View Single Post
  #10069 (permalink)  
Vechi 06 aug 2014, 18:29:18
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul

Eu am luat tinctura de cretisoara, se gaseste la Plafar pentru reducerea fluxului.. Eu am si flux abundent mai ales in primele zile.. La tine daca nu e abundent nu are rost sa iei..
Si-a facut treaba cat de cat.. Mi l-a recomandat o slabuta tare de treaba (multam inca o data Fluturas :* )

Cat despre pepene, nu-mi zi.. mananc zilnic cam 1 kg.. si seara Si eu mananc si mancare..

Ce burtica visezi? Cred ca ai si tu burta de-acuma
Arati bine Roberta, nu te mai ingrijora asa tare.. Las; ca am vazut eu la mare ce era.. 80% cu celulita si burtihan cat China, tu arati de 100 de ori mai bine decat majoritatea
Am vazut tipe chiar bine facute, si aveau tanga si mai si faceau topless si nu mai aveau complexe ca noi..
Hmm nu stiu ce sa zic de flux .. In a2a zi e mai mult dar nu ma plang
Si eu mananc searaaa

Stiu ca sunt multe .. Lucrez la capitolul asta cu mine .. Si merge treaba :p nu mai sunt ataat de complexata dar si tu sa faci la fel daaa ?
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Acest membru apreciaza mesajul lui WhiteAngel:
Kclaudyia (07 aug 2014)