View Single Post
  #10172 (permalink)  
Vechi 31 ian 2014, 18:23:47
RaluR's Avatar
RaluR RaluR este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 28 feb 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Montignac
Date: 168cm, 86.9kg
Mesaje: 258
Aprecieri acordate: 132
Am fost apreciat(a) de 224 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de Q88 Vezi mesajul
Ralu, numele meu e Cristina.
La mine au trecut 6 luni si inca nu pot sa spun ca am depasit momentul si ca pot sa imi deschid sufletul unei alte persoane.

Michelina tu esti berbec ca zodie?
Eu sunt "berbeaca" si sunt patimasa intr-o relatie; cum imi place mie sa spun "iubesc cu patima si urasc cu patima".

Ralu, clatita ta cu pui mi se pare ca e o varianta dietetica de shaorma.
)))))))))))))))))))))) Ce tare!!!! Si dupa tine asta e rau sau e bine? Mie mi se pare ca seamana mult cu clatitele umplute facute de mama cand eram mica. Nu mi-au amintit nici o clipa de... saorma!! )))))))))

Eu sunt varsatoare. Si moldoveanca!! Totul sau nimic! Acum sunt exact in faza aia, jumate il urasc, jumate il iubesc si imi face foarte rau lupta asta cu mine insami, sa nu-i mai scriu... Nu ma simt pregatita sa spun familiei sau prietenilor si cred ca de-aia va scriu voua.
RaluR, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2153 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1636 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 862 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui RaluR:
Q88 (31 ian 2014)