Subiect: Grupul -5 kg
View Single Post
  #126 (permalink)  
Vechi 02 mai 2010, 17:58:35
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Grupul -5 kg

Citat:
Anterior postat de Naiara Vezi mesajul
Mersi, informatiile tale imi vor fi de mare folos!!!

Am avut o perioada critica, in ceea ce priveste kg mele, dar mi-am revenit si o sa incerc, sa mananc mai sanatos si nu o sa exagarez cu reducerea drastica a cal/zi.

Am slabit in 10 zile 1kg, deci mi-am demonstrat singura ca se poate. Cum imi propusesem -2kg /luna o sa reusesc cu siguranta!!!!!

Cu mersul pe jos este o problema, merg cu masina peste tot, sunt dependenta de ea., iar plimbari pe jos nu prea fac, doar la cumparaturi, la piata , shopping .

Singura mea placere, in momentul asta este sa merg la piscina si la sauna, o data pe saptamana .

O seara buna si weekend placut!
Buna Naiara

Pentu putin, sper din tot sufletul sa ai rezultate frumoase

Este foarte important sa ii dai organismul suficienta "materie prima" ca sa existe
Nu trebuie subnutrit in nici un caz.

Ar trebui sa mai renunti la masina, stiu ca iti da dependenta, dar conteaza sanatatea ta, pastreaza masina pentru iesirile pe distanta lunga in rest foloseste-ti picioarele

Eu am ajuns sa merg cate 12 km/zi, cam de 2-3 pe saptamana si e mai bine asa, decat masina peste tot
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii