View Single Post
  #116 (permalink)  
Vechi 19 ian 2011, 22:14:52
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!

Citat:
Anterior postat de Livia89 Vezi mesajul
Slabuta, ma gandeam, nu s-ar putea modifica putin concursul astfel incat sa avem beneficii si cele de la mentinere? adica sa fim motivate

uite, daca am acumula puncte si din pierdut cm, ar fi putin mai complicat, ma gandesc, dar asa nu ne-am simti prost ca nu ajutam cu nimic grupul daca nu mai dorim sa slabim... eu sunt in situatia asta, si ma gandesc ca si alte fete din concurs nu as vrea sa tin grupul pe loc, si macar sa acumulam puncte si din asta, ca si asta inseamna slabire, la urma urmei, nu? ar putea fi introdusa aceasta optiune odata ce s-a ajuns la nr de kg din target

ce zici, s-ar putea?
Ar fi prea complicat. Si nu mai sunt decat 4 zile, softul nu se poate dezvolta in asa timp scurt, de aceea dupa acest concurs, probabil va fi lansat un concurs de mentinere. Intre timp eu o sa ma gandesc cum poate fi organizat si Vadmin va implementa un mecanism, iarasi automatizat.

Chiar daca esti la mentinere, poti avea toate meniurile bune, sport facut si poti lua punctaj maxim.
Cum i-am zis si Emei s-ar putea sa aveti punctajul maxim si motivatia din grup va fi importanta pentru celelalte slabute.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat