View Single Post
  #116 (permalink)  
Vechi 16 mai 2017, 14:06:31
Axenya's Avatar
Axenya Axenya este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 09 ian 2012
Locaţie: Iasi, Romania
Date: 165cm, 83.2kg
Mesaje: 307
Aprecieri acordate: 250
Am fost apreciat(a) de 251 ori in 158 mesaje
Implicit Re: A venit primavara, start la slabit. Diary nr. 2

Buna fetelor!
Bine v-am regasit! ma bucur sa va gasesc aici!
Deocamdata nu stiu despre ce jurnal de sport e vb, insa am sa vad indata, poate faptul ca voi da "raportul" ma va face sa ma misc si mai mult.
Deplasarile si situatia in sine, din pacate, trebuie sa o iau ca atare si singura solutie e ca de fiecare data cand ma intorc acasa, sa ma intorc si la dieta mea pe care o iubesc Da, am ajuns sa o iubesc, pentru ca sapt trecuta cand am mancat aiurea, am avut parte de balonari, dureri de stomac, greata, si altele. Sa fiu la dieta/mancat mai sanatos imi face bine pentru stare a mea fizica si psihica, nu ma confrunt cu nici o balonare, constipatie sau scaune moi, de greata nici nu mai zic...Observand toate aceste detalii+dorinta de a arata bine, nu imi ramane decat in mod fieresc sa revin la ceea ce imi face bine. Sincer va zic, cand ma puneam seara in pat ma simteam ca un om bolnav, abia asteptam sa treaca mai repede zilele si sa ajung acasa, sa pot alege si decine EU ce mananc. Din pacate nu am o diurna ptr deplasari, intalnirile si meniul pentru mese sunt prestabilite, de cele mai multe ori suntem cazati in pensiuni sau hoteluri la margina de oras( probabil mai ieftine, nu cu multe magazine in jur, sau chiar deloc..), iar intalnirile au loc in sala de sedinta cu meniu de catering sau la restaurantul hotelului cu mese prestabilite ptr 25-30 pers.., iar in rest mergem pe teren...de aici si dezamagirea ca nu am intotdeuna posibiltatea sa manac ce vreau si cand vreau..
Ma bucur sa fiu acasa!!! si ma bucur sa va regasesc aici de fiecare data!
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui Axenya:
adinico (16 mai 2017), alina_neamt (17 mai 2017), butterfly30 (16 mai 2017), mika_me (16 mai 2017)