View Single Post
  #12 (permalink)  
Vechi 27 sep 2009, 13:33:37
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Grasuta cu experienta :)

Citat:
Anterior postat de spatzi Vezi mesajul
Hello fetelor, ma bucur ca v-am gasit si sper, cand ma prind cum functioneaza site-ul, sa fiu si mai activa pe aici
Eu ma chinui de o viata cu problema kilogramelor, uneori cu succese, alteori cu insuccese... ca fiecare.
Pe scurt: am slabit 45 de kg acum 3 ani...(ajunsesem la 67) apoi am schimbat tara in care locuiesc in februarie 2008 si de atunci am mai adaugat 10 kg, deci acum 76. Telul meu este sa ajung intai la 65 si apoi mai vedem...
Inca nu stiu ce dieta sa tin, ce sa mai incerc... insa cu siguranta nu ma las de sport. Merg la sala de cel putin 3 ori pe saptamana, deobicei fac aerobic, step, hot iron bicicleta si fitness... si am inceput sa scad in cm... in kg cred ca mai dureaza, deoarece muschii atarna mai greu decat grasimea
Daca sunteti dragute sa ma primiti in comunitatea voastra, va astept cu drag sa ma trageti de urechi cand gresesc si sa mai schimbam cate o parere, experienta, etc.
Zi buna sa aveti!
Buna Spatzi si bine ai venit printre noi
Nu este deloc complicat in utilizare forumul, dai clic pe butonul raspunde si scrii mesajul Asta vad ca ai reusit sa o faci, asa ca nu e nimic dificil

Felicitari pentru cele 45 de kg pierdute, este o cifra mare si meriti sa fii laudata

Daca ai reusit o data vei reusi si a doua oara Ai sa vezi
Nu cred ca iti trebuie o dieta anume Eu zic sa iti faci un plan de alimentatie echilibrat, cu un numar de calorii si pe care sa il iei ca stil de viata

Bravo ca te tii de sport, este un mare ajutor in slabit

Noi te primim cu mare drag in familia noastra

Mult succes si pupicei
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii