View Single Post
  #1130 (permalink)  
Vechi 18 sep 2010, 13:38:44
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alexandra - UN PAI ROZ

Citat:
Anterior postat de Un Pai Roz Vezi mesajul

sper sa afli vesti bune saptamana viitoare! meriti sa intri la buget, ca esti fata ambitioasa si silitoare si am auzit ca te ai descurcat ok la interviu, desi ai avut nitele emotii
eu nu ma descurajez la cantar, ba chiar imi e folositor, e ca un fel de barometru ce ma tine in priza...dar in ultimul timp nu prea m am mai cantarit...ca nu stiu pe ce. am unul electronic care imi face figuri si unul mecanic. imi arata cifre diferite. insa cred ca am mai multa incredere in cel mecanic ca nu are variatii de 2-3 kg cum are cel electronic.
De ieri am inceput si o luna fara dulce, chiar daca nu m am inscris in concurs, mi am propus sa nu mai pap dulce
iar cu sportul am inceput sa fiu nitel mai constiincioasa....fac 20 minute exercitii ( fandari, geno, pt picioare in general + niste abdomene) ca atat pot momentan si apoi 40 minute bicicleta, asta de 5 ori pe saptamana, cam asa.
Si daca te ghidezi dupa cm si tot e bine. Mai ales ca cm tot la fel de lung ramane.

Felicitari, am incercat si eu sa tin iar luna fara dulce, numai sa tin faza 1 din SB si e greu fara fructe, fara dulciuri, asa ca aseara am trisat cu cioco cu fructoza.

E bine ca te tii de sport, nici nu trebuie sa te obosesti.