daca aveti ceva sugestii si pentru mine, le astept cu nerabdare.

Slabuta 25 mar 2010 20:23:44

Re: Cum sa scapi de grasimea de pe abdomen
 
Citat:

Anterior postat de Iulya (Post 127012)
Buna tuturor! Sunt noua aici si inca nu am descoperit cum sta treaba cu tot. Dar am putina vointa si acum, cand vad cat de motivate si cat de bine informate sunteti voi, simt ca am facut alegerea corecta sa ma inregistrez aici. Nu mi-am ales inca dieta, dar am o saptamana de cand -zic eu- mananc mai sanatos si mai putin. Si cam de tot atata timp fac sport: cardio, zilnic o ora. Trebuie sa spun ca am 68kg:(. Am mai practicat cardio acum ceva timp, aprox. 2 luni, iar rezultatele au fost vizibile. Bafta in continuare si daca aveti ceva sugestii si pentru mine, le astept cu nerabdare.


Buna Iulya :)

Cam care e meniul tau? :)

Ce cardio ai ales sa faci?

Tu ai probleme la burtica, ca topicul asa se cheama? :)
Ca sa stiu ce sfaturi sa iti dau :)

iona 17 iun 2010 22:08:09

Re: Cum sa scapi de grasimea de pe abdomen
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 122607)
Eu fac cardio apr in fiecare zi...poate de 5 ori pe saptamana.....pai o data filmuletele alea 5 si alta data fac ab bootcamp...dar azi nu am reusit toate 4 filmuletele....numai 3.....azi am facut 26 minute, dar am mers cu biciclteta pana in alt oras la shopping......si m_am plimbat pe acolo o vreme si apoi inapoi...is cam 8 km intr_o parte si 8 in cealalta?deci cam o ora....dar avand in vedere ca m_am ratacit la un moment dat....am mai facut vreo 10 minute daca nu mai mult....si am facut si un pic de zumba....iar dupa cina lam dus si pe caine la plimbare si acum m_am apucat de dansat ca nebuna prin casa....acuma imi trag sufletul un pic.....azi am facut destul zic eu....


Buna. Sunt noua pe aici si am aceea prob ca si voi...cum sa scap de burta. Onetotilia ai spus ca faci exercitii cardio, adica cele 5 filmule...adica care? ai putea sa imi arati si mie adresa lor... please trebuie sa slabesc urgent si sa scap de grasimea de pe burta

justbelieve 18 iun 2010 08:19:54

Re: Cum sa scapi de grasimea de pe abdomen
 
Citat:

Anterior postat de iona (Post 223320)
Buna. Sunt noua pe aici si am aceea prob ca si voi...cum sa scap de burta. Onetotilia ai spus ca faci exercitii cardio, adica cele 5 filmule...adica care? ai putea sa imi arati si mie adresa lor... please trebuie sa slabesc urgent si sa scap de grasimea de pe burta

Buna si bine ai venit>:D<
Onetotilia cred ca vorbeste despre filmuletele cu Billy Blanks http://forum.slabute.ro/tae-bo-aerob...mate-2700.html

mvthebest 01 iul 2010 23:06:42

Re: Cum sa scapi de grasimea de pe abdomen
 
Citat:

Anterior postat de iona (Post 223320)
Buna. Sunt noua pe aici si am aceea prob ca si voi...cum sa scap de burta. Onetotilia ai spus ca faci exercitii cardio, adica cele 5 filmule...adica care? ai putea sa imi arati si mie adresa lor... please trebuie sa slabesc urgent si sa scap de grasimea de pe burta

Cardio inseamna:tae-bo,fitness,aerobic,jogging,bicicleta,role,etc>:D<

mickybog 06 iul 2010 09:11:11

Re: Cum sa scapi de grasimea de pe abdomen
 
Buna ! Am si eu nevoie d sfaturi...vreau sa scap d grasimea de pe burtica si de p solduri:( Regim am tinut si ink mai tin ...nu mananc nimic ce tine d categoria fainoase...consum multe lichide..si fructe! Dar arat naspa..am solduri si "aripioare" si burtica! vreau sa scap d ele...Nu pot purta nimic strans p corp...pentru ca arat penibil:(! mi-as dori mult sa imi dati si mie cateva sfaturi..! multumesc frumos! va pwp p toate!


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:03:32.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO