Subiect: Jurnal pamy
View Single Post
  #1071 (permalink)  
Vechi 19 mai 2010, 10:06:55
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Jurnal pamy

Citat:
Anterior postat de pamy Vezi mesajul
tin iar scarsdale 2 sapt si martea am fructe la masa de pranz ... la sala am fost dupamiaza si am mancat proteine la cina

antrenorul a zis sa incerc incet incet sa trec la o alimentatie normala care sa includa obligatoriu si paste la pranz si paine prajita dimineata si o pizza duminica

adevarul e ca atata sport nu am facut niciodata, la sala trag mai mult decat in beci si in plus mai e piscina unde am facut mai mereu intre 10 si 30 de lungimi si sauna si hidromasajul .... am slabit saptamana asta mai mult decat in 2 sapt de scarsdale tinute strict si in weekend am cam atacat dulapul de dulciuri

azi de dim aveam 79,5 adica cu 1 kg mai putin decat in dimineata precedenta, e cam rapid nu stiu ce sa zic
Nu ai cum sa dai jos grasime pura in ritmul asta. Oricium, felicitari pt sport si pt reusita, cu ocazia asta ajungi cat mai aproape de target. Cine stie, pana termini abonamentul poate arati ca un top-model.

Cand te apropii de greutatea dorita o sa mananci si cum a aizs el, dar deocamdata mi se pare aiurea sa mananci paine, paste si pizza.